Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Textové RPG  ~  Vaše zkušenosti a názory

Vaše zkušenosti...

co je to RP?  
23%
  [ 4 ]  23%

už jsem pár ?etl/a, ale zatím nehrál/a  
11%
  [ 2 ]  11%

hraju krátce  
11%
  [ 2 ]  11%

hraju už n?kolik let  
52%
  [ 9 ]  52%

Celkem hlasů : 17
kuchy
Zaslal: st Úno 25, 2009 12:15 am Citovat
kuchátor
No, nevím jak ostatní, ale já ?ekám na tebe

Sid
Zaslal: st Úno 25, 2009 12:43 am Citovat
Vlkodlačice
tak to abych si pospíšila :-/ ... zatím mám úvod, ale snad s tím brzy pohnu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
..
Zaslal: pá Bře 13, 2009 2:30 pm Citovat
Jo jo n?co málo jsem našel, m?j piráz Ad and d..
Ale nemám scanner.. Razz
Sid
Zaslal: pá Bře 13, 2009 2:57 pm Citovat
Vlkodlačice
Není nutno Cool Jako pochlubit se m?žeš, ale d?ležit?jší je, jestli se bude hrát nebo ne...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
..
Zaslal: pá Bře 13, 2009 3:01 pm Citovat
A kdo bude Dungeon master?!
Chce to n?koho zkušenýho..
Zkušenosti mám sice mnoho, ale DM nebudu!!
Razz
Sid
Zaslal: pá Bře 13, 2009 5:39 pm Citovat
Vlkodlačice
Kenji.Kenshin napsal:
A kdo bude Dungeon master?!
Chce to n?koho zkušenýho..
Zkušenosti mám sice mnoho, ale DM nebudu!!
Razz

Holy crap on a paddle... Razz ... ZAPOME? PROSÍM NA DUNGEONS AND DRAGONS TERMINOLOGII. O to tu nejdea je hezké, že DM být nechceš, protože ho tu NENÍ pot?eba. Máte tu m?, abych usm?r?ovala ty, kte?í budou moc vl?it a budou se snažit hrát si na bohy a terorizovat ostatní hrá?e nebo psát špatnou ?eštinou... a to sta?í.
Hlavní je kreativnost a spole?né hraní si a psaní p?íb?hu...
Katsumoto
Zaslal: pá Bře 13, 2009 6:47 pm Citovat
Upír
Mno za?ínal som s RP na rokfort.sk hogwarts.cz at? ke? som bejvával fanda do HP, potom už len Rp vo WoW...

Zaslal: pá Bře 13, 2009 7:00 pm Citovat
Vlkodlačice
Not bad... Smile
Kuchiki protestovala proti tomu, aby se ten váš p?íb?h p?esunul z Kecárny sem. Nevidím d?vod... vždy? je to stejn? ?istokrevný RP Smile Co ty na to? Zasahovat vám do toho nikdo nebude, pokud nebudete chtít...
BTW - pokud by nebyl nikdo proti, tak bych hodila n?co takového sem... i když je epika fajn, tohle se p?eci jen líp píše...
Katsumoto
Zaslal: pá Bře 13, 2009 7:02 pm Citovat
Upír
Ja neviem, vidíš že nechcú však to nechajme tam kde je mno...ale môžeš sa zapoji?...

Zaslal: pá Bře 13, 2009 7:07 pm Citovat
Vlkodlačice
(T__T)
Sid
Zaslal: pá Bře 13, 2009 7:10 pm Citovat
Vlkodlačice
F?uuuuuuk..... pro? se tu hraje RP všude jinde než v RP sekci, kruci? Sad *depresed*
..
Zaslal: út Bře 17, 2009 12:23 pm Citovat
My ale nehrajeme, my jen tak offtopíme..
Wink
Sid
Zaslal: út Bře 17, 2009 1:20 pm Citovat
Vlkodlačice
Kenji.Kenshin napsal:
My ale nehrajeme, my jen tak offtopíme..
Wink

To není offtopování, ale roleplaying... fakt, nekecám Very Happy zapojila bych se, ale už nemám tolik ?asu, abych mohla po?ád sledovat další p?ísp?vky, takže radši píšu n?co takového jako je ve h?e... tam to není taková bleskovka.
Ale už by tam zas n?kdo mohl p?isp?t Smile
kuchy
Zaslal: po Bře 23, 2009 10:55 pm Citovat
kuchátor
Ocenil bych, kdyby se to tu trochu rozjelo, sám se sebou to tu hrát nehodlám. Spousta lidí byla nedo?kavá, až se za?ne a te?, když už m?žou hrát, tak se na to vykašlali

..
Zaslal: út Bře 24, 2009 8:21 am Citovat
Já se klidn? p?idám, za?ínám mít tu správn? psavou..
Wink

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přidat nové téma

Přejdi na: