Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Blood Ties  ~  Která série se vám líbila víc? První, druhá a chcete t?etí?

Pán Temnot
Zaslal: pá Bře 21, 2008 11:45 am Citovat
Člověk
Sve?te se a budete odm?n?ní:-)

Zaslal: út Bře 25, 2008 5:36 pm Citovat
Upírka
N?jak neumím posoudit, líbily se mi ob? série, i když na Moonlight to zkrátka nemá. Ale Henry je sympa?ák a p?esn? tak si p?edstavuju upíra. Jako neodolatelného tajemného um?lce, který si v noci do svého ateliéru vodí mladé dívky. Laughing

T?etí sérii bych cht?la ur?it?! Razz

Zaslal: po Zář 22, 2008 6:40 pm Citovat
Vlkodlačice
?etla jsem všechny knihy a te? dokoukala i seriál.
Pouze podle první knihy Blood price byl nato?en první dvoudíl seriálu a z 3. knihy by použit nám?t o mumii.
P?estože m?l seriál ve své v?tšin? zcela jinou d?jovou linii, líbil se mi. Z hereckým obsazením jsem spokojena, Kyle Schmid mi jako upír Henry sed?l, i když Vicky oproti n?mu vypadala o dost starší. Te? m? napadlo, že by mohl hrát i Jean Clauda (série Anita Blake), pokud by se natá?elo.

Udivilo m?, že vztah mezi Vicky a Henrym nezašel dál, v knihách totiž byli milenci. A taky tu chyb?l Tony, kluk z ulice, který ob?as sloužil Henrymu jako sva?inka. Sad

N?jak si ale neumím p?edstavit, o ?em by byla další série. Vy?erpali hodn? nám?t?, co dalšího nadp?irozeného by Vicky ješt? mohla vyšet?it? Asi by se to už hodn? opakovalo. Confused
Ale bude mi to hodn? chyb?t. Sad

Zaslal: po Zář 22, 2008 6:52 pm Citovat
Upírka
Nedo?ešený vztah hlavních hrdin? m? taky naštval. Mohli (když už ho mermomocí cht?li zrušit) seriál n?jak skv?le zakon?it. Crying or Very sad

Zaslal: út Črc 14, 2009 10:05 am Citovat
Líbili se mi ob? série i když je hodn? znát, že první dvoudíl je podle knížky. Je prost? nejlepší. V?bec jsem nepochopila co sakra tv?rci seriálu mysleli tím koncem desátého dílu druhé série. Nejenom, že je konec naprosto otev?ený, ale ke všemu je to p?esn? takový konec který vás prost? m?že jenom naštvat.javascript:emoticon('Evil or Very Mad')
Nevíte jestli chystají pokra?ování?
Renca2
Zaslal: st Črc 15, 2009 8:56 am Citovat
Vlkodlačice
Myslím si, že tohle už dál nepojede. Ale po?ád m?žeme doufat, že Wink

Zaslal: st Črc 15, 2009 12:02 pm Citovat
No to jo, ale v tom p?ípad? doufám v lepší scénáristy Very Happy

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na: