Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Vampire: The Eternal Struggle  ~  V:tES p?es net

Paxman
Zaslal: st Srp 27, 2008 7:35 pm Citovat
Upír
dá se to hrát p?es net p?es n?jaký program jako MWS (hraje tam magic, warcraft tcg atd...)?

m? by tato hra lákala ale:
1) s kým hrát? brašin nechce + je to pro víc lidí
2) cena na to že je to "mrtvá" hra tak na cernemrytiry stojí celkem dost
3) mrtvost obecn?, do ?r se nové sady (jestli v us vychází) asi nevozí

Pop?, kdyby jste m?li n?kde uložený náhledy na karty a pravidla, rád bych to sosnul i z rapida... (moje tajná záliba - tvo?ení r?zných tcg ) Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magiere
Zaslal: st Srp 27, 2008 8:23 pm Citovat
Upírka
O tom už jsem taky slyšela, ale n?jak si to neumím p?edstavit. Shocked Ješt? V:tES neumím po?ádn? hrát ani v reálu, natož po netu. Laughing Ale kámoš m? to pomalu u?í, do p?ístího VampConu už budu um?t.

Ty máš zálibu v tom, že vezmeš naskenovanou kartu, vym?níš obrázek za t?eba fotku n?koho a dopíšeš funny text jako schopnosti? Tak to zkoušel i Arcanis. Vidíš, musím se ho optat na výsledek jeho snažení. Laughing

Zaslal: st Srp 27, 2008 8:38 pm Citovat
Upír
ne prost? s vymyslím celý (ve v?tšin? p?ípad? zcela nehratelný) systém, otev?u skicák a jdu rýsovat karti?ky Twisted Evil

ale poslední, kterou jsem takhle vymyslel byla na inspiraci dílu South Parku - Hell on Earth 2006 a trochu LOTRA (musíte provést svého vip sv??ence na pa?bu a získat mu p?i tom vstupní vip kroužek a nebýt odhaleny protihrá?ovými summony a naopak odhalit toho jeho)

"?lov?k musí být zapálen pro svou v?c" - Jan Hus
Cromwell
Zaslal: so Srp 30, 2008 4:48 pm Citovat
Člověk
Paxmane, jsi m?j ?lov?k!!!! ehm, vlastn?... upír Embarassed
Napiš mi prosím na email: jaw@wo.cz nebo ICQ 140134331
Tori
Zaslal: so Kvě 02, 2009 8:24 pm Citovat
Upírka
Poradi mi nekdo kde najit nejake zive co mrtve, kteri tuto hru hravaji? Smile pokud mozno v nasem "nadhermen" hlavnim meste Cool

Zaslal: po Kvě 04, 2009 10:31 am Citovat
V Najád?..
V Krakatitu..
Atd atd..
Sta?í hledat a Googlit..
Cool
Tori
Zaslal: st Kvě 06, 2009 8:08 pm Citovat
Upírka
Ani jendo mi nic nerika. googlim googlim ale nevygooglim Embarassed

Zaslal: čt Kvě 07, 2009 1:14 pm Citovat
Kristova pato..
Tak ho? echo na net..
Wink
Arcanis
Zaslal: st Črc 22, 2009 8:29 pm Citovat
Vlkodlak
Co vím tak VTES na Magic Wotkstation není, nicméne, pokud by na VTEs sta?ilo prost?edí na hraní MWS, nebyl by problém s trochou ?asu a šikovnosti si ty karty se kterými bys cht? hrát, vytvo?it Smile

Zaslal: st Črc 22, 2009 8:30 pm Citovat
Vlkodlak
Jinak na VTEs taky myslím na netu existuje n?jaký cardeditor Smile

Zaslal: so Srp 01, 2009 11:06 pm Citovat
Upírka
Tak jsem konecne nasla par lidi, co hraji celkem pravidelne a celkem hojem poctu (posledne nas bylo asi 12) a koencne se mi podarilo cele dve hry vyhrat. Cool
Mrtva hra to ani tak neni porad se poradaji turnaje. hura do toho.
p.s. Kdo by potreboval countery, tak mam trosku moc-cervene, matne. Staci rict poslu nebo predam osobne Wink

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na: