Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Knihy  ~  Sherrilyn Kenyon

Akeenah
Zaslal: st Říj 28, 2009 7:16 pm Citovat
Člověk
Mne sa pacia knihy od tejto autorky,hlavne Temne Lovci. Citala som len jej 2 knizky,ktore na Slovensku vydali. Ale velmi rada by som si precitala jej dalsie knizky zo serii DarkHunters,lenze neviem dobre po anglicky,preto by som sa chcela spytat,ci by sa niekto nepodujal ich postupne prelozit? Bola by som velmi stastna Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renca2
Zaslal: st Říj 28, 2009 8:37 pm Citovat
Vlkodlačice
O autorce už jsem slyšela, mám nějaké ebooks ze série Dark Hunter už ve své čtečce, ale ještě jsem se k nim nedostala. Pořád dostává přednost něco jiného.
Ono podobných sérií vychází v AJ strašně moc. Tahle má už 18 dílů.
Stránky autorky:
http://www.sherrilynkenyon.com/series.php?id=7

Pochybuju, že by někdo dělal amatérský předklad, ten se nedělá ani k o dost známějším věcem.
Takže nezbývá, než se učit anglicky Wink

Zaslal: čt Říj 29, 2009 11:46 am Citovat
Člověk
no tak to asi mas pravdu Sad Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renca2
Zaslal: pá Črc 02, 2010 8:13 am Citovat
Vlkodlačice
Narazila jsem na něco podobného, co píše S.K. v Levných knihách.
Autorka píše taky romantickou upírskou sérii a zatím jeden díl byl přeložen do češtiny:
Alexandra Ivyová:
V objetí temnoty

Anotace:
Lady Shay je poslední svého druhu, napůl člověk, napůl Shalott. Její krev je drahocennější než zlato, protože dokáže vyléčit všechny neduhy. Leží na ní však kletba, kvůli které musí sloužit vždy majiteli talismanu, jež jí voládá. Krutými cestami osudu se dostává do aukční síně, kde si jí kupuje Viper, okouzlující šéf klanu upírů. Shay a Viper se spolu nesetkávají poprvé. Kdysi mu zachránila život a od té doby po ní Viper touží. Jako se svou otrokyní si s ní může nakládat jak chce...

Zní to možná hloupě, ale za cenu 59,- jsem prostě neodolala. Nečekejte nic extra, jen taková prázdninová oddechovka harlequinského typu. Wink

Zaslal: so Črc 31, 2010 8:31 pm Citovat
Vlkodlačice
Tak jsem konečně četla první dva díly té série Dark Hunter a jsem z toho dost zklamaná vzhledem k tomu, jak někteří přirovnávají Kenyonku k Wardové. Podle mne se to nedá srovnat, Wardová je o několik řad výš.

Kenyonová píše hrozně jednoduše, zápletka téměř žádná, "akční" scény hrozné, humor skoro nikde, prostě úroveň harlequinek.

Ve slovenštině vyšly už 3 knihy, v češtině jen jedna.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na: