Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Moonlight  ~  Málo k tomu

Míša
Zaslal: so Srp 09, 2008 3:25 pm Citovat
Člověk
Magiere napsal:
1700 K?? Kdyby to bylo s ?eskými titulky, tak bych o tom možná uvažovala (možná!), ale takhle v?bec. Evil or Very Mad

Tohle drahé jsem nenašla, ale Blood ties jdou ur?it? koupit levn?ji (574 K?)
http://www.musickatalog.cz/BLOOD-TIES-SERIES-1/produkt=22659882/
Jinak k Moonlightu, skoukla jsem ho za dva dny no a samoz?ejm? se mi líbil. Snad se povede zajistit pokra?ování Rolling Eyes

Zaslal: so Srp 09, 2008 9:35 pm Citovat
Upírka
Za 574 K?? To už se dá. Kdybych nev?d?la, co s prachama... Laughing

Zaslal: so Říj 04, 2008 10:03 pm Citovat
Vlkodlačice
Mám za sebou první t?i díly seriálu a líbí se mi to. I když ve srovnání s Blood Ties... Vicky a Henry jsou mi sympati?t?jší než Beth a Mick. Mezi Vicky a Henrym to jisk?ilo, tady je to spíš takové romantické.
Víc ohodnotím, až to zkouknu celé. Very Happy

Zaslal: ne Říj 05, 2008 4:37 pm Citovat
Queen of light
Nevyd?la, neslyšela, neznám

Internet: "Beze mě jste v prdeli."
Elektřina: "tak se uklidníme jo?!"
Lovelka-Draenei mage-Endless Agony
Lovelka - Elven Archmage - Czech 44/51lvl
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Renca2
Zaslal: po Říj 06, 2008 6:30 pm Citovat
Vlkodlačice
Magiere napsal:
Jop, profesor tam byl, ale jako Dracula z Buffy mi nep?išel. Ten herec v Buffy byl lepší. Razz Ale je možné, že se jedná o tu samou osobu, le? pátrat po tom nehodlám.

Práv? jsem rozkoukala Moonlight (zatím 6 díl? a dobrý!), tak teprve te? ?tu všechny p?ísp?vky, co tu k tomu jsou, a tenhle o Draculovi m? zaujal.
Takže jsem zapátrala a zjistila, že je to opravdu jeden a ten samý herec, tedy Rudolf Martin hraje jak Draculu v Buffy, tak profesora v 1.díle Moonlight.

Info k n?mu na IMDB:
http://www.imdb.com/name/nm0553020/

Zaslal: st Říj 15, 2008 8:28 am Citovat
Vlkodlačice
V?era jsem se dodívala na poslední díl. Opravdu dost dobrý seriál. Nechápu, pro? se nenatá?í dál. Sad

Zaslal: st Říj 15, 2008 10:44 am Citovat
Upírka
To nechápe nikdo, kdo ten seriál vid?l. Crying or Very sad

Zaslal: čt Říj 30, 2008 11:01 am Citovat
Upírka
A je iste ze uz nikdy nenatoca dily?...mozno sa za rok za dva nad nami zlutuju a natoca nove dily...podla mna to malo urcite velmi dobru sledovanost
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Magiere
Zaslal: čt Říj 30, 2008 1:20 pm Citovat
Upírka
CBS za?al po Moonlightu vysílat nový seriál EX List, ale ten totáln? propadl, takže ho zase zrušili. Ano, náš milovaný Moonlight m?l dobrou sledovanost, le? do hlav producent? CBS nevidím a ani vid?t nechci.

Stále však m?žeme doufat, že jim snad jednou dojde, že lepší seriál tato stanice prost? nevymyslí a pustí se do pokra?ování. Rolling Eyes

Zaslal: čt Říj 30, 2008 8:04 pm Citovat
Upírka
Kone?n? jsem dostahovala první díl, o víkendu zkouknu Smile Docela jste m? navnadili, tak jsem zv?davá Very Happy

I'm not lazy. I'm just happy doing nothing (Emily the Strange)

http://dark-passion.net
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Maud
Zaslal: čt Lis 06, 2008 5:04 pm Citovat
Upírka
Podívala jsem první ?ty?i epizody a dobré, hodn? se mi to líbilo Very Happy Tomu, abych sledovala další díly až do rána mi zabránilo jen to, že jsem ostatní ješt? nem?la stáhlé Laughing Našt?stí. Byla by škoda zkouknout všechno naráz a nenechat si nic na pozd?j Cool

I'm not lazy. I'm just happy doing nothing (Emily the Strange)

http://dark-passion.net
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Nikolaos
Zaslal: ne Led 03, 2010 9:26 pm Citovat
Upírka
Včera som pozerala prvý diel a musím uznať, že isté čaro ten seriál má. Nie je to teda nejaké extra kvalita a určite sa ďaľšie časti budú dosť podobať /tradičné schéma - zápletka stále dosť podobná, akcia, rozuzlenie/ ale mám slaboť na upírske detektívky.
Hlavný hrdina je celkom sympaťák ale fyzicky pre mňa nie je ideál krásy. /čo teda vôbec nemusí byť, skôr ma upúta ak má hlavná postava charizmu a šarm/. Na hlavnú hrdinku zatiaľ nemám názor okrem toho, že vzhľadovo pekná ale nejak inak na mňa nezapôsobila.

Zaslal: po Led 04, 2010 9:48 am Citovat
Vlkodlačice
To Nikolaos: Já jsem po prvním dílu taky nebyla bůhvíjak nadšená, ale po zhlédnutí celého seriálu mi bylo strašně líto, že to nepokračuje. Sad

A ohledně sympatických postav - u mě vede upír Josef Laughing

K seriálu je i dobrá česká fan stránka:
http://moonlight.filmografie.cz/

Kdyby se nějaké pokračování chystalo, tak by tam o tom určitě dal Furiant vědět.

A nedávno tu vyšlo i originální DVD.

Zaslal: út Říj 12, 2010 9:21 pm Citovat
Člověk
No tak jsem shlidnul 1. serii a pres obavy z romanticke limonady musim rict ze to je peknej serial s dobrejma hlaskama. Akorat trochu zamrzi lokalni vypadek inteligence hlavnich postav kdyz obcas lezou do zjevne pasti a podobne ale necha se to prezit.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Speshelli
Zaslal: pá Říj 22, 2010 12:40 pm Citovat
Upírka
Výbornej seriál, u prvního dílu jsem si říkala, že to bude asi průměrný, ale konec už byl nadprůměr. Herci jsou dobře vybraní a připadalo mi, že s každým dílem víc sehraní, až došlo k "vyvrcholení" právě ke konci Very Happy Akorát děj je klasika, která mi ale tady vůbec nevadila Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přidat nové téma

Přejdi na: