Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Mrazivá skutečnost  ~  mystická skúsenos?

JustSpectre
Zaslal: čt Dub 23, 2009 5:31 am Citovat
Upír
Také si nemyslím, že existuje n?jaký osud ?i co. Ale vývoj v?cí budoucích lze odhadovat na základ? v?cí sou?asných a znalosti jev?, které tyto v?ci ovliv?ují - viz práv? ten tarot, který nás nutí nad problémem se zamyslet. Ono samo v?št?ní je problematické, protože n?kte?í lidé se již jako v?štci narodí a jiní si na n? jen hrají. Rozhodn? ale pat?í k morálnímu kodexu v?štce neohlašovat smrt.
Jinak paranormálno je všude kolem nás. Sta?í se koukat. Už jen náš mozek je n?co neskute?ného a v??te, že dokáže daleko víc v?cí než jen po?ítat matematiku nebo chápat gramatiku. Jevy jako astrální cestování, existence aury p?enosy energií i t?eba duchové se dají, a v n?kterých p?ípadech už tak bylo u?in?no, fyzikáln?, ?i jinak v?decky vysv?tlit. A nemyslete si, že v?da je n?co suchého, co se snaží paranormální eliminovat. Práv? naopak, spousta v?dc? se snaží dokázat, že existují v?ci, které ješt? nechápeme a s našim sou?asným p?ístupem a metodami ani pochopit nem?žeme.

..
Zaslal: čt Dub 23, 2009 10:59 am Citovat
To já, když jsem si hrál na vyklada?e karet, já jsem vždycky naslouchal..
Pak to sta?í jen p?eto?it a je z vás vyklda? jedna báse?..
Razz
Nikolaos
Zaslal: út Kvě 12, 2009 8:01 pm Citovat
Upírka
Tak pred dvoma týž. som mala nehodu na motorke. Naš?astie mala som len pár modrín, priate? ni? a motorka musí ís? do servisu. Keby za mnou nesedel priate? tak tu už nie som lebo som vletela do protismeru, oproti auto. Nezvládla som zákrutu ani brzdenie. Skon?ili sme v poly /aspo? som nenabúrala do auta/ a tá motorka na m?a išla spadnú? on ju zachytil.
A keby som nemala prilbu už mám hlavu na maderu aj tak som mala pod okom modrinu. /mala som integrálku/ No a išla som len 30tkou do tej zákruty.
---na margo tej všetby Rolling Eyes

Zaslal: út Kvě 12, 2009 8:03 pm Citovat
Upírka
ešte by som chcela poznamena?, že v ten de? som mala neodbytný pocit, že budem ma? nehodu a neposlúchla som vnútorný hlas ?o bola chyba ako vidím. Inak dos? ?asto mávam nejakú predtuchu alebo lepšie povedané nejaký neur?itý pocit a potom sa to ur?itým spôsobom udeje.

Inak momentálne som na PN a už ma lákalo ís? na chví?u do mesta do obchodov ale zas som mala pocit, že akurát by mohla prís? kontrola ?i dodržujem lie?ebný režim. Tento krát som vnútorný hlas poslúchla.

Zaslal: čt Črc 09, 2009 4:17 pm Citovat
Na v?štby v??ím.....jsem docela dost spojená s magii...lidi m? kv?li tomu nemají rádi,prej sem divná sataniskta,co se ve?er prochází po h?bitov?....Mají vlastn? trochu pravdu...Po h?bitov? chodím celkem ?asto....?erná je moje barva....a upí?i jsou moje nejv?tší láska....nenávidím ty co se o upíry za?aly zajimat teprve po té co vid?ly stmívání...takové lidi bych nejradši za?ala kuchat.....
Nikolaos
Zaslal: čt Črc 30, 2009 11:01 am Citovat
Upírka
No tá trapná mánia ktorá okolo toho vznikla tak to je mi teda na Laughing
Pritom je to celkom zábavné a pre pubertiakov iste zaujímavé dielko ale to ni? nemení na fakte, že ?o sa týka tejto tematiky tak dos? naivné a podpriemerné. Cool

Zaslal: čt Črc 30, 2009 12:15 pm Citovat
Čarodějka
m?a osobne twilight nijak neoslovil ani nevzbudil nejaký vä?ší záujem o upírov a podobne. Vlastne viac krát ani nemám chu? ho vidie?...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Erwien
Zaslal: st Srp 12, 2009 5:33 pm Citovat
Upírka
tak ze stmívání sem vid?la asik tak 15min a pak sem usoudila že je to blbost a piustila sem si n?co lepšího Very Happy

ohledn? toho na té motorce- taky je i možné, že když si ohledn? toho, jak sem pochopila, ?asto od matky slýchala, že sis n?jak nev?domky vsugerovala že se n?co stane. pak sta?í jen malá nepozornost a už to jede Cool (sry že to píšu takhle, mám hroznou vlastnost brát vážn?jší v?ci na lehkou váhu Very Happy )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Nikolaos
Zaslal: čt Led 07, 2010 12:09 am Citovat
Upírka
No myslím, že máš pravdu keď sa nad tým tak zamyslím. A ešte keď sa k tomu pripočíta, že som dobré nemehlo a išla som do zátačky príliš rýchlo na to, že som mala miniatúrne skúsenosti. Rolling Eyes
Mohla by sa táto téma nejak oživiť.
Napíšte a podeľte sa o nejaké svoje paranormálne, mystické alebo iné skúsenosti.

Zaslal: st Pro 01, 2010 10:58 pm Citovat
Upír
Poznám jednu osobu,ktorá má asi "dar preklínať".Nie raz som bol svedkom ako oná osoba niečo povedala a stalo sa to.Spočiatku som to považoval za náhodu,ale keď povedala minimálne 10x "bodaj si sa ..... " a onen sa 10x ozaj niečo,neviem čo si mám myslieť.Dá sa povedať,že som už pár rokov svedkom týchto udalostí a niekedy mi behá mráz po chrbte či to neschytám aj ja.

Moja babka má predtuchy alebo čo.Nie raz mi povedala,že "Svrbí ma oko,niečo sa stane" a bum telefonát,že sa niekomu v rodine ozaj niečo stalo.

Sú to len náhody? alebo sú skutočne ľudia čo majú nejaký "dar" ..

Mne osobne sa raz stala tiež zaujímavá vec na ktorú len tak nezabudnem.
Išiel som cez zimu ku kamošovi na záhradu.Bola noc a slušne snežilo.Mal tam celkom veľký zasnežený skleník.Prišiel som do chatky a nastal ohlušujúci štekot psov.Tak sme vybehli s kamošom von a oči nám skončili na skleníku.Žiaden sneh na ňom nebol a dal by som ruku do ohňa za to,že 2 minúty dozadu,keď som prechádzal bol zasnežený.Rozhodli sme sa ísť pozrieť ako je to možné.Kamošovi sa však niečo hneď nezdalo a všimol som si to aj ja.Nikde ani náznak po snehu zo strechy skleníku a čo lepšie,nebolo tam ani sklo.Najskôr sme si mysleli,že pod váhou snehu sklo popraskalo a spadlo to dnu do skleníka,ale ani dnu nič nebolo.Žiadne sklo,žiaden sneh,nič len pôda.Nechali sme to tak a išli domov.Ráno sme sa išli pozrieť či to nebol len blud,ale nič sa nezmenilo.Sneh nikde,sklo tiež nikde.
Pár kamošov mi potom vravelo,že sa im v ten večer tiež stali zaujímavé veci.Stalo sa to 6.1.2006
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Erwien
Zaslal: so Pro 11, 2010 11:43 am Citovat
Upírka
bohužel to už je dávno, takže ti nepovím jestli se mi onen večer něco stalo a nebo ne Laughing
ale ano, klidně si mě za to kritizujte ale věřím na to Smile ok, ne že bych vždycky všecko brala s brutálním nasazeníma radikálním názorem,ale něoc vyššího než člověk je, a není toho kolem nás málo,.. vnímavější jedinci mi to možná potvrdí Smile náhody tu jsou taky, ale je tu i mnoho věcí co je ad lidské chápání, pak je jen na nás jak si to přebereme, jaký si na to uděláme názor...
už nějakou dobu se pohybuju mezi lidma co o tom taky "něco málo" ví Smile možná se ve tvém okolí taky někdo takový skrývá, ta osoba (pokud bude moct) ti muže taky odpovědět na některé otázky, tak jak to dělají "moji učitelé", jedna má známá, nebo i já, pokud onu odpověď znám Smile

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na: