Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Knihy  ~  E-book

Renca2
Zaslal: st Zář 09, 2009 8:05 am Citovat
Vlkodlačice
V?era byla na radiožurnálu diskuze o budoucnosti klasických knih p?i rozmachu elektronických knih. Diskuze vznikla jako reakce na projekt Google Books Library, což je nejv?tší sv?tový katalog digitalizovaných knih. V rámci n?j by se mohly ocitnout miliony knih voln? ke stažení.

Viz ?lánek tady:
http://technet.idnes.cz/knizni-trh-v-cesku-se-pry-muze-zhroutit-nakladatele-se-boji-googlu-105-/sw_internet.asp?c=A090908_134604_sw_internet_nyv

Tak jsem zv?davá, jak tenhle spor dopadne. Question

Zaslal: so Zář 25, 2010 12:24 pm Citovat
Člověk
Kazdy den citam nejaky fantasie,sci fi ebook pred spanim z mobilu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renca2
Zaslal: so Lis 13, 2010 7:54 pm Citovat
Vlkodlačice
Čeští nakladatelé se do vydávání e-books stále bojí jít. Jednak si myslí, že u nás stále ještě není dostatečná poptávka (což je asi pravda), že jen malé procento lidí by to kupovalo. Navíc by cena asi nebyla o moc nižší než za paperback, protože krom tisku se musí zaplatit vše.
Co jsem se dívala třeba na Amazonu, tak tam je taky srovnatelná cena ebooks a paperbacků.

Já pokud si můžu zvolit, tak taky raději listuji klasickou knihou než e-bookem, takže kdyby to bylo za stejnou cenu, tak koupím radši paperback.

Zaslal: so Pro 11, 2010 11:34 am Citovat
Upírka
díky jednomu známému mám v noťasu e-book snad i několik stovek,. zatím sem si četla jenom všecko od e.a. poa co sem tam našla, ale za to několikrát Very Happy hold to šustěmní stránek má něco do sebe Smile Very Happy

Zaslal: so Pro 11, 2010 6:06 pm Citovat
Vlkodlačice
Právě proto, že nelegálních ebooks je na netu spousta, se do oficiálního prodeje nakladatelé moc nehrnou.
První vlaštovky tu ale jsou, a tak se dají ebooks v češtině koupit třeba tady:
http://www.palmknihy.cz/web/

Zaslal: ne Pro 12, 2010 12:53 am Citovat
Vlkodlačice
E-books slibuje i nakladatelství Beletris. A cena za náklady na vydání knížky v digitálním formátu rozhodně není například pro nové autory k zahození.

http://beletris.cz/jake.php

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na: