Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Dracula  ~  Nosferatu fantom noci (1979, Klaus Kinski)

Magiere
Zaslal: čt Dub 02, 2009 12:25 pm Citovat
Upírka
Remake Upíra Nosferatu z roku 1922. Snažili se docela dob?e zachovat vizuální stránku p?edlohy se Schreckem a oživili starý koncept upíra jakožto škaredé bytosti. Zapome?te na pohledného hrab?te Draculu, tenhle krvesaj je roznaše? moru! Very Happy

Vid?la jsem tento film již p?ed pár lety v televizi. Klaus Kinski jako hrab? Orlock je skv?lý, ale snímek jako celek mi prišel zbyte?n? dlouhý a díky tomu i nudný. A jaké jsou vaše názory?

Zaslal: čt Dub 02, 2009 1:23 pm Citovat
Básník smrti
Tak si m? p?edb?hla se založením tohohle tématu Very Happy Jop, tenhle film jsem zkoukl v?era a moc m? nezaujal. Atmosféra na m? p?sobila spíše komicky než strašideln? Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger
Liquido
Zaslal: so Dub 11, 2009 9:45 am Citovat
Upír
Velice zvláštní pohádkov?š strašidelná atmosféra, taky jsem se místama nudil (cht?lo by to zkrátit), ale celkov? se mi film docela líbil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
concoxtion
Zaslal: čt Úno 16, 2012 12:44 am Citovat
Upír
pro mne nejlepší zpracování!

zdravím na upířím fóru Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na: