Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  Filmy 2012

darkwitch
Zaslal: čt Kvě 03, 2012 12:40 pm Citovat
Upírka
Taky dávám přednost klasice 3D mě nějak nebere... akorát mě z toho bolí hlava...

Zaslal: čt Kvě 03, 2012 1:36 pm Citovat
Vlkodlačice
poslední dobou moc nechodím do kina, a když už jdu, tak většinou na něco v temných barvách, kde 3D nevynikne, takže mi připadá nefér platit o cca 50 kaček víc; raději mám 2D s titulkama

u nás na menším městě je ale spíš problém, že když film dávají v kině v 3D, tak to jen výjimečně dávají v jiném termínu i v 2D, což jsem před zavedením 3D předpokládala, že zůstane možnost si vybrat, tak jak je to třeba v kinech v Praze

Zaslal: čt Kvě 03, 2012 8:38 pm Citovat
Upír
Taky mam ten problem s bolesti hlavy ...
A stejne se mi zda ze na 3D je nejhorsi, ze clovek nemuze sledovat to co chce, ale musi se zamerit na to co chtel reziser ... chce to neakou lepsi technologii, nez to bude mit ty spravny grady, ale zatim ani me moc neberou. Smile

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Axia
Zaslal: čt Kvě 03, 2012 9:20 pm Citovat
Čarodějka
Mě z 3D nebolí hlava, ale nos mívám pak otlačený od brýlí a ještě zbytečně, páč tam to 3D nějak nevidím. Na Avatarovi jsem byla 5x na 3D, v Palacu i v IMAXu, a žádnej 3D zážitek to pro mě nebyl.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na: