Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Projekt Děti noci  ~  Návrhy na vylepšení/změny webu

Axia
Zaslal: pá Črc 20, 2012 5:01 pm Citovat
Čarodějka
Určitě se může všechno, co navrhuješ, vyzkoušet. Stejně budeme upravovat šablonu na subdoméně, zatímco DN bude dál běžet, jak je. Můžeme si hrát, jak je po libosti, wordpress je hodně flexibilní, zkoušet, co a jak vypadá a jestli nápady, které máme, budou vypadat v reálu tak dobře, jako v našich hlavách.

I když osobně jsem pro zachování ikonek, pěkně to rozděluje příspěvky do jednotlivých kategorií a nerada bych z DN měla džungli obrázků. Podívejte se třeba na kniznivesmir.cz nebo na Mfantasy.cz (i když oba používají jiné šablony, než jakou mám vyhlédnutou já pro DN), tolik výrazných obrázků je podle mě dost odrazující a ty ikonky tady na DN zachovávají tématiku webu. Obrázky pak člověk stejně uvidí, když článek rozklikne.

A Nejčtenější bych taky nedávala, protože tam buď budou ty nejstarší, nebo věčně jen přehledy toho, co vyjde, které taky mají největší návštěvnost. Spíš bych zkusila plugin na "Náhodný příspěvek" - spolu s "Psalo se před rokem" by tak čtenáře navedly na starší články, které by je taky mohly zajímat.

Ale jak jsem řekla, můžeme si hrát a zkoušet, co a jak bude vypadat. A třeba pak ty ikonky obrázků místo současných ikonek kategorií budou vypadat dobře.

A určitě se buď pročistí nebo zruší ty ikonky spřátelení dole na webu, protože některé z těch webů jsou buď mrtvé nebo už neexistují. Spíš bych navrhla samostatnou rubriku "obíbené odkazy", ale i s tím se dá pohrát.

Zaslal: pá Črc 20, 2012 7:25 pm Citovat
Vlkodlačice
Ty ikonky dole jsem prošla minulý týden a asi 4 vyhodila, protože weby nefungovaly, ale po dohodě s Knightem by to šlo asi ještě víc protřídit, tam jde spíš o to, že většina jich je "výměnných", tedy že ty weby zpětně odkazují k nám na DN.

S tím "nejčtenější" máš pravdu, muselo by se to omezit časově třeba na poslední měsíc, aby to mělo jakýs takýs smysl, podobně pokud by se dělalo "nejkomentovanější".

Ty ikonky kategorií jsou podle mě někdy zavádějící - třeba Stoker u každého spisovatele, nebo obrázek z Já legendy u každého nového filmu - asi bych fakt radši ty miniatury, jak je třeba na Fantasyi či FantasyPlanet.
Web knižnívesmír.cz mi připadá fajn, mfantasy je na mě už moc barevná a přeobrázkovaná, hlavně ten vrch stránky.

Zaslal: ne Čer 16, 2013 10:34 pm Citovat
Upír
Kdo se hrabe ve vzhledu fora?
Ten nápis už by vážně potřeboval vyměnit Wink

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Czistoslava
Zaslal: čt Čer 20, 2013 12:37 pm Citovat
Člověk
Asi by nebylo od věci udělat ho v rámci barev novějšího vzhledu. Ale přístup nemam Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnarok
Zaslal: pá Čer 21, 2013 7:35 am Citovat
Upír
Mě se třeba stávající vzhled líbí ... ten bych neměnil.
Jen ten nápis už je nějakej ten pátek neaktuální

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
kuchy
Zaslal: út Čer 25, 2013 7:16 pm Citovat
kuchátor
Tak klidně ti můžu přidat práva admina, ale stejně bys to tam musela nahrát přes ftp, ne? na něj přístup nemáš?

Czistoslava
Zaslal: ne Čer 30, 2013 7:49 pm Citovat
Člověk
Na ftp přístup mám, ale mám tuchu, že phpBB fóra maj na změnu vzhledu vestavěný udělátko. Alespoň kdysi jsem jedno takhle upravovala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuchy
Zaslal: po Črc 08, 2013 2:52 pm Citovat
kuchátor
Tak už máš práva, tak se na to můžeš mrknout Wink

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Přidat nové téma

Přejdi na: