Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Fórum  ~  Představení

Laura Meliss
Zaslal: st Kvě 07, 2014 8:25 pm Citovat
Člověk
Ehm.. Zdravím

Jmenuji se Laura a moje rasa je doposud neznámá.
Nejsem si jistá, jestli jsem narazila na fórum s pravdivými informacemi.
Trošku mě mate, proč je tu tolik uživatelů, ale asi to tu funguje tak, že tu nejsou nějaké extrémní podmínky pro přijetí a fórum slouží, jako místo s veřejně přístupnými informacemi.
OK.
Moje koníčky jsou různé. Mění se to, ale momentálně je to četba, hudba a dobré jídlo.
Zabývám se například astrálním cestováním, jemnohmotnými bytostmi, anděly v jakékoliv podobě, magií, EM, léčení energií, otherkiny..atd.
Pokud je tohle fórum nabité skutečnými informacemi a né výplody fantazie tak si myslím, že bych snad mohla být užitečná. =)

Zaslal: čt Kvě 08, 2014 8:54 pm Citovat
Člověk
Zdravím tiež,
za seba samého Wink
Myslím, že na tomto fóre nájdeš veľa faktov, ale je tu tiež miesto aj na fantáziu. Pravda, aktivita býva chabá, ale sú tu aj svetlé chvíľky. Ale taký istý "problém" majú všetky fóra...
Každopádne, VITAJ Smile

Zaslal: pá Kvě 09, 2014 11:58 am Citovat
Člověk
NikifuS napsal:
Zdravím tiež,
za seba samého Wink
Myslím, že na tomto fóre nájdeš veľa faktov, ale je tu tiež miesto aj na fantáziu. Pravda, aktivita býva chabá, ale sú tu aj svetlé chvíľky. Ale taký istý "problém" majú všetky fóra...
Každopádne, VITAJ Smile

Díky ... Tak snad. Very Happy

Zaslal: pá Kvě 09, 2014 12:21 pm Citovat
Člověk
Ale príchod nových členov je vždy osviežujúci Very Happy Very Happy pribudne SPAM, ktorý tu je vítaný, a občas aj niečo užitočné Wink

Zaslal: pá Kvě 09, 2014 6:59 pm Citovat
Upírka
Laura Meliss napsal:
Ehm.. Zdravím

Jmenuji se Laura a moje rasa je doposud neznámá.
Nejsem si jistá, jestli jsem narazila na fórum s pravdivými informacemi.
Trošku mě mate, proč je tu tolik uživatelů, ale asi to tu funguje tak, že tu nejsou nějaké extrémní podmínky pro přijetí a fórum slouží, jako místo s veřejně přístupnými informacemi.
OK.
Moje koníčky jsou různé. Mění se to, ale momentálně je to četba, hudba a dobré jídlo.
Zabývám se například astrálním cestováním, jemnohmotnými bytostmi, anděly v jakékoliv podobě, magií, EM, léčení energií, otherkiny..atd.
Pokud je tohle fórum nabité skutečnými informacemi a né výplody fantazie tak si myslím, že bych snad mohla být užitečná. =)

Vítej mezi námi Smile

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na: