Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Theatres des Vampires  ~  Anima Noir

JustSpectre
Zaslal: so Kvě 17, 2008 10:05 pm Citovat
Upír
Nedávno jsem si sehnal poslední album, Anima Noir, od této báje?né skupiny. Vcelku na nich obdivuji to, že se jejich zvuk vyvíjí. Na každém albu p?ijdou s n??ím novým, s jinou podobou n??eho, ?emu se po ?ase za?alo ?íkat Vampire Metal. A jaký je jejich poslední po?in? Je tvrdší než p?edchozí album a používá klávesy jsou svižné, v Electro stylu. Na albu vynikají p?edevším skladby Unspoken Words a Blood Addicton. Pokud tedy jste skalními fanoušky a máte dostatek hudební tolerance ur?it? si tuhle placku seže?te.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magiere
Zaslal: so Kvě 24, 2008 9:59 pm Citovat
Upírka
Nové album? No ne, v?bec jsem netušila. N?jakou dobu jsem novinky okolo nich nesledovala...brzy napravím. Cool

Zaslal: čt Čer 05, 2008 6:32 pm Citovat
Člověk
Tuhle skupinu mám fakt hodn? ráda..a ešt? radši sem že neni tak strašn? zprofanovaná..i když to má svý nevýhody...tady snad neni možný získat CDs..a k tý placce...ona de sehnat? M? se to zatim nepovedlo a to hledám fakt kde m?žu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Loveless
Zaslal: čt Čer 05, 2008 7:07 pm Citovat
Queen of light
Kdo to je???? Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Magiere
Zaslal: čt Čer 05, 2008 8:06 pm Citovat
Upírka
Stanulka: Tady máš info o skupin? na jejich oficiálních stránkách http://www.theatres-des-vampires.com

Zaslal: čt Čer 05, 2008 8:09 pm Citovat
Upírka
Bonesa: CD skupiny se dají sehnat p?es ?eský e-shop http://www.musicrecords.cz Wink

Zaslal: čt Čer 05, 2008 9:03 pm Citovat
Člověk
Juj, d?kan. m? v tohmle docela naštval bonton....sem se docela divila že v nich šla sehnat aspo? epica...
Magiere
Zaslal: čt Čer 05, 2008 9:05 pm Citovat
Upírka
Bontonland byla první prodejna, ve které jsem hledala. A ono opravdu nic! Rolling Eyes

Zaslal: ne Čer 22, 2008 1:27 pm Citovat
Queen of light
Hm...tak sem ?um?la na pár klip?.......musím ?íct, že to jsou zajímavé individua.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Bonesa
Zaslal: po Čer 23, 2008 7:59 am Citovat
Člověk
No, ale slyšela sem že jejich poslední album je sice dobrý, ale má už úpln? jinej ráz než ty p?edešlí, prej snad na úrovni Evanescence. Já sem je m?la asi nejradši v t?ch za?átcích...
Magiere
Zaslal: po Čer 23, 2008 9:52 am Citovat
Upírka
Vážn?? Hmm...nové album se ke mn? ješt? nedostalo, ale jednou to p?ijde. Tak doufám, že nebudu zklamaná. Rolling Eyes

Zaslal: so Črc 12, 2008 6:51 pm Citovat
Já je absolutn? miluju.
A mimochodem to co hrají není gothic metal ale Vampire Metal.
Arcanis
Zaslal: so Črc 12, 2008 6:55 pm Citovat
Vlkodlak
Gothic metal, Vampire metal, cokoli metal, je to v podstat? jedno, hlavn? že to je p?kná hudba ?ekl bych Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger
Magiere
Zaslal: so Črc 12, 2008 7:20 pm Citovat
Upírka
Vampire metal? Ono už existuje i tohle? Moc se v tom nevyznám a nevadí mi to. Jak už ?íkal Arcanis - hlavn?, že se to dob?e poslouchá.

Zaslal: so Črc 12, 2008 8:45 pm Citovat
Jist? a TDV jsou první Vampire metalová skupina v historii..Vím že tenhle pojem není mezi lidmi moc známý ale existuje Cool

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: