Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  Blade

kterému z film? Blade dáváte p?ednost??

Blade 1  
47%
  [ 9 ]  47%

Blade 2  
31%
  [ 6 ]  31%

Blade:Trinity  
21%
  [ 4 ]  21%

Blade seriál  
0%
  [ 0 ]  0%

Celkem hlasů : 19
Loveless
Zaslal: čt Čer 05, 2008 6:49 pm Citovat
Queen of light
kaže co si myslíte o tomhle filmu respektive o t?chle filmech nebo snad seriál?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
kuchy
Zaslal: čt Čer 05, 2008 6:53 pm Citovat
kuchátor
Já si myslim, že jedni?ka byla nejlepší. Pak už to nebylo ono. Seriál sem vid?l taky a stál taky za prd.

Bodkin
Zaslal: čt Čer 05, 2008 6:56 pm Citovat
Vlkodlak
Já si myslím, že jedni?ka byla nejlepší. Druhý jsem nem?l sílu dosledovat (sekl jsem s tím po 15 minutách) a na trojku jsem nem?l odvahu.

"Go ahead, make my day."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Magiere
Zaslal: čt Čer 05, 2008 7:12 pm Citovat
Upírka
Ehm, já si koupila do sbírky všechny t?i filmy a není to tak strašné, jak op?t Bodkin dramatizuje. Cool

Zaslal: čt Čer 05, 2008 7:14 pm Citovat
Vlkodlak
Tak to bacha! Dvojka je dost špatný film. Já nem?žu za to, že když se tam ukáže upír tak mi nem?knou kolena a neodpouštím tomu nejzásadn?jší proh?ešky. Smile

"Go ahead, make my day."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Magiere
Zaslal: čt Čer 05, 2008 7:16 pm Citovat
Upírka
Vždy? jsi dvojku ani nedokoukal. Smile T?eba p?išel po 15 minutách zvrat k lepšímu.

Zaslal: čt Čer 05, 2008 7:20 pm Citovat
Vlkodlak
Já mám specielní schopnost, b?hem prvních 10 minut poznám, zda je ten film dobrý nebo ne. Samoz?ejm? dobrý pro mne, ne n?jakého jiného ?lov?ka. Zatím m? to ješt? nezklamalo, takže jsem si Bladem jistý Wink

"Go ahead, make my day."
Magiere
Zaslal: čt Čer 05, 2008 7:44 pm Citovat
Upírka
Tak to se divím, žes tímhle stylem dokoukal Hlídky. Laughing

Zaslal: pá Čer 06, 2008 9:53 am Citovat
Vlkodlačice
Bodkin napsal:
Já si myslím, že jedni?ka byla nejlepší. Druhý jsem nem?l sílu dosledovat (sekl jsem s tím po 15 minutách) a na trojku jsem nem?l odvahu.

Úpln? souhlasím s tímhle komentá?em. Ze seriálu jsem vid?la jeden díl, ale taky m? to nevzalo.

Co se týká Hlídek, tak No?ní se mi zdála malinko lepší než Denní. Knihy jsem ne?etla a nevím, zda by m? v?bec bavily, i když tady na n? docela p?jete chválu.
Vzhledem k tomu, že mám v PC v zásob? Vampire Chronicles, Kitty series, Vampire Dairies a další knihy z upí?í ?i vlkodla?í tématikou, te? jsem si ješt? sehnala Nekroskop, tak v?bec nevím, kdy bych s k tomu dostala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Magiere
Zaslal: pá Čer 06, 2008 12:33 pm Citovat
Upírka
Asi takhle - filmy v?bec nejsou podle knih. N?co je sice podobné, ale zásadním v?ci jsou úpln? p?evrácené na hlavu (nap?íklad to, že Jegor je Anton?v syn).

Na knižní Hlídky si ?as n?kdy ur?it? najdi, fakt to stojí za to! Wink

Naposledy upravil Magiere dne út Pro 16, 2008 7:58 pm, celkově upraveno 1 krát.

Zaslal: po Črc 14, 2008 10:17 pm Citovat
Vlkodlak
Tendle film má skv?lej p?íb?h, parádní nápad a parádn? ud?lanej... Blade je jeden z mejch nejoblíben?jších film?.. pecka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Darkness deStination
Zaslal: út Pro 16, 2008 7:48 pm Citovat
Čarodějka
Blade...ehm...moje d?ti byli po jedni?ce celý žhaví touhou stát se Bladem. Jedni?ka se nám líbila všem. Dvojka podle m? nic moc a v trojce jsem si užívala hlášek a chechtala se sprostým slov?m. A v?bec nejlepší tam byl ten upí?í pejsek...?u?u Laughing
Zato seriál...skoro škoda mluvit. Jak to nastavujou, tak je to d?s.

Zaslal: út Led 06, 2009 3:06 pm Citovat
Vlkodlačice
Abych ?ekla pravdu, tak jedni?ka m? moc nechytla...
Dvojka se mi nezdála tak špatná - režie Guillerma Del Tora ud?lala své. I když film sám není zrovna vrcholem originality a d?j je ?isté B?ko, tak jak to kdosi kdesi popisoval - má Blade II pár "Yes!!!" moment?, které stojí za to si pustit.
Osobn? se mi líbí n?které hlášky a to "civilní pojetí" (celá ta diskotéka až do chvíle, než tam za?nou pobíjet Reapery) a ukázka, že i mezi upíry m?žou být rasisti - viz.hláška Priesta (což je upír z Bloodpacku, ze kterého se nakonec vyklube... aha? Marcus v Underworld: Evolution!) : "Look at them. Half of these bastards, they're not even pure bloods. I tell you what, why don't we just fuckin' kill everyone? Just to make sure?"
A Assad je p?edstavitel Kocoura z ?erveného trpaslíka Wink .
Trojka a seriál na m? ?eká na DVD?ku, ale n?jak se mi nepoda?ilo najít si na n? ?as.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
kuchy
Zaslal: út Led 06, 2009 3:10 pm Citovat
kuchátor
Na seriál si snad ani ?as nehledej. Trojka je o trochu lepší.

Venda
Zaslal: út Led 06, 2009 8:46 pm Citovat
Vlkodlak
Kuchy ma pravdu, kdyz ten serial davali v tv v noci bylo zabavnejsi sledovat teleshoping..... Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: