Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Knihy  ~  Nejlepší literární upíři

Bodkin
Zaslal: čt Čer 05, 2008 6:55 pm Citovat
Vlkodlak
Co se tý?e Kathy Reichs (to je ta doty?ná spisovatelka) tak se mi ty její knihy nezdají nijak extra ?itelné, u seriál? jsem se bavil mnohem více.

Co se tý?e té vaší hv?zdy, asi z toho nejsou tak dobré prodeje, když to nevydávají jako na b?žícím pásu. Protože když n?co sype, tak pak vydávají o 106 Wink

"Go ahead, make my day."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bonesa
Zaslal: čt Čer 05, 2008 7:15 pm Citovat
Člověk
SSSS, na Anne nám nešahej. Laughing Ne, te? vážn?, já myslim že je to tim, že naše ve?ejnost neni na tohle téma stav?ná..tady se ur?it? líp vyjímá Daniell Steelová. A Anne napsala Interview s upírem i královnu prokletých..na to nesmíme zapomínat. A v Americe je fakt dost úsp?šná....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Bodkin
Zaslal: čt Čer 05, 2008 7:17 pm Citovat
Vlkodlak
Já tady spíše mluvil o žánrové scén?, takže Steelová je totáln? mimo. M? se spíše zdá, že fanoušk? upír? jako takových je u nás velmi málo. Zato fanoušk? drak? je tu jak nasráno a rozšlapáno a tak dra?í knížky jsou všude... Brrrrr.

"Go ahead, make my day."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Magiere
Zaslal: čt Čer 05, 2008 7:41 pm Citovat
Upírka
Bonesa: Hodinu ?arod?jnic znám, ale ješt? jsem to nedržela v ruce. Tys to ?etla? Jaké to je?

Zaslal: pá Čer 06, 2008 10:05 am Citovat
Člověk
No je to skv?lí, i když bez upír?. Hodn? ?tivý, i když ze za?átku se mi moc necht?lo. Ale pak už to jelo. Druhej díl (z celkovejch t?ech) je myslim nejlepší. Ale ?lov?k se musí p?ipravit hlavn? na to že je to lovestrory jak blázen......
Magiere
Zaslal: pá Čer 06, 2008 12:18 pm Citovat
Upírka
Lovestory? Já myslela, že to bude n?co o upalování ?arod?jnic. Question

Zaslal: pá Čer 06, 2008 12:56 pm Citovat
Vlkodlak
Však je to o vzatu inkvizitora s jeho kanystrem benzínu. A je to velmi, ale opravdu velmi špinavé Razz

"Go ahead, make my day."
Bonesa
Zaslal: pá Čer 06, 2008 7:31 pm Citovat
Člověk
Spíš žhavý ne? Laughing
No, ta knížka je fakt jedna velká lovestory. Nejvíc m? dostávalo t?eba to, že jedna sle?na m?la tátu, kterej byl zárove? její d?de?ek. A dcera v?znila otce jenom proto aby jí ud?lal dít?. A vlastn? celá rodina Mayfair? jsou potomci incestu. A je tam toho mnohem víc.
Magiere
Zaslal: po Čer 09, 2008 12:31 pm Citovat
Upírka
Tak jsem si sehnala celou trilogii Hodina ?arod?jnic. Z antikvariátu, jako nové, krásná cena...no neberte to!

Zaslal: po Črc 21, 2008 8:23 pm Citovat
Upírka
La?níc po Wampire Cronicles jsem v knihovn? vzala od Riceové i Hodinu ?arod?jnic a teda - jako napsaný dob?e, ale má imaginace zapracovala tak, že mi z toho vyvrcholení bylo dost šoufl Sad .

SkretulAngie
Zaslal: út Črc 22, 2008 7:26 pm Citovat
Upírka
Ja co sa tyka knih a spisovatelov som o upiroch tusim necitala nic. Teraz som sa pustila do Hlidek. A potom chcem prejst na tie knihy od Stephanie Mayer a potom neviem co dalej. Co by ste mi doporucili este?
Renca2
Zaslal: st Črc 23, 2008 6:36 am Citovat
Vlkodlačice
Já doporu?uji sérii Anita Blake od L.K.Hamilton (existuje už k tomu spousta ?eských fan stránek, sta?í hodit do vyhledáva?e Anita Blake, a pak to projít, dobré jsou recenze, které napsala Síma na Primeval-Slayer.com).
Další skv?lá kniha je Dra?í krev od Jenny Nowak, má to i pokra?ování.
A taky Sladká jako krev od P.Neomillnerové.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SkretulAngie
Zaslal: st Črc 23, 2008 8:34 am Citovat
Upírka
dik za radu. O knihach si najprv precitam na nete a potom si ich ked sa mi budu pacit zozeniem. Len skoda ze u nas na Sloevensku nevychadzaju taketo knihy. Aspon sem ich nikde nevidel. Nase vydavatelstva sa malo venuju tejto oblasti.
Sevia
Zaslal: po Srp 11, 2008 3:32 pm Citovat
Upírka
Na rozdíl od v?tšiny se mi Hodina ?arod?jnic moc nezamlouvala. Asi jsem p?íliš tvrdá d?v?ica. Pravda, díky téhle sérii jsem si zamilovala New Orleans, ale p?esto se radši budu dál držet svých Kronik.

Psí zima od Neomillnerové je opravdu dobrá.
Magiere
Zaslal: po Srp 11, 2008 4:10 pm Citovat
Upírka
SkretulAngie: Jestli ti nevadí ?íst v ?eštin?, tak valná v?tšina ?esky p?eložených sci-fi a fantasy knih se distribuuje i na Slovensko. Zkus internetový obchod http://www.brloh.sk Idea

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: