Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  Vlk

kuchy
Zaslal: ne Čer 08, 2008 4:33 pm Citovat
kuchátor
Tak co? Jak se vám líbil tenhle film? Práv? jsem ho skouknul. Dost dobrý. Jack Nicholson v hlavní roli - to je záruka úsp?chu.

Maggie
Zaslal: ne Čer 08, 2008 4:45 pm Citovat
Upírka
No tenhle "film" se mi hodn? líbil Wink M?lo to všechno co mám ráda...Strašidelné, ale místy vtipné Laughing Laughing

Úpln? bych zapomn?la Laughing taky hezkého herce: (James Spader)...až na to že, to byl záporák
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Loveless
Zaslal: ne Čer 08, 2008 6:42 pm Citovat
Queen of light
NJ to je ta sm?la krásní chlapy bývají skoro vždycky záporáci. PS a tamhle film sem ješt? nevid?la.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
kuchy
Zaslal: ne Čer 08, 2008 6:47 pm Citovat
kuchátor
Tak se na n?j mrkni, tojí to za to. Jeden z nejlepších vlkodla?ích film?, ne-li nejlepší.

Maggie
Zaslal: ne Čer 08, 2008 7:16 pm Citovat
Upírka
Tak to je jasné...Aj bych se nehádala jestli byl nejlepší - On byl nejlepší Laughing Laughing Laughing
Magiere
Zaslal: ne Čer 08, 2008 8:23 pm Citovat
Upírka
Já ten film také ješt? nevid?la, ale vzhledem k tomu, že jsme se ho rozhodli promítat na VampConu, šla jsem si jej pu?it a te? mi tu leží na stole. Cool

Zaslal: ne Čer 08, 2008 8:29 pm Citovat
kuchátor
Neni to trochu škoda, že jen leží na stole? Tak šup s nim do mechaniky, a? sem ješt? dneska m?žeš napsat, jak se ti líbil.

Bodkin
Zaslal: ne Čer 08, 2008 8:41 pm Citovat
Vlkodlak
M? se docela líbil, vzhledem k možnostem. A nejlepší vlkodla?í biják to opravdu je, protože krom Dog soldiers jsem dobrá film s vlkodlaky nevid?l.

"Go ahead, make my day."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Magiere
Zaslal: ne Čer 08, 2008 8:51 pm Citovat
Upírka
Jop, mám v plánu to skouknout p?íští týden. Smile

Zaslal: po Čer 09, 2008 7:51 am Citovat
Vlkodlačice
Jak už jsem zmi?ovala n?kde tady na fóru, tenhle film považuji za nejlepší co se týká vlkodal?í tématiky. Nicholson zpravidla nezklame.
V sou?asnosti se natá?í The Wolf Man s B.Del Torem, což by m?l být remake hororu ze 40.let. Ten film jsem kdysi dávno vid?la, tak snad to filma?i nezkazí.
Magiere
Zaslal: po Čer 09, 2008 8:01 am Citovat
Upírka
O tom remaku už jsem také slyšela. Mno snad to nebude žádná velká katastrofa. Rolling Eyes

Zaslal: po Črc 14, 2008 10:32 pm Citovat
Vlkodlak
Tendle film jeparádní, ale nevim, jak se menuje v originále, takže si ho nem?žu stáhnout.. Nevíte jak se menuje v angli?tin?? má to bejt Wolf ale nem?žu to pod tim najít Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Magiere
Zaslal: út Črc 15, 2008 8:34 am Citovat
Upírka
Ano, skute?n? je to v originále Wolf.

Zaslal: út Črc 15, 2008 9:17 am Citovat
Vlkodlak
Dob?e d?kuju.. pokusim se to ješt? najít...
SkretulAngie
Zaslal: út Črc 15, 2008 5:46 pm Citovat
Upírka
Ti co ho nevideli a chceli by ho vidiet a su zo Slovenska (snad tu nejsem len ja zo Slovenska) tak to ide v sobotu na markize.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: