Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Knihy  ~  Copak čtete/dočetli jste/doporučujete?

Bodkin
Zaslal: po Bře 03, 2008 10:25 am Citovat
Vlkodlak
Ze zv?davosti jsem si koupil povídkovou sbírku T?pyt me??, záblesky laser? a musím ?íci, že m? docela mile p?ekvapila. Nejen úvodní povídka od Fabiána, krutá polit-fiction od Pavlovského, ale i dost povídek od mén? (v?bec) známých jmen.

Pro? o tom tady ale píšu. Ve sbírce je i jedna upí?í povídka, dle mého velmi poda?ená - ?as Pomsty od A. Kazdy. Možná se mi tak líbila proto, že byla zna?n? humorného rázu. Z hlavního hrdiny se stal upír, vyživující se nikoliv krevní barvivem, nýbrž jen ovocnými š?ávami, o transformaci do netopýra si m?že jen nechat zdát, zato raj?e se z n?j stává až nep?kn? ?asto Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Magiere
Zaslal: po Bře 03, 2008 10:41 am Citovat
Upírka
Laughing Si d?láš srandu? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Sharp
Zaslal: po Bře 03, 2008 5:36 pm Citovat
Upír
Nesmrtelné raj?e?? Shocked Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Magiere
Zaslal: po Bře 03, 2008 7:56 pm Citovat
Upírka
Bodkin prost? musí upíry shodit p?i každé p?íležitosti. Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Sharp
Zaslal: po Bře 03, 2008 9:07 pm Citovat
Upír
Myslím, že face2face nemrtvému by ho vtipy o raj?atech p?ešly Twisted Evil

Bodkin
Zaslal: po Bře 03, 2008 10:15 pm Citovat
Vlkodlak
Já je neshazoval (náhodou). Ta povídka je opravdu taková! Very Happy Pak se z n?j stane angreštový ke?. Very Happy

Sharp: My vlkodlaci se upírk? nebojíme...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sharp
Zaslal: út Bře 04, 2008 11:20 am Citovat
Upír
2bodkin: Nj, jste prost? nepou?itelní no... Very Happy

Magiere
Zaslal: út Bře 04, 2008 1:16 pm Citovat
Upírka
Heh, asi si zajdu pro tu knížku do knihovny. Laughing
met.allice
Zaslal: st Bře 05, 2008 11:18 am Citovat
Upírka
Rozhodn? doporu?uji knihy Jenny Nowak. Hlavn? Nemrtvý (o B.Lugosim) a Tr?n pro mrtvého, ty jsou podle m? nej..... Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
detnaw
Zaslal: st Bře 05, 2008 8:33 pm Citovat
Upírka
O ?em Tr?n pro mrtvého vlastn? je? Very Happy Já ho totiž ne?etla. Rolling Eyes A tak m? zajímá názor n?koho, kdo to ?etl. Wink A rozumí tomu. Very Happy
Magiere
Zaslal: st Bře 05, 2008 8:39 pm Citovat
Upírka
Já se p?iznám, že knížky Jenny Nowak sice vlastní tém?? všechny, ale ?etla jsem jen jednu a to ješt? kdysi, takže si stejn? moc nepamatuju. Rolling Eyes ?asu se mi v poslední dob? krut? nedostává, ale po maturit?...! Smile
detnaw
Zaslal: st Bře 05, 2008 9:02 pm Citovat
Upírka
Já zatím p?e?etla všechny krom? toho Tr?nu. Razz V?tšinu jsem si p?j?ila z naší knihovny, ale jednu z nich mám dokonce svoji. Razz Ale plánuju si koupit další - ono je to lepší. Wink Nejvíc se mi líbila Dra?í krev a taky Rozesmátá smrt. Smile
Míša
Zaslal: čt Bře 06, 2008 4:50 pm Citovat
Člověk
Práv? jsem tak n?jak v p?lce, Dracula se tuším poprvé "vrací z hrobu", protože si n?jací dva "pánové" usmysleli p?ebrat pro sebe tr?n. Takže chce samoz?ejm? pomoc s jejich porážkou. Ale asi to dost dob?e nepopíšu, knížka je mnohem, mnohem lepší než jakýkoliv popis co tu m?že kdo dát Wink .
Taky je možná lepší mít p?ed tím p?e?tenou Dra?í krev (ta je tuším první "Drákulovská"). Já se p?irozen? držím ?ádu v?cí a tak jsem prvn? ?etla Nemrtého, pak Vl?í píse?, te? Tr?n a jedni?ku ješt? ani nemám Smile Crying or Very sad

Zaslal: čt Bře 06, 2008 7:49 pm Citovat
Pokud se mezi oblíbené autory m?že po?ítat moje spoluža?ka, tak tu mám báse? z její dílny:

Ukolébavka pro otrlé d?ti

Slunce zašlo, vyšel m?síc,

nikdo se mu nevzpouzí,

všichni se hned snaží usnout;

p?íšery se probouzí...

Nemrtví te? vstávaj' z hrob?,

je noc, p?išel jejich ?as,

všude je cítit hnilobu

na h?bitov? mají sraz.

No?ním tichem upír bloudí,

hledá svou budoucí ob??.

tiše k posteli se vloudí...

má z tebe p?lno?ní ob?d.

O úpl?ku po p?lnoci

vlkodlak t? navštíví,

a když bude hodn? ?ádit,

bude z tebe neživý...

Jenom cáry zbyly z masa,

stružky krve proudem te?ou,

vymírá už lidská rasa...

vlkodlak?m neute?ou.

Všechny no?ní potvory

spojily se proti tob?,

nikdo už t? nezachrání,

spící a nevinné rob?.

Ve zkrvavené postýlce

leží rozsápané dít? -

tak koukejte spát, d?ti?ky,

a? se ješt? probudíte...
detnaw
Zaslal: čt Bře 06, 2008 8:17 pm Citovat
Upírka
Tak to se jí povedlo. Wink Moc dobré!! Smile Mn? se to líbí. Razz

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 37
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: