Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Knihy  ~  Copak čtete/dočetli jste/doporučujete?

Ragnarok
Zaslal: pá Kvě 04, 2012 4:10 pm Citovat
Upír
Yop přesně ...
Ale zatim sem čet jen ten první kousek. Smile
Na ostatní si ještě počkám.

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sevia
Zaslal: st Kvě 09, 2012 8:07 am Citovat
Upírka
Insurgent - Veronica Roth - přečteno za dva večery, potřebuji se teď chvíli vzpamatovat a spočítat mrtvé Wink Trochu jsem ztratila přehled o tom, kdo přežil do dalšího dílu. Nevěřila jsem recenzím, které tvrdily, že pokračování Divergent je ještě lepší, ale nepřeháněly. Určitě to bude jeden z mých favoritů na nejlepší knihu letošního roku. Doporučuji přirozeně první díl, který konečně vychází i v češtině.

Zaslal: čt Kvě 10, 2012 10:11 pm Citovat
Queen of light
Já se akorát dostala ke čtení Warcrafťáských knížek začínám Den Draka.

Internet: "Beze mě jste v prdeli."
Elektřina: "tak se uklidníme jo?!"
Lovelka-Draenei mage-Endless Agony
Lovelka - Elven Archmage - Czech 44/51lvl
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Sevia
Zaslal: so Čer 02, 2012 9:23 am Citovat
Upírka
Masque of The Red Death od Bethany Griffin - YA s dystopisckým nádechem inspirované povídkou Maska červené smrti od E. A Poea. Velmi zajímavě zpracovaný příběh, nevadil mi na něm kupodivu ani milostný trojúhelník, jen jsem si nedokázala k žádné z postav vypracovat vztah, ale to zřejmě souviselo s celkovým nádechem vyprávění a stavem mysli hlavní hrdinky.

Every Other Day od Jennifer Lynn Barnes - příběh sedmnáctileté Kali, která je jeden den obyčejnou dívkou, ale každý druhý nad ní převezmou vládu nadpřirozené instinkty a jejím jediným cílem se stává lov démonů ve světě, kde Darwin spolu s evolucí objevil i nadpřirozené druhy. Dala jsem knížce šanci díky úžasné obálce a zatím to vůbec není špatné.

Zaslal: po Črc 16, 2012 7:50 pm Citovat
Vlkodlačice
Dočetla jsem Lovce monster a byla hodně příjemně překvapena. Smile
Trochu jsem se bála srovnání s Kulhánkem a spol., což zrovna nemusím, ale tohle nevyznívá jako parodie, přestože je tam hodně vtipných hlášek. Není to přehnaně zabávné, prostě tak akorát.
Nemám ráda scény, které mají vyznít zábavně, když se střílí a umírá, takže mi to vyhovovalo.
K větší spokojenosti by už musel jen hlavní hrdina na konci doopravdy umřít, ale autor samozřejmě napsal další díly.

Zaslal: st Črc 18, 2012 5:27 pm Citovat
Upírka
Hehe, jo, tos vystihla výborně, Renčo. Já četla od Kulhánka hodně knih a ne všechno má pojatý jako parodii. Totéž můžu říct o Žambochovi. Ale vidím tam stejně "ujetý" humor, což miluju. Jsem ráda, že ses dobře bavila. Chci druhý díl!

Zaslal: st Črc 18, 2012 6:44 pm Citovat
Čarodějka
Podle FAQ na webu Fantomu to bude brzo. Nejspíš si Lovce napíšu na "to-read" list Smile

Zaslal: st Črc 18, 2012 7:03 pm Citovat
Upírka
Cool. Mám radost Cool Very Happy

Zaslal: čt Črc 26, 2012 9:39 pm Citovat
Dračí vládce
Práve dnes som kúpil pre priateľku Nech vojde ten pravý od Lindqista. Uvidíme, čo to je zač.

Zaslal: čt Črc 26, 2012 9:42 pm Citovat
kuchátor
Jedna z mála knih, co jsem četl Very Happy Ale můžu ji doporučit Wink A klidně se koukni i na film, je taky skvělej Smile

Renca2
Zaslal: pá Črc 27, 2012 7:46 am Citovat
Vlkodlačice
jj, taky jedno z nejlepších děl, co jsem kdy četla a viděla
klidně si to Drakony přečti taky Wink

Zaslal: út Črc 31, 2012 7:56 am Citovat
Dračí vládce
No veď ani nemala šancu to prelistovať, hneď som si to zobral Very Happy

Zaslal: út Srp 07, 2012 6:35 am Citovat
Vlkodlačice
Jsem dočetla novou knihu P.Heteši: Sex, drogy & cyb'n'roll
Sci-fi z blízké budoucnosti, odehrávající se v jednom přetechnizovaném městě. Autor si se světem velmi detailně vyhrál a jak hlavní hrdina prochází několika levely a patry, tak popisuje různé bizarní detaily a hlavně rozdílnost nejvyšších pater nejbohatší třídy a těch nejnižších, plných zbraní a drog.
Hlavní hrdina přijde kvůli droze o milenku a začne pátrat proč - má mnoho otázek a jak se dozvídá první odpovědi, jde mu o život (takže spousta honiček a střílení), nikdy mu však nedojdou vtipné repliky a hlášky.
Fakt dobře jsem se bavila, takže doporučuju k přečtení Smile

Zaslal: st Srp 08, 2012 8:14 pm Citovat
Upírka
S trochou nejistoty jsem se pustila do Písně ledu a ohně od Martina, ale ve výsledku se musím zpomalovat, abych nepřeetla všechno příliš rychle a vychutnala si postavy...dokud jsou Smile

Zaslal: st Srp 08, 2012 8:36 pm Citovat
Čarodějka
Sevi, jsem si po tvých slovech vzpomněla na tohle: http://scifimafia.com/wp-content/uploads/2011/06/rr-martin-adorable.jpg Very Happy

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 36 z 37
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: