Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Bloodlines  ~  Nejoblíben?jší klan Camarilly

Jaký je váš nejoblíben?jší klan?

Brujah  
6%
  [ 2 ]  6%

Gangrel  
16%
  [ 5 ]  16%

Malkavian  
23%
  [ 7 ]  23%

Nosferatu  
10%
  [ 3 ]  10%

Toreador  
13%
  [ 4 ]  13%

Tremere  
23%
  [ 7 ]  23%

Ventrue  
6%
  [ 2 ]  6%

Celkem hlasů : 30
Magiere
Zaslal: po Bře 03, 2008 3:54 pm Citovat
Upírka
Jaký je váš nejoblíben?jší klan Camarilly v Bloodlines a pro?? Wink

Naposledy upravil Magiere dne út Bře 04, 2008 1:17 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Bodkin
Zaslal: po Bře 03, 2008 10:20 pm Citovat
Vlkodlak
Malkaviáni! Je s nimi sranda!

"Go ahead, make my day."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Magiere
Zaslal: út Bře 04, 2008 1:18 pm Citovat
Upírka
Tremere! Miluju kouzla a tu jejich intelektuální vizáž. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Velvethia
Zaslal: út Kvě 20, 2008 1:55 pm Citovat
Malkaviany- jsou takovy nevypocitatelni - jako ja Smile
ale jinak se mi take libi Nosferati jsou to roztomile priserky Smile
Bodkin
Zaslal: út Kvě 20, 2008 3:14 pm Citovat
Vlkodlak
squirk?

"Go ahead, make my day."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lasombra
Zaslal: so Črc 12, 2008 6:57 pm Citovat
Camarilla?Ne,díky.Sabbat je stokrát lepší.
Bodkin
Zaslal: so Črc 12, 2008 7:04 pm Citovat
Vlkodlak
Sabbat? Není to ta banda looser?, které tam naháníš? Já znám jen Bloodlines, takže jestli je to v maškarád? jinak, tak se rád nechám pou?it.

"Go ahead, make my day."
Lasombra
Zaslal: so Črc 12, 2008 7:13 pm Citovat
Bodkin napsal:
Sabbat? Není to ta banda looser?, které tam naháníš? Já znám jen Bloodlines, takže jestli je to v maškarád? jinak, tak se rád nechám pou?it.

Banda looseru?To beru jako urážku Confused T?eba klan Lasombra,Tzimisce to ti nic ne?íká?
No já p?esn? nevím.Hrála jsem tu hru jen párkrát u kamaráda.Ale dost se o Sabbat obecn? zajímám,prost? m? to fascinovalo,ty jejich myšlenky,názory atp..
Magiere
Zaslal: so Črc 12, 2008 7:24 pm Citovat
Upírka
V PC h?e je Sabbat vykreslen dost nelichotiv? jako banda st?elenejch maník?, což ale v?bec nemusí odpovídat karetní h?e nebo RPG od White Wolf. Smile Já mám nap?íklad karetní balí?ek Tremer? z nové edice, ve které se n?kte?í p?idali k Sabbatu. Cool Prost? vývoj sv?ta temnoty...

Zaslal: so Črc 12, 2008 7:28 pm Citovat
Ehmm..St?elenej maník?.To nezní moc dob?e Rolling Eyes Ale netvrdím že nejsou odlišní od Camarilly..Jsou daleko krut?jší a stranní se lidí..
Já naopak ale slyšela že za Sabbat se m?že taky hrát..Ale to bude asi v jiný verzi hry.

Jinak kdyby n?kdo po?ád neved?l o koho go tak tady je o Sabbatu n?co víc.. http://deti-noci.blog.cz/0803/sabbat-v-kostce
Magiere
Zaslal: so Črc 12, 2008 7:43 pm Citovat
Upírka
Promi? za ten výraz, ale p?esn? takto byli v Bloodlines prezentováni, a tak o nich mluvil upír Jack z Brujah. Smile

Já ten sv?t znám docela dob?e, m? pou?ovat nemusíš, ale ostatní by se mohli podívat, takže samoz?ejm? d?kuji za zajímavý odkaz, na kterém m? ehm docela p?ekvapil název onoho webu, který se shoduje s námi. Shocked

Zaslal: so Črc 12, 2008 8:51 pm Citovat
Jist?.Ale je to pro m? docela šok,když se dozvím že moji milovaní Sabba?áci jsou pojatí jako n?jací šílenci Rolling Eyes
Ten web mám opravdu ráda,jsou tam informace pro všechny fanoušky tohohle sv?ta..
Bodkin
Zaslal: ne Črc 13, 2008 12:08 pm Citovat
Vlkodlak
Lasombra - Ano, ty rody mi n?co ?íkají. Práv? v Bloodlines se tém?? nevyskytují a pod Sabbatem se tam hemží jen ubohý póvl - který s t?mi rody nem?l v?bec nic spole?ného, jen jim sloužil.

A samoz?ejm? díky za odkaz.

EDIT: Te? po p?e?tení se mi ale stejn? zdá, že je to banda cvok?... Takže zas tak velký rozdíl neud?lali.

"Go ahead, make my day."
kuchy
Zaslal: so Črc 19, 2008 12:30 am Citovat
kuchátor
Já momentáln? hraju za Brujah. Nem?žu ale ?íct, kterej klan mám nejradši, protože to hraju poprvý. Až to dohraju, zkusim jinej klan.

Maud
Zaslal: čt Srp 07, 2008 10:19 am Citovat
Upírka
M?j nejoblíben?jší klan jsou Malkaviani Very Happy Nic neodolá šílenství t?chto prorok? Twisted Evil A jejich vyjad?ování... luxus Cool

I'm not lazy. I'm just happy doing nothing (Emily the Strange)

http://dark-passion.net
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: