Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Nightwish  ~  Reakce na Dark Passion Play

Magiere
Zaslal: po Bře 03, 2008 8:10 pm Citovat
Upírka
Jak se vám líbí nové album Dark Passion Play? Myslíte si, že už to není Nightwish? Zkazila Anette image skupiny nebo naopak omladila?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Bodkin
Zaslal: út Bře 04, 2008 10:44 am Citovat
Vlkodlak
Já si osobn? myslím, že tam už ke zkažení p?íliš nezbylo.

"Go ahead, make my day."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Loveless
Zaslal: čt Bře 06, 2008 11:12 am Citovat
Queen of light
No abych ?ekla pravdu m? tohle jejich nové cédo docela zklamalo. Nicmén? myslím si, že Anette jim tam prospívá (nic proti, ale cht?loto zm?nu)hles má p?kný, ale celkový dojem z toho céda nic moc.A korát pár písni?ek co se mi tam líbí, jinak m? to n?jak moc nenadchlo. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Magiere
Zaslal: čt Bře 06, 2008 4:41 pm Citovat
Upírka
Nové album se mi nejd?ív nelíbilo (už mi to nep?išlo jako Nightwish), ale op?tovným posloucháním jsem zm?nila názor. Anette je živel a má moc p?kný hlas, i když není vyložen? operní jako u Tarjy. Ne?íkám, že je to zm?na k lepšímu nebo k horšímu, prost? zm?na. Cool
Kass
Zaslal: pá Bře 07, 2008 10:43 am Citovat
Čaroděj
Poslední album je celkem vklidu, ale poslední singl se mi v?bec nelíbil. No našt?stí Nightwish není jediná symphonic pover metalová kapela nasv?t?.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drakony
Zaslal: pá Bře 07, 2008 11:42 am Citovat
Dračí vládce
No pod?a m?a ten album je dobrý, ale tiež ako Magiere sa mi najprv nepá?il Twisted Evil

Zaslal: st Črc 16, 2008 6:37 pm Citovat
No muj nazor je takovy, ze Nove cd uz proste nemuzu brat jako Nigtwish. Hudba se mi libi... neni spatna.. ale neni to nightwish. Tarja bzla jedinecna a me nikdy nenudila. zato Anette mi po par pisnickach na albu prijde porad stejna. Snazim se to brat jako novou kapelu.. Protoze se starymi Nightwish to nema srovnani... Ani jedna neni spatna, ale kazda uplne jina...
Arcanis
Zaslal: st Črc 16, 2008 9:03 pm Citovat
Vlkodlak
Tak tak, beru to jako dv? odlišné kapely, ale v?tšinou si spíše pustím starší NW, wishmastera a tak Smile

Zaslal: st Črc 16, 2008 9:48 pm Citovat
Dračí vládce
ja tiez starsie klasiky ako The Kinslayer, Wanderlust a pod.

Zaslal: čt Srp 07, 2008 11:11 am Citovat
Upírka
Nové album se mi líbí. Anette zpívá p?íjemn?, ale je fakt, že to, co d?lalo Nightwish tím, ?ím bylo, byl práv? operní hlas Tarjy.

I'm not lazy. I'm just happy doing nothing (Emily the Strange)

http://dark-passion.net
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
djdoor
Zaslal: pá Srp 08, 2008 10:26 pm Citovat
Upír
Tarja je prost? jenom jedna. Ale Anette taky nezpívá špatn?, i když je to úpln? o n??em jiném.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loveless
Zaslal: so Srp 16, 2008 9:37 am Citovat
Queen of light
Jo a šlo tam hlavn? o to že Tarja v?bec nemylela na jejich fanoušky ae na sebe, proto ji také vyhodily. Ae prý to její singlové cédo je dobré.

Internet: "Beze mě jste v prdeli."
Elektřina: "tak se uklidníme jo?!"
Lovelka-Draenei mage-Endless Agony
Lovelka - Elven Archmage - Czech 44/51lvl
Liquido
Zaslal: so Srp 16, 2008 11:50 am Citovat
Upír
M? to p?ipadá líp stravitelný než ostatní alba Nightwish.
U všech p?edchozích alb (s vvýjimkou Once a OCeanBorn) se mi vždycky líbily jen písni?ky, ale jako celek mi to zase až tak uchvacující nep?išlo. Zatímco DPP je bomba od za?átku až do konce
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sevia
Zaslal: so Srp 16, 2008 12:08 pm Citovat
Upírka
Nikdy jsem je po?ádn? neposlouchala, alba znám, je to klasika, ale Tarja a ta jejich bombasti?nost mi nikdy nesed?ly.
Proto nové album celkem p?íjemn? p?ekvapilo. Nic to ovšem nem?ní na tom, že hudebn? jsem trochu jinde. Uvidím, s ?ím Tuomas p?ijde p?íšt?.

Zaslal: čt Úno 26, 2009 10:55 am Citovat
Básník smrti
DPP od Nightwish dostalo nový kabát v podob? zp?va?ky Anette a sv?j postoj k této skupin? jsem psal do vedlejší diskuze. Prost? beru Nightwish jako celek. M? osobn? se poslední album líbilo, resp. líbilo se mi n?kolik písni?ek. Myslím že songy jako Bye bye beautiful, Eva, Amaranth nebo t?eba m?j milovaný The Islander a The Escapist (ze singlu) jsou opravdu povedené.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: