Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  Van Helsing

mecii
Zaslal: pá Zář 12, 2008 3:37 pm Citovat
Člověk
A nep?ijde ti že jich ve Van Helsingovi bylo trochu moc Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kuchy
Zaslal: pá Zář 12, 2008 3:43 pm Citovat
kuchátor
?ekn?me, že jich tam bylo víc, než je obvyklé. Ale na druhou stranu, v jiných filmech, kterých zas není tak málo, jich je daleko víc.

Renca2
Zaslal: ne Zář 14, 2008 9:39 am Citovat
Vlkodlačice
Van Helsing je prost? ?istá zábava, kterou sleduji jen kv?li herc?m a efekt?m a žánru. Žádný hlubší smysl.

Zaslal: po Zář 22, 2008 8:45 pm Citovat
No moje ?e?, ob?as m? tam n?které skute?nosti docela zasko?ili ale jinak m? se hlavn? líbili hlavní postavy a prost? to prost?edí Transylvánie je prost? úžasný
Magiere
Zaslal: út Zář 23, 2008 2:51 pm Citovat
Upírka
Mn? se líbila hlavn? celková atmosféra filmu. Sice tam bylo plno nesmysl?, p?esto je Van Helsing m?j oblíbený film. Kdyby jen kv?li Kate Beckinsale, ale samoz?ejm? by se našlo více v?cí - t?eba citlivé pojetí Frankensteinova monstra. Nejvíce jsem fandila práv? jemu! Smile

Zaslal: čt Říj 09, 2008 7:12 pm Citovat
M? se tenhle film líbí hodn? , ostatn? je to prý vyhlašený film ze svého žánru

Jinak sem tu novej , jeste se seznamuji s pravidli tak prosim nejaké me mensi prestupky tolerujte dneska prosím Sad
MadCat
Zaslal: čt Říj 09, 2008 7:38 pm Citovat
Člověk
van helsing? ten je vyhlášenej kým prosimt?? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuchy
Zaslal: čt Říj 09, 2008 7:58 pm Citovat
kuchátor
To, že film není naprosto skv?lý a dokonalý neznamená, že nem?že být vyhlášený.

MadCat
Zaslal: čt Říj 09, 2008 8:01 pm Citovat
Člověk
pr?m?rné filmy ni?ím vyhlášené nejsou (pokud neobsahujou n?co co jinde není, což film co kopíruje asi neobsahuje) a špatné filmy jsou vyhlášené obvykle svou nízkou kvalitou, ale m? po?ád spíš zajímalo kým že je ten film výhlašený Smile
Cartman
Zaslal: čt Říj 09, 2008 8:25 pm Citovat
n?kde sem to ?etl , ale už je to déle , sry ale te? opravdu nemám ?as to hledat , lae jinak je to tak jak ?íká tady kuchy , nemusí být vyhlášený film nejlepší Wink
Venda
Zaslal: čt Říj 09, 2008 8:44 pm Citovat
Vlkodlak
Bodkin napsal:
Very Happy To se mi tam práv? líbilo. Nezapíchal si. Laughing

....az mi jich skoro bylo lito Very Happy Very Happy Very Happy Pohodovej oddychovej film. Jinak do kina skvelej na efekty a na Kate se opravdu dobre kouka Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
MadCat
Zaslal: pá Říj 10, 2008 12:04 am Citovat
Člověk
n?kde sem to ?etl , ale už je to déle , sry ale te? opravdu nemám ?as to hledat , lae jinak je to tak jak ?íká tady kuchy , nemusí být vyhlášený film nejlepší Wink[/quote]

a proto jsem to up?esnil tím, že m?že být vyhlášený i tím jak je špatný Smile (ta t?etí možnost, že by byl vyhlášený pro n?co jinýho v tomhle p?ípad? asi moc nep?ipadá v úvahu)
Bella
Zaslal: út Led 06, 2009 3:46 pm Citovat
Upírka
M? se Van Helsing taky moc líbí...byli i doby,kdy jsem ho považovala za m?j nejoblíben?jší....Jinak souhlasím,že Kate je úžasná here?ka....m? se taky moc líbila v Pearl harbouru a Underworldu...ona se prost? do t?ch film? o upírech a jinejch potv?rkách úžasn? hodí!
nillis
Zaslal: út Led 06, 2009 4:59 pm Citovat
Upírka
Van Helsing je odychovka....taková pohádka...Laughing Já mám teda slabost pro Hugha Jackmana... Cool

Zaslal: út Led 06, 2009 5:07 pm Citovat
Upírka
Wolverine!!! Bloody Mr.Green Jaj, kruté OT. Embarassed

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: