Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  Van Helsing

..
Zaslal: út Bře 17, 2009 8:51 am Citovat
Možná rekordní ONEprocen?ák..
Laughing
kuchy
Zaslal: út Bře 17, 2009 11:28 am Citovat
kuchátor
Musim vás zklamat, je to jedenáctiprocen?ák

..
Zaslal: út Bře 17, 2009 11:36 am Citovat
No žádná sláva..
Laughing
Tereza
Zaslal: pá Dub 03, 2009 5:02 pm Citovat
Upírka
M? se moc líbil, ale ten konec mi p?išel takový otev?ený brala bych pokra?ování o Van Helsingovi - nebo prost? film o jeho život?.

Zaslal: ne Črc 12, 2009 5:57 pm Citovat
Člověk
?akala som od toho filmu asi trocha viac...ale spracované to bolo naozaj dobre Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Dark Knight
Zaslal: ne Bře 07, 2010 2:05 am Citovat
Básník smrti
Tak je to 6 let, co se na filmovém poli objevil tenhle kousek. A čím to, že se mi doteď líbí? Pokud ho někdo miluje, bere jej moc vážně. Pokud ho někdo nenávidí, také jej bere moc vážně. Vážně se berou jenom biografické filmy a dokumenty, lidi. Van Helsing se musí brát stejně, jako Avatar. S nadhledem. Líbí se mi obsazení, i jedna česká herečka je úspěch, líbí se mi vlkodlak, kterého se zatím nepodařilo žádnému filmu překonat, líbí se mi i moderní Dracula, který podle většiny z vás teplý. Mě je sympatický. Frankenstein byl přehnaný, chápu, ale prostředí a atmosféra byly na jedničku. Ne hororová atmosféra, ale atmosféra místa, ve kterém se film odehrával.

Pokud se někteří z vás ptají, proč se po tolika letech vracím k tomuhle filmu, tak prostě proto, že se mi i po tolika letech stále líbí Smile

Zaslal: ne Bře 07, 2010 8:52 am Citovat
Upír
Koukám že sem asi jedinej kdo si myslí, že ve VanHellsingovi toho vlkodlaka totálně domrvili což? Confused

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Dark Knight
Zaslal: ne Bře 07, 2010 1:23 pm Citovat
Básník smrti
No pokud jsi viděl třeba toho nového Vlkodlaka, či jakýkoliv jiný film s vlkodlaky (vyjma možná Psích vojáků a třetího Pottera), tak musíš dát za pravdu, že tady vypadal nejlíp Very Happy

Zaslal: ne Bře 07, 2010 5:18 pm Citovat
Vlkodlačice
Taky si myslím, že se docela povedli (ti vlkodlaci). Film jako takový je podle mne moc přehnaný ve stylu XXX.
A vlkodlaci v Underworldu jsou taky fajn.

Nevadí mi ale ani to pojetí, kde se mění ve velké vlky, kteří nemají lidské rysy (teď mně napadá jen Krev jako čokoláda nebo New Moon, ale možná i někde jinde).

Zaslal: ne Bře 07, 2010 11:46 pm Citovat
Musím dát za pravdu Knightovi... je to peknej film... patří mezi mé nej... ale ruku na srdce já se eště nikdy ne setkal s dobře udělaným vlkodlakem... možná je to tím že sem kritik ... když byl dobře udělanej vlkouš tak totálně zmrvili přechod mezi podobama
Ragnarok
Zaslal: po Bře 08, 2010 7:00 am Citovat
Upír
Ranča > Krev jako čokoláda ... kdyby si trochu pohráli s tou proměnou, moh to bejt o 200% lepší zážitek.
Nicméně myšlenka dobrá.

Dark Knight > Pokud to porovnáváš s jinýma filmama, o vlkodlacích, pak musim souhlasit s tim že patří mezi, řekněme 10 nejlepších.
Na druhou stranu nemůžu nepoznamenat že "standart" je v tomhle případě hodně nízko.

Teď sem tak zběžně googlil(asi pět minut) a koukal po různejch verzích vlkodlaka. Z poslední Narnie se mi docela líbí jak maj udělanou hlavu:

Jen je škoda, že neni vidět zbytek. Sad

Co se týče Vlkouše z Pottera,

Něak nevim co se ti na něm nelíbí. Smile Pravda, standartně se vlkouš popisuje jako chodící hromada svalů s chlupama ... ale bejt jen o trochu chlupatější, tak je udělanej realtivně dobře(vezmeme-li v ůvahu že jeho role ve filmu je sotva několik minut a s vedlejšíma postavama se piplá málokdo) a když už ne dobře, tak aspoň o trošku realistyčtějc.

Osobně se mi líbí film "Vlkodlak" kerej nedávno prodávali v levnejch DVDčkách na stánku. Ani ne tak provedením(který bylo ůděsný, ta dlačice tam připomínala spíš Yetyho), ale tim že se pořát držela ve stínu a pořádně byla vidět sotva pár desítek vteřin. Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
..
Zaslal: po Bře 08, 2010 12:01 pm Citovat
Jé čoklík..
Laughing
Podrůda vlkouše..
Laughing Cool
mlhoš
Zaslal: po Bře 08, 2010 12:36 pm Citovat
napsal Kenji podorůda pijavice Very Happy
Dark Knight
Zaslal: po Bře 08, 2010 2:39 pm Citovat
Básník smrti
Ragnaroku, ale já nenapsal, že se mi v Potterovi ten vlkodlak nelíbil, právě naopak Wink

Zaslal: po Bře 08, 2010 9:37 pm Citovat
Upír
Takže se ti líběj v psích vojácích? Confused

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: