Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  Van Helsing

Dark Knight
Zaslal: út Bře 09, 2010 12:03 am Citovat
Básník smrti
Rozpohybuj ten obrázk, takhle to vypadá divně Sad No...Psí vojáky jsem naposledy viděl 3 roky zpátky...kurva, už nejsou tak hezcí Sad

Zaslal: út Bře 09, 2010 4:13 pm Citovat
Upír
No já ti nevim ... osobně je považuju za jedny z nejhorších(nakonec, co si budem nalhávat tehdejší efekty nebyly až tak úžasný a o vysokorozpočťák taky zrovna nešlo).
Ona jejich krása bude spíš v tom, že se ve filmu obvykle buď jen mihnuli nebo se pohybovali v pološeru. Takž režie u mě má jednoznačně tři hvězdičky ... ale z hlediska masek pořát špatný.

Na druhou stranu pořát existujou horší (viz. moje sestra vlkodlak). Confused

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Dark Knight
Zaslal: út Bře 09, 2010 5:01 pm Citovat
Básník smrti
Jo, to bude tím, že byli docela málo vidět. Ale jak říkáš, existuje mnoho horších.

Zaslal: čt Bře 25, 2010 12:01 am Citovat
Básník smrti
Miluju aukro Very Happy Very Happy Dvoudisková edice je na cestě domů Smile

Zaslal: pá Úno 18, 2011 11:16 am Citovat
Vlkodlak
Já myslím, že vlkodlak ošklivej bejt ani nemůže. Každej je hezkej. Razz Ono udělat realistickou masku vlkodlaka je kumšt. A ty digitální? No koukněte na pár nasek http://www.nightmarefactory.com/vampmask.html z firmy Night mare. A hlavně se mrkněte na ceny. Takže solidní kostým vlkodlaka vyjde řádově na 80 - 100 tisíc Kč. Tedy i s tělem, servomotorky na vocase a uších, atd.
http://uloz.to/7921498/2010-10-30-haloween-srgb-028.jpg
A co třeba takovej vlkodlak, ehm moje maličkost, sakra nejde mi tady obrázek nalinkovat.

Zaslal: pá Úno 18, 2011 1:49 pm Citovat
Upír

Skutečně dobrá práce Shocked to ostatní za moc ela bohužel nestálo. Crying or Very sad

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 7 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Přidat nové téma

Přejdi na: