Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  Stmívání

Renca2
Zaslal: čt Srp 21, 2008 1:00 pm Citovat
Vlkodlačice
Možná už jste zaregistrovali, že netrp?liv? o?ekáváný film Twilight (?esky Stmívání) bude mít premiéru v USA d?íve, než se ?ekalo, a to 21.11.2008.

V ?R bude film uvád?t SPI - premiéra 15.1.2009
http://www.spi-film.cz/film.php?film_id=468

Trailer a více info k filmu zde:
http://www.twilightthemovie.com/

Scéna z baletního studia:
http://www.youtube.com/watch?v=g5sRQXBnwvc

?etli jste knihu Stephenie Meyer?
T?šíte se na film?

Zaslal: čt Srp 21, 2008 2:13 pm Citovat
kuchátor
Knihu jsem ne?et, ale na film bych se podíval. Ale n?kde na netu jsem se do?et, že asi nebude zas tak dobrej a s knížkou bude mít málo spole?ného.

Magiere
Zaslal: čt Srp 21, 2008 3:14 pm Citovat
Upírka
Já se na film t?ším hodn?. Sice jsem ?etla jen první díl a nejsem nijak zápálená fanynka Meyerové, ale p?esto bych rad?ji šla do kina na toto než t?eba na nového Pottera, protože u toho už vím, co o?ekávat. Smívání je n?co úpln? nového.

Zaslal: čt Srp 21, 2008 5:13 pm Citovat
Člověk
No tak zatím jsem knihu ne?etla.........asi budu muset tu naši malou knihovnu ve m?ste prolízt od vrchu až dolu jinak nic nenajdu.....

na film se ur?o taky ráda podívám.....ale uvidím......film m?že být svým stylem zajímavý a kniha bude mít zase nádech t?eba.........takže rozhodn? budu volit ob? dv? možnosti
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JustSpectre
Zaslal: čt Srp 21, 2008 6:22 pm Citovat
Upír
Tez jsem knihu necetl, i kdyz by to mohlo byt zajimave. Film mi pripada docela preefektovany. A zaporaci v nem vypadaj lip nez hlavni hrdina Twisted Evil ale za zkouknuti to stoji.
Liquido
Zaslal: čt Srp 21, 2008 6:52 pm Citovat
Upír
To je ale snad ve všech filmech Very Happy
Maud
Zaslal: čt Srp 21, 2008 7:05 pm Citovat
Upírka
Knížky jsem ?etla a na film se ráda podívám. Sice se ho stále ješt? trochu d?sím, jelikož Stmívání je vysoko na mém žeb?í?ku oblíbených knih, ale už jsem se smí?ila s herci Laughing První dojem z obsazení byl Panebože co to vybrali Rolling Eyes Trailery vypadají celkem fajn, tak snad to bude lepší než mé nejhorší p?edstavy Cool

I'm not lazy. I'm just happy doing nothing (Emily the Strange)

http://dark-passion.net
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Renca2
Zaslal: pá Srp 22, 2008 6:29 am Citovat
Vlkodlačice
Vždy, když jsem zkoukla film poté, co jsem ?etla knihu, tak jsem byla zklamaná. Ale s delším ?asovým odstupem i n?které ty filmy považuji za skv?lé (nap?. Návrat krále nebo Agent bez minulosti).
Takže takhle obecn? mi je jasné, že film Stmívání bude horší jak kniha. P?esto se na n?j t?ším, protože ty ukázky vypadají dob?e, na herce už jsem si, po po?áte?ním šoku hlavn? s Edwardem, zvykla. Z t?ch ukázek je jasné, že ty klí?ové scény ve filmu z?stanou, takže to nebude n?co úpln? jiného jak kniha.

Zaslal: pá Srp 22, 2008 6:12 pm Citovat
Upírka
No, také jsem zv?davá, co z toho bude Smile . Knížka mne zase až tak moc nesebrala (kupa v?cí mi tam p?išla hodn? p?edvídatelná a n?která schémata mne p?išla nev?rohodná a trošku mne iritovala), ale bylo to zas n?co nového a jsem docela zv?davá na to, jak to filmov? pojmou a ukáží mi amerického teenagera - upíra Smile . P?edstavitelé hlavních rolí se mi moc nelíbí, ale uvidíme Smile .

Sevia
Zaslal: pá Srp 22, 2008 8:37 pm Citovat
Upírka
Rozhodn? si do kina zajdu. Na rozdíl od velké v?tšiny fanoušk? ve mn? první dv? knihy nevyvolaly takové nadšení. To pravé p?išlo až se Zatm?ním. Na Stmívání je úžasná ta oby?ejnost a reálnost, prost? vypráv?ní jedné st?edoškola?ky a k tomu romantika až na p?du. Dokážete se do Belly snadno vžít. To bude pro m? asi hlavní úskalí filmu. Já totiž hereckému obsazení docela fandím. Hlavn? Alice, ale i Edward Smile mi p?ijdou dokonalí. Jenom ten Carlisle....Sad

Zaslal: út Srp 26, 2008 10:36 am Citovat
Vlkodlačice
Premiéra bude uspíšena i u nás Very Happy
27.11.2008 Very Happy

Zaslal: út Srp 26, 2008 12:42 pm Citovat
Upírka
Výborn?, už se moc t?ším. Razz

Zaslal: út Srp 26, 2008 7:22 pm Citovat
Upírka
ehm no ?etla jsem 3 díly Wink Nem?žu se do?kat 4tého Laughing ....Na film se už t?epu Laughing , moc se na n?j t?ším. S výb?rem herc? jsem spokojená Wink (zvláš? u Jaspera a Edwarda Embarassed )

Ale kažodpádn? se na to nebudu NIKDY dívat s ?eským dabingem! Toho se bojím nejvíc Twisted Evil , p?jdu st?ední cestou Wink originál + titulky Wink

Ale ješt? jsem nezvolila, které m?sto si vyberu Laughing Laughing Laughing

Zaslal: st Srp 27, 2008 8:56 am Citovat
Upírka
Zajímalo by m?, za jak dlouho film dorazí i do Zlína Laughing Že by se ješt? letos dostal do té díry kde bydlím, si nad?je ned?lám Rolling Eyes, ale ve Zlín? by se to mohlo objevit n?jak inteligentn? Cool

I'm not lazy. I'm just happy doing nothing (Emily the Strange)

http://dark-passion.net
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Ella
Zaslal: so Zář 13, 2008 5:38 pm Citovat

Na tenhle film se moc, moc t?ším. ?etla jsem zatím všechny t?i díly a je to jedna z mých nejoblíben?jších knížek, všechno okolo hltám. Už jen konec listopadu a je to u nás. Cool

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 20
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: