Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  Underworld

Hodnocení Underworldu

Úžasné  
23%
  [ 14 ]  23%

Skv?lé  
35%
  [ 21 ]  35%

Ujde  
33%
  [ 20 ]  33%

Nic moc  
6%
  [ 4 ]  6%

Hr?za  
1%
  [ 1 ]  1%

Celkem hlasů : 60
Sharp
Zaslal: út Bře 04, 2008 12:09 pm Citovat
Upír
K nejnov?jším upírským filmovým záležitostem pat?í dvoudílný Underworld, p?i?emž t?etí pokra?ování by se m?lo objevit b?hem dnešního roku.
Legenda Underworldu vypráví o Alexandru Corvinovi, jedinému p?eživšímu morové epidemie v nejmenovaném balkánském regionu, který se stal prvním nesmrtelným a jeho dva synové - Marcus a William - prvním upírem a vlkodlakem. Film popisuje vyvrcholení mnohaleté války mezi ob?ma druhy.
Režisér Len Wiseman nám však bohužel nenamíchal zrovna nejlepší koktejl. A?koliv snímku nelze up?ít jakés takés tempo a tu a tam efektní scénu, celkov? je to zkrátka dost hrubá vykráda?ka p?edchozích ak??ák? - a? už upírských (Blade), nebo jiných (Matrix). Latexová Selene v podání Kate Beckinsale sice pot?ší oko (možná nejen oko) mužské ?ásti (možná nejen mužské) publika, ale na dobrý film je to p?ece jen trošku málo

VERDIKT: 60%

Underworld se ur?it? dá zkouknout - fanoušci upír? a vlkodlak? si mohou
p?i?íst dalších 10%, protože co si budeme povídat, upírských film? není nikdy dost Smile
Podání upírského sv?ta mi ne zcela sedlo - je tam dost podivností až nelogi?ností. Upír beze zbran? v podstat? nemá tvá?í v tvá? p?em?n?nému vlkodlakovi šanci (pak ovšem nechápu, pro? strana upír? vyhrává atd). Patrony napln?né UV zá?ením??? Shocked Upírská regenerace je podivn? slabá - viz Selene a její kolaps po "pohlazení" Lucianovým st?íbrným nožíkem.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Bodkin
Zaslal: út Bře 04, 2008 12:29 pm Citovat
Vlkodlak
Hmmm, d?siv? zmatený a podpr?m?rný film, který se snažil vypadat kuul. Nic víc, nic mí?.

"Go ahead, make my day."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Magiere
Zaslal: st Bře 05, 2008 3:44 pm Citovat
Upírka
Já se na Underworld dívala jen kv?li mé milované Kate Beckinsale. Cool Scott Speedman hraje jak lama. Laughing Uvažuju, zda se na trojku v?bec budu dívat, když už tam nebude Kate. Crying or Very sad Nechci si zkazit jinak docela slušný dojem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Kass
Zaslal: pá Bře 07, 2008 10:46 am Citovat
Čaroděj
Z toho filmu mám takové rozporuplné pocity, nápad dobrej, ale na m?j vkus dost p?ehnané. Pokud de o další díl tak mám stejnej názor jako u dalších díl? Blade, tedy první film ujde, pokra?ování už stojí zahouby.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Renca2
Zaslal: pá Čer 06, 2008 10:02 am Citovat
Vlkodlačice
Ohodnotila bych to stejn?, jedni?ka je dobrý film, dvojka se dá koukat jen kv?li efekt?m - jako t?eba prom?na ve vlkodlaka.

Kate se mi ješt? líbila ve Van Helsingovi, ale tenhle film byl ješt? horší než Underworld. Já na ten film šla kv?li Hugh Jackmenovi, který si mi líbil jako Wolwerine v X-men, což je mimochodem další zkažená série (teda ta 3, první dva díly byly dobré).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Canis
Zaslal: po Črc 14, 2008 10:20 pm Citovat
Vlkodlak
Jak už tu bylo zmín?no, nápad dobrý, efekty taky, ale teda v celku nic moc.. si myslim... hlavn? se mi v?bec nelíbilo ztvárn?ní vlkodlak?...
SkretulAngie
Zaslal: út Črc 15, 2008 5:50 pm Citovat
Upírka
Mne sa jednotka dost lubila. Pre mna to bolo zaujimave. Ale ta dvojka teda nic moc.
kuchy
Zaslal: so Črc 19, 2008 2:13 am Citovat
kuchátor
Musím souhlasit, že jedni?ka byla lepší, ale i dvojka se mi líbila. Ovšem ten nápad s natá?ením trojky se mi zdá dost... budu slušnej, takže špatnej.

Magiere
Zaslal: so Črc 19, 2008 8:31 am Citovat
Upírka
Snad to nezmrví tolik jako BloodRayne. To by m? mrzelo, mám oba Underworldy ráda. Rolling Eyes

Zaslal: út Črc 22, 2008 8:01 pm Citovat
Člověk
nevím, jestli to bylo v n?které verzi v bonusech, ale já to tam myslím nem?l

UNDERWORLD ŽBLEPTY

http://www.youtube.com/watch?v=WGoAFfqp8qw&NR=1
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
djdoor
Zaslal: út Črc 22, 2008 8:23 pm Citovat
Upír
To Canis: Po stránce efekt? jsou myslím v Underworldu vlkodlaci celkem vyvedení. Jen to porovnávám t?eba s Krev jako ?okoláda, kde byli po p?em?n? psi, nebo v Psí vojáci, kde byli lidi s dost nepovedenejma maskama. Ale jako upír to asi nem?žu posoudit.Smile Underworld se mi líbil. Doufám, že se trojka povede. Kdy má p?ijít do kin?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iliumuden
Zaslal: po Říj 27, 2008 4:53 pm Citovat
Vlkodlak
Ona má by? aj trojka Shocked ale sám som nevidel ani celú dvojku iba za?iatok.
A jednotka ušla.Síce nejak moc neohúrila ani nesklamala, je to taká oddychovka pre tých ,ktorým sta?í vo filme iba akcia a násilie Very Happy
Magiere
Zaslal: út Říj 28, 2008 12:27 pm Citovat
Upírka
Ano, t?etí Underworld se skute?n? chystá. Tady o tom máme na stránkách n?jaké info: http://www.deti-noci.cz/view.php?cisloclanku=2007110003

Zaslal: út Říj 28, 2008 6:06 pm Citovat
Vlkodlak
Mam orig DVD obou dilu (2 dil dokonce edici. zbytecne drahou) takze budu muset jit i do 3. I kdyz Kate asi oplacu ........
Magiere
Zaslal: út Říj 28, 2008 8:30 pm Citovat
Upírka
To jsem na tom stejn? jako ty, Vendíku. Confused

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: