Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Bela Lugosi  ~  Bela Lugosi

met.allice
Zaslal: út Bře 04, 2008 8:29 pm Citovat
Upírka
Bela je pojem, který nejde jen tak n?jak oby?ejn? vysv?tlit. Kdybychom to cht?li vysv?tlit jen tak oby?ejn?, tak ?ekneme, že kdysi dávno (p?esn?ji v roce 1882) se v ma?arském(nyní rumunském) m?st? Lugoj narodil jedné místní rodin? Blaskó syn. Dali mu jméno Bela Ferenc Dezso Blaskó. Byl to celkem oby?ejný mladý muž se spoustou sn?. Snil o tom, o ?em sní každý za?ínající herec. O roli, která by byla šita p?ímo pro n?j. A ty sny si za?al plnit v roce 1922 kdy se dostal "za velkou louži" do Spojených stát? a dostal se k divadlu. Ovšem nejv?tší zlom v jeho život? byla role upíra....hrab?te Draculy .......ale pokud jste se dostali až na toto forum tak vám o tom již jist? víc nemusím vykládat. Prost? Bela Lugosi za?al existovat v roce 1931, kdy si zahrál (dle svých i mých slov) sám sebe.....Jako moderátorku tohoto fóra by m? opravdu zajímal váš názor na tohoto charismatického herce, tajemného Ma?ara a hlavn? p?itažlivého, temného,milovaného a nemrtvého Draculu.
P.S.: kdo stále neví kdo je Bela Lugosi, nech? se podívá na mé webové stránky www.bela-lugosi.websnadno.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Míša
Zaslal: čt Bře 06, 2008 4:39 pm Citovat
Člověk
Ahoj, ani bych nev?d?la, že tu jsi, nebýt té reklamky :,)
Abych jen do v?tru nezdravila, tak se pokusím o n?jaký ten názor. Smile
Pokud nic jiného, byl (je? Wink ) Bela skv?lým hercem. Co se jeho upírství/neupírství tý?e, tak opravdu nevím, ale takový Nemrtvý (úklona až k zemi za n?j pro Jenny!) je skv?lý p?íb?h! A jak to více mén? všechno zapadlo Wink .
No nic, to je hrozný p?ísp?vek Very Happy

Zaslal: čt Bře 06, 2008 10:20 pm Citovat
Upírka
Není to hrozný p?ísp?vek. Wink jinak dílo Nemrtvý je opravdu skv?lé....taky co není od Jenny, že? Very Happy jo jen tak mezi námi......nebýt toho že máš na svém profilu tady napsán odkaz na tv?j blog, tak ani nevím která "vos?bka" jseš. Laughing Jo a vítej! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Míša
Zaslal: čt Bře 06, 2008 11:14 pm Citovat
Člověk
Já jsem se snažila napsat do p?edm?tu uživ. jméno z lidé.cz, ale on se to neukázalo Confused Ale poznalas m?, tak je to jedno Smile
A musím souhlasit, od Jenny je snad všechno skv?lé!

Zaslal: út Bře 11, 2008 7:52 am Citovat
Upírka
Nejlepší herec!! Razz M?l by dostat n?jakou cenu. Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Magiere
Zaslal: út Bře 11, 2008 3:25 pm Citovat
Upírka
Posmrtn????

Zaslal: út Bře 11, 2008 5:33 pm Citovat
Upírka
Klidn?. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kass
Zaslal: út Bře 11, 2008 5:45 pm Citovat
Čaroděj
Klidn? i posmrtn?. On si to zaslouží.

Zaslal: út Bře 11, 2008 7:26 pm Citovat
Upírka
Moje ?e?. Wink Nebo má na to snad n?kdo jiný názor?? Laughing
Maggie
Zaslal: út Bře 11, 2008 7:39 pm Citovat
Upírka
Já si myslím, že to je celkem dobrý nápad Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Magiere
Zaslal: út Bře 11, 2008 8:53 pm Citovat
Upírka
Mno tv?rce filmových cen k tomu sice bohužel nedonutíme, ale m?žeme mu vymyslet n?jaké ocen?ní pod zna?kou D?ti noci. Cool

Zaslal: út Bře 11, 2008 10:23 pm Citovat
Upírka
Každopádn? by si toho Oscara za Draculu rozhodn? zasloužil! Ale docela m? i pot?šilo že Martin Landau dostal Oscara za to, že ve filmu Ed Wood hrál práv? Belu Lugosiho. Wink
Maggie
Zaslal: st Bře 12, 2008 10:23 am Citovat
Upírka
Jo to si ur?it? zasloužil! Hrál tam skv?le Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
detnaw
Zaslal: st Bře 12, 2008 5:44 pm Citovat
Upírka
Ten film jsem nevid?la, takže nevím o ?em je ?e?. Wink
met.allice
Zaslal: út Bře 25, 2008 10:57 am Citovat
Upírka
Skoro bych ud?lala n?jakou anketu. Co vy na to?
Tak se pochlubte jaký film s Belou jste již vid?li, který byste cht?li vid?t a ve kterém se vám zdál Bela nejlepší?
Já osobn? jsem nevid?la ješt? úpln? všechny.....oni se totiž taky špatn? shán?jí. Rolling Eyes Ale z toho co jsem vid?la nap?.: Dracula, Black cat, White Zombie, Nino?ka, Invisible ghost,......po návratu z lázní se chystám na The Raven, n?jak jsem to ješt? nestihla stráááášn? se na to t?ším. Nejlepší role? No, tak myslím že u m? je to jasné. Dracula....... Wink ale musím uznat že te?, když jsem vid?la i ?ernou ko?ku, tak tam byl taky opravdu skv?lý.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: