Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Bazar po upírsku  ~  KNIHY - koupím

Magiere
Zaslal: po Říj 20, 2008 5:15 pm Citovat
Upírka
Rej upír? se sem tam objevuje ke koupit na aukro.cz.

Zaslal: út Říj 21, 2008 1:31 pm Citovat
Upírka
Tak to budu muset aukro kontolovat ?ast?ji Cool

I'm not lazy. I'm just happy doing nothing (Emily the Strange)

http://dark-passion.net
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Arcanis
Zaslal: út Pro 16, 2008 8:40 pm Citovat
Vlkodlak
Po?ítám že nikdo by nem?l Kalevalu, pokud možno ?esky a pokud možno v papírové podob?? (anglický ebook mám)

Zaslal: st Pro 17, 2008 10:21 am Citovat
Vlkodlačice
Nemám, ale našla jsem tady v bazaru:
http://www.jcsoft.cz/bazar/hledej.asp

Pokud to je teda ono.

Zaslal: čt Úno 05, 2009 8:48 am Citovat
Vlkodlačice
Mám v plánu si koupit Airnet od G.Rymana, takže kdyby to n?komu leželo doma, a cht?l se toho zbavit, tak nabídn?te.

Naposledy upravil Renca2 dne čt Led 14, 2010 7:49 pm, celkově upraveno 2 krát.

Zaslal: ne Dub 12, 2009 11:30 pm Citovat
Básník smrti
Ahoj. Sháním knížku McKee Charnasová - Poslední upír Prodá n?kdo? Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger
Magiere
Zaslal: po Dub 13, 2009 8:15 am Citovat
Upírka
Poslední upír je má oblíbená, takže nedám. Smile Ale na aukru jsem ji vid?la už aspo? 3x a vždycky za dobrou cenu. Wink

Zaslal: po Dub 13, 2009 1:16 pm Citovat
Upír
Za to m? ta kniha v?bec nezaujala. Našel jsem ji když jsem pomáhal na základce se sb?rem papíru, n?jaký hlupák ji vyhodil...plus spoustu dalších knížek, ale nemohl jsem si je vzít všechny no. Nechápu lidi co to vyhazujou. Takže Dark Knighte, jestli chceš tak ti ji pošlu když si zaplatíš poštovný Wink

edit: Jo a ke stavu té knihy, je v dobrém stavu, na posledních 3 stranách je n?jaký flí?ek, asi mastnota, nevím kdo tu knihu m?l p?edemnou no. Je tam pár zohlých roh?, ale jen kraj rohu je zohlej, ne nijak extrémn?. Volba je na tob?. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dark Knight
Zaslal: po Dub 13, 2009 4:33 pm Citovat
Básník smrti
Jo, bral bych ji. Kontaktuj m? prosím na mail: darkknight@deti-noci.cz D?kuji Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger
S1M0NE
Zaslal: so Črc 25, 2009 2:34 pm Citovat
Upírka
Sháním knihu Upír s tvá?í and?la od Anne Rice!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Magiere
Zaslal: so Črc 25, 2009 3:04 pm Citovat
Upírka
Pozd?, tu už jsem prodala Ren?e. Ale mám na prodej ješt? Interview s upírem a pak v angli?tin? The Vampire Armand (což je vlastn? Upír s tvá?í and?la), Pandoru a The Vampire Lestat. Wink

Zaslal: st Pro 16, 2009 9:50 pm Citovat
Básník smrti
Nebudu kvůli tomu dělat nové téme Very Happy

Koupím knihy Zaklínač I - Poslední přání a Zaklínač II - Meč osudu. Nabízím docela dost peněz, ale jen za obě dohromady. (ságu už jsem sehnal, ale tyhle mi chybí)
Nikolaos
Zaslal: út Led 05, 2010 4:00 pm Citovat
Upírka
Maud napsal:
Tak to budu muset aukro kontolovat ?ast?ji Cool
zdá sa mi, že reedíciu tej knihy som videla aj na www.brloh.sk

Zaslal: út Led 12, 2010 11:32 pm Citovat
Básník smrti
Od Kulhánka Cestu krve? Najde se prodejce?
Renca2
Zaslal: čt Led 14, 2010 11:42 am Citovat
Vlkodlačice
Co jsem se dívala po netu, tak ceny v bazarech za Cesty krve jsou od 2000,- za díl výše.
Ty knihy takovou hodnotu určitě nemají.
Opravdu nechápu, proč to nevydají znovu.

ebooky jsou tady:
http://kulhanek.wz.cz/

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: