Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  Nové filmy

Renca2
Zaslal: čt Zář 09, 2010 1:24 pm Citovat
Vlkodlačice
To Ragnarok:
Střihoruký Edward se povedl, i řada jiných filmů, a není to komedie, ale přesto ten film na mě působí spíš jako pohádka než jako vážné drama.

Já právě moc Burtonovy filmy nemusím. Nepovažuji je za špatné, to určitě ne, ale mně prostě něčím nevyhovují - možná tím důrazem na obraz, jakoby přehráváním herců, působí na mne spíš divadelně.
Což jsou i důvody, proč jsem jich moc neviděla, tak to nemůžu nějak podrobně rozebrat, ale už prostě fotky a ukázky z Alenky mi stačily na to, abych ten film nechtěla vidět. Totéž třeba Karlík či Sweeny Todd.

Zaslal: pá Zář 10, 2010 6:14 pm Citovat
Čarodějka
Ja zase na Sweeneyho Todda nenechám dopustiť už len kvůli tím litrom krvi. Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renca2
Zaslal: so Zář 11, 2010 7:34 pm Citovat
Vlkodlačice
Kdo máte rádi Kinga, chystá se zfilmování jeho Temné věže.

Zaslal: út Zář 21, 2010 12:49 pm Citovat
Vlkodlačice
Priest - další upírský film, který by měl jít do kin příští rok.

http://www.csfd.cz/film/223564-priest/videa/

Trailer dobrý, zajímavé obsazení, tak jsem zvědavá, jestli se to povede, nebo to bude průšvih jako obvykle v tomto žánru.

Zaslal: út Zář 21, 2010 1:41 pm Citovat
Upír
Zaprodal svou duší ďáblu a proto musí za něj bojovat proti zlu ... co se mi na tom nezdá snad netřeba dodávat. Confused

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Caveo
Zaslal: út Zář 21, 2010 4:11 pm Citovat
Upír
Alespoň to bude originální když ďábel bojuje proti zlu... Twisted Evil Very Happy
Renca2
Zaslal: út Lis 30, 2010 2:41 pm Citovat
Vlkodlačice
chystaná Karkulka vypadá růžově, to jsem zvědavá, co z toho vznikne, Stmívání 5? Rolling Eyes

Trailer i s titulky:
http://www.csfd.cz/film/283223-cervena-karkulka/videa/

Zaslal: st Pro 01, 2010 6:20 pm Citovat
Vlkodlačice
Sucker Punch sice není upířina, jen akční fantasy, ale fajn trailer:
http://www.imdb.com/video/imdb/vi107256089/

Zaslal: ne Led 30, 2011 8:39 pm Citovat
Člověk
[quote="Ragnarok"]Zaprodal svou duší ďáblu a proto musí za něj bojovat proti zlu ... co se mi na tom nezdá snad netřeba dodávat. Confused[/quote]

Tak toto ma dostalo Laughing

Zaslal: st Úno 09, 2011 11:51 am Citovat
Upírka
Abych alespoň občas něco někam napsala.

Režisér Mark Devendorf připravuje svou verzi klasiky Sheridana Le Fanu Carmilla. Film má název Styria a na rozdíl od předlohy je situován do Maďarska roku 1989.
Osobně se jakýchkoliv předělávek klasik bojím, zvlášť takového tématu jakým Carmilla je, ale co jsem zatím vypátrala, film by mohl být zajímavý. Otázka zůstává, kde půjde shlédnout.

Ofic. stránky projektu: http://www.styriamovie.com/

Podobný problém je i u Vampire od japonského režiséra Iwaie Shunjiho. Film měl na konci ledna premiéru na americkém Sundance festivalu a recenze jsou poměrně dobré.
Jde o příběh mladého učitele, který si vypěstoval návyk na pití krve a v on-line chat místnostech vyhledává ženy, které mají sklony k sebevraždám, aby na nich uhasil svou žízeň.
Nemá jít o nic moc děsivého jako spíš o psychologické drama.

Zaslal: čt Úno 10, 2011 10:49 am Citovat
Vlkodlačice
Tak k tomu Vampire nejsou na IMDB zatím žádné informace, že by měl jít někde ve světě do kin, uvidíme, třeba časem.
Na youtube je zatím jen pár krátkých, nicneříkajích klipů.

To Sevia:
Carmilla vyšla nedávno převyprávěná od Snětivého. Nečetlas ji?
Já nečetla ani tu původní, tak jsem tuhle nesháněla, protože nemám jak srovnávat.

Zaslal: čt Úno 10, 2011 11:32 am Citovat
Upírka
Ano na imdb toho celkově moc není kromě kratičké recenze. Pochybuji, že film vůbec půjde do kin, ale na DVD časem bude a pak už sehnat půjde.
Za mě všechno co nezavání akční vyvražďovačkou zní nadějně a něčím si to čekání na Lestata musím vyplnit Very Happy

To Renča:
Nečetla. Vím, že něco takového mělo vyjít, ale nevěděla jsem, že už vyšlo. Nemám v tom co vychází česky zdaleka takový přehled jako ty Smile Poslední dobou je toho hrozně moc.
Kvůli srovnání bych se po ní určitě podívala, ale jak googlím a vidím obálku, snad jen pokud ji zahlédnu někde v knihovně.

Zaslal: čt Úno 10, 2011 11:39 am Citovat
Vlkodlak
Tim Burton planuje natacat goticky serial na motive
... americkej
... upirskej
..soap opery
... z 1966...
.....ktora mala 1225 casti.

Vela sa o tom asi nevie, Johnny Depp ma hrat upira, Eva Green carodejnicu a hadam obsadi aj Helen Gotham-Carter, lebo ta je trademarkova gothacka.

http://www.csfd.cz/film/243202-dark-shadows/

A gothic-horror tale centering on the life of vampire Barnabas Collins and his run-ins with various monsters, witches, werewolves and ghosts. Based on the popular "Dark Shadows" TV series.
Osobne som velky fan Evy Green..to jej velke poprsie v korzete moze vyzerat velmi dobre..urcite si pozriem aspon pilota
Renca2
Zaslal: čt Úno 10, 2011 12:42 pm Citovat
Vlkodlačice
O Dark Shadows jsme se tu bavili o stránku zpět Wink , jsem zvědavá, co z toho Burton dokáže vykouzlit.
Co jsem viděla kousky toho původního černobílého amerického seriálu na youtube, tak nevím, co od toho čekat. Confused

Zaslal: čt Úno 10, 2011 12:43 pm Citovat
Upírka
to Bucivoj:
Jen malá oprava nepůjde o seriál, ale o film Smile

Renča napsal:

Scénář remaku by měl psát Seth Grahame Smith, autor knihy Abraham Lincoln - Vampire Hunter.
Režie se ujme Tim Burton, hlavní role Johnny Depp (jako Barnabas Collins).
Natáčet se má začít v roce 2011, do kin by to podle IMDB mohlo jít v roce 2013.

Citace Renči z července a od té doby nic moc nového, dřív už se možná dočkáme i toho Abrahama Lincolna - Vampire Huntera, což jako název zní děsivě, ale tak hrozný film by to ve výsledku být nemusel.

Jinak ano Johnny Depp si střihne svého oblíbeného Barnabase Collinse a Eva Green Angelique. Ohlášená je ještě postava Willieho Loomise, což možná těm, co znají předlohu může trochu napovědět zápletku anebo taky ne.
Osobně doufám, že to Burton s korzety a moderností příliš přehánět nebude a zachová trochu ducha seriálu. Nebo ať to alespoň udělá stylem Sweeneyho Todda, ale hlavně ať to už konečně natočí Smile

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: