Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  Nové filmy

Renca2
Zaslal: so Úno 12, 2011 2:00 pm Citovat
Vlkodlačice
Další upírský film se chystá podle knihy Innocence od Jane Mendelsohn.

Hlavní roli má hrát Abigail Breslin (http://www.imdb.com/name/nm1113550/)

Obsah:
In this modern Gothic vampire story, a recently bereaved teenage girl finds herself the focus of everyone's attention at her elitist private school where life is steeped in tradition and ceremony. As she deals with her mother's death, her father's new relationship, and falling in love for the first time, she is blissfully unaware that the school is home to a house of vampires who have their sights firmly set on capturing her and making her the subject of a ritual virgin sacrifice.
As she struggles against time to uncover the truth, the vampires carefully close their net with those around her questioning whether or not she is losing her mind.

Film by měl jít do kin v roce 2012.

Zaslal: so Úno 12, 2011 9:56 pm Citovat
Upírka
Willow napsal:
Ja zase na Sweeneyho Todda nenechám dopustiť už len kvůli tím litrom krvi. Twisted Evil
Tak ono by to nebolo zlé ale hrozne mi liezlo na nervy, že sa tam stále spievalo takže ma to nebavilo ani pozerať. Bola chyba urobiť s toho muzikál.

Zaslal: so Úno 12, 2011 9:58 pm Citovat
Upírka
Renča napsal:
Tohle se tématicky nikam nehodí, ale nové téma k tomu tvořit nechci.

Objevila jsem na netu takový krátký upírský filmeček s názvem Third Shift (Třetí směna), takže pokud máte 15 minut čas, mrkněte na tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=jp4ysHpPGfY&feature=player_embedded

Je to o upírovi, který tráví věčnost tím, že prodává v malém krámku a sní o slunečných dnech. Je to docela pohodička, až na tu krev Very Happy
Je to anglicky, ale asi i ten, kdo vůbec neumí, pochopí, oč jde.Very Happy
Ten konec je totiž dost předvídatelný.

Nejvíc se mi líbilo, když se do něj zakousla ta upírka, a pak tu krev vyplivla Very Happy
Inak to je aj komix. Chcela som si ho volakedy prečítať len som sa k tomu nejak nedostala.

Zaslal: po Úno 14, 2011 1:00 pm Citovat
Upírka
David Slade, který mimo jiné má na kontě 30 dní dlouhou noc a Zatmění, se chystá ujmout projektu s názvem The Last Voyage of the Demeter.
Těm co četli Draculu, se jistě vybaví loď, která hraběte dopravila do Evropy, a právě o téhle plavbě by měl film být.

Zaslal: po Úno 14, 2011 3:11 pm Citovat
Vlkodlak
Vzhledem k banálnosti na celém příběhu to bude dobrá natahovárna o ničem. Alespoň mám ten dojem. Ale 30 dní dlouhá noc, no dalo se to vidět, ale Zatmění to snad ani nebudeme zmiňovat.

Zaslal: po Úno 14, 2011 7:47 pm Citovat
Upírka
to Lycan:

I mě by zajímalo, jak z toho chtějí udělat film, ale budiž.

PS: Twilight sága se ignorovat nedá Wink

Zaslal: po Úno 14, 2011 8:59 pm Citovat
Vlkodlačice
Bude to xy dní dlouhá noc na lodi Wink
Klasická vyvražďovačka, nic moc příběhu do toho asi nacpat nejde.

Zaslal: pá Úno 18, 2011 11:13 am Citovat
Vlkodlak
Sevia napsal:

PS: Twilight sága se ignorovat nedá Wink

Sága Stmívání by nebyla špatná. Jako nápad dobrý, ale nesmělo by to bejt točený pro puberťáky, aby se každejch 5 minut někdo líbal, furt si vykládali jak se milujou a chtělo to méně odfláknout. Klidně bych z toho udělal jen jeden film, ale aby byl o něčem.

Zaslal: pá Úno 18, 2011 1:54 pm Citovat
Upír
Twilight? Změnit efekty, změnit příběh, změnit zpracování, a změnit polovinu herců ... pak by to mohlo mít úspěch i v tomhle žánru.

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Dark Knight
Zaslal: st Úno 23, 2011 2:07 am Citovat
Básník smrti
Tim Burton se pilně připravuje na jarní natáčení gotického hororu Dark Shadows pro studio Warner Bros. Celovečerní adaptace kultovního seriálu ze 60. let (měl dohromady 1225 epizod!) je zároveň další spoluprací Burtona s Johnnym Deppem. Ten si zahraje upíra Barnabáše Collinse, který během svého nepřirozeně dlouhého života potkává vlkodlaky, duchy a různé další démony a obludy. Hlavně však má složitý vztah s čarodějnicí Angelique Bouchard, která je na střídačku zmítána láskou i nenávistí ke Collinsovi. Strašidelnou femme fatale si zahraje Eva Green. Burton už ale rokuje i s dalšími herci. Jackie Earle Haley by si měl zahrát Loomise, nenapravitelného zloděje, který se pokusí vykrást Collinsův dům, ale je přistižen majitelem, jenž si z něj udělá sluhu. Další oslovenou je vycházející australská hvězdička Bella Heathcote. Měla by si zahrát číšnici, která Collinse okouzlí svou podobou s jeho dávno ztracenou láskou. Premiéry se dočkáme někdy během příštího roku.

Zaslal: st Úno 23, 2011 2:49 am Citovat
Upír
Jak slyšim Burton, začnu se těšit jako malej ...
Jak potom slyšim Depp, těšim se jak malej večer před vánocema. Smile

Už aby to tu bylo.

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Lycan
Zaslal: st Úno 23, 2011 9:37 pm Citovat
Vlkodlak
Už dlouho jsem neviděl pěkný horror. Těším se na pěkný příběh.

Zaslal: so Úno 26, 2011 5:57 pm Citovat
Upírka
Burton a Depp to je zaručenej úspěch. Naposledy jsem od něj viděla Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street, doporučuju. Chystám se na Alenku a těším se na Dark Shadows Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Dark Knight
Zaslal: so Úno 26, 2011 6:02 pm Citovat
Básník smrti
Mě se teda líbila jen Sleepy Hollow...

Zaslal: so Úno 26, 2011 6:09 pm Citovat
Upírka
Mně se teda líbila nejvíc a nejen, nesmí se to teda přehánět s tím zpěvem Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 7 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: