Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Bloodlines  ~  Disciplíny

Paxman
Zaslal: čt Srp 28, 2008 9:58 am Citovat
Upír
Tak kterou upírskou disciplínu a který její stupe? máte nejrad?ji a používáte? nebo se spoléháte jen na vlastní SteyerAug?

M? osobn? nejvíce baví asi Clericita, i když na nižších stupních to je nic moc, ale když na lv. 5 sko?íte z druhého patra a pak b?žíte vzduchem je to boží Wink

Nejpoužívan?jíší byl asi (bohužel v SCORE verzi ?eštiny buglý) hlas krve, neocenitelný pomocník všech zlod?j?, ale taky t?etí stupe? Dementation, který u lidí zp?sobní "sudden death"

Nejzajímav?jíší magii mají asi Tremerové, za které jsem bohužel nehrál a ?áste?n? i Gangrelové se svou "usefull Beast"

Nejv?tší prdel ale byla Domination p?i rozkohovoru s princem 1) p?jdu na tu misi 2) p?jdu na tu misi 3) p?jdu na tu misi, nebo s krvákem z nemocnice za Malaka:
A te? se budeš smát dokud e znovu neuvidíme-
HaHahahaha-
hahaha
hahahaha - ?emu se vlastn? sm?jeme?

A taky Obfusce lv. 5 a jejich silent killy... o asi si to zahraju z nosferatu!

"?lov?k musí být zapálen pro svou v?c" - Jan Hus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magiere
Zaslal: čt Srp 28, 2008 10:30 am Citovat
Upírka
Já mám nejrad?ji disciplíny Tremer? - fakt boží krvavá magie. Cool

A super je také mizení u Malkavian?. Plížení je pro amatéry, když umíte tohle! Laughing

Zaslal: čt Zář 11, 2008 8:40 pm Citovat
Upír
Jejich disciplíny pro m?sou nej. Místo toho abych n?koho musel roz?ezat, tak použiju dominanci, pri pevné v?li je z vás terminator a prezence když na vás ostatní koukaj jak telata na nový vrata, tak to je taky luxus.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Blaster
Zaslal: čt Zář 11, 2008 10:31 pm Citovat
Upír
Gangrelské odolnosti a síle, stejn? jako dráp?m, se nic nevyrovná.

binariz3
Zaslal: pá Zář 12, 2008 6:42 am Citovat
Upír
jo je pravda že za Malka a Tremera je hra dalo yb se ?íct nejleh?í, práv? kv?li vychytaným disciplínám. Ale nic proti, samoz?ejm? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Yeyinde
Zaslal: pá Zář 12, 2008 1:23 pm Citovat
Upír
Protean Very Happy

Zaslal: pá Zář 12, 2008 8:43 pm Citovat
Moje nejoblíben?jší je ta rychlost, co mají Brujahové a Toreado?i. Jeden kamoš, co to hrál, to u m? jednou vid?l a hned cht?l za?ít odznova s Brujahem.
Blaster
Zaslal: ne Zář 14, 2008 12:57 pm Citovat
Upír
Celerity je skv?lá, a potence jakbysmet, všechny disciplíny mají své výrazné uplatn?ní, zýleží jen na hrá?i, jakou cestou se vydá, podle toho je bude hodnotit.

Tori
Zaslal: st Pro 17, 2008 9:54 pm Citovat
Upírka
Ja jsem zkousela zatim jen malkavian (po zodpovezeni vsech otazek to na me tak vyslo ) Cool Tedy...chtela jsem zkusi i tremerku ale nejak se mi sekla ve vytahnu a bylo po srande tak pokracuji dal s blaznivou malkaviankou a skvele se bavim Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
..
Zaslal: st Led 21, 2009 12:04 pm Citovat
Pa?il jsem Brujaha Kombinace celerity+presence bohat? posta?ilo!!
Párkrát jsem to skoušel i z potencí, ale bylo to zbyte?ný s plonu obranou a sílou na ?ty?ce Twisted Evil

Naposledy upravil .. dne st Led 21, 2009 1:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
Magiere
Zaslal: st Led 21, 2009 1:11 pm Citovat
Upírka
To je strašný, když si uv?domíte, jak potence zní v ?eštin? a co znamená. Laughing Twisted Evil A pak že mluvíte o d?stojné namakané disciplín? upír?. Rolling Eyes Laughing

Zaslal: st Led 21, 2009 1:12 pm Citovat
kuchátor
Upí?i prost? nejsou žádný impotenti

..
Zaslal: st Led 21, 2009 1:13 pm Citovat
Veleinquisitorka: Laughing Razz Twisted Evil Jo jo je vyd?t na co myslíš
Drac
Zaslal: čt Úno 19, 2009 6:21 pm Citovat
Upírka
Blaster napsal:
Gangrelské odolnosti a síle, stejn? jako dráp?m, se nic nevyrovná.

P?esn? jsi vystihl mou myšlenku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
..
Zaslal: pá Úno 20, 2009 10:39 am Citovat
Vyrovná (dokonce zašlape) a TO BRUJAHOVSKÉ FRENZY SPOJENÉ S CELERITOU, POTENCÍ, PRESENCÍ A HLASEM KRVE.. Myslím,že by fortitudovanýho Gangrela co si práv? vy?aroval drápky p?kn? skopal..

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: