Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Bloodlines  ~  Camarilla vs. Sabat

Sekta

Kamarilla  
45%
  [ 11 ]  45%

Sabat  
12%
  [ 3 ]  12%

Anarch  
41%
  [ 10 ]  41%

Celkem hlasů : 24
Paxman
Zaslal: čt Srp 28, 2008 2:04 pm Citovat
Upír
už od vzniku Kamarilly a Thornské konvenci r.1496 - ustanovení Maškarády se zde objevili ti, kte?í s ní nesouhlasili, a? už to byli Anarchové, kte?í necht?li být loutkami starších, zabíjení za vymyšlené p?estupky, nebo jejich "zlí brat?i" Sabati, kte?í vpodstat? vznikli b?hem Anarchských bou?í a necht?li pod?izovat pot?ebám starších ani samotných lidí.

Malá poznámka, pokud znáte Sabat jenom ze hry asi si nem?žete utvo?it objektivní názor, protože jsou tu popsání doslova jako "banda looser? s levnýma boucha?kama"

P?esto Sabatové provádí velmi ot?esné kousky jako diabelirii a ?asto se stává, že její ?lenové propadají démonizmu. P?estože by se zdálo, že proti Camarillské "šachovnici starších" mají nep?átelský názor, dokázali si starší mezi sabaty utvo?it taky podobn? propletenou sí? svých malých loutek a díky menšímu po?tu (asi o 1/3 mén? než kamik?) je mohou lépe korigovat. "Hlavním m?stem" Sabatu je Mexico city, kde sídlí sabatský regent.

Trochu stranou stojí Anarchové, kte?í sice proti Sabatu bojují s kamarillou spole?n?, jen co bude tento problém odstran?n,. neváhají se proti kamík?m vrhnout.

A ješt? více stranou... stojí Inconu, starší, kte?í už vzdali Jihad a ?ekají až nastane Gehena, jejich den.
Pat?í zde i tajemný taxiká?, který víru v Kamarillu dávno ztratil?

A kam by jste se p?idali v Jihadu vy? Nemyslím, te?, že by rozhodnul váš Sir, ale kdyby jste byli Kaitifové a dali vám místo kone?né smrti možnost na výb?r.

Já osobn? bych dožil sv?j "starý" život jak nejdéle bych mohl (mno bez sluní?ka by to šlo t?žko, ale n?jak ur?it?) a pro Kamarillu bych pracoval co nejmén?, jenom abych získal n?jakou krev, prachy a zbran?, kdyby n?kdo bušil na dve?e... a po t?ch pár desítkách let bych zas takový zelená? mezi wampama nebyl, takže bych se mohl ú?astnit aktivn?ji, ale spíše u Anarch?, než kamík?.

"?lov?k musí být zapálen pro svou v?c" - Jan Hus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magiere
Zaslal: čt Srp 28, 2008 2:50 pm Citovat
Upírka
Já jsem sice Kamík, protože mi Sabbati ani Anarchové na 100% nevyhovují, ale vidím v naší organizaci i chyby. Rozhodn? by se s tím n?co m?lo ud?lat: nep?ivolávat Blood Hunt za sebemenší p?estupek, nelézt klanu Ventrue do prdele, rozvíjet p?átelství s Anarchy a ustanovení Maškarády z patnáctého století více p?iblížit moderní dob?, ?ili novelizovat. Idea

Zaslal: čt Srp 28, 2008 3:08 pm Citovat
Upír
N?kdo nám ?íká Anarchové, zní to dob?e ne? Anarchové Very Happy

Camarilla je p?íliš prohnilá na to, abych se nechal uvázat do jejího podru?í. A navíc to její p?itroublé pravidlo.
jak ?ekl Nines (zhruba):
Camarilla považuje každého upíra za svého ?lena. I když o to nestojí. Což je? nepochybn? ta nejv?tší pí*ovina jakou kdy kdo vymyslel. Cool

P?ijde mi to hodn? namyšlené. Sad

Zaslal: čt Srp 28, 2008 3:22 pm Citovat
Upír
Anarchové Very Happy

pan Powell (na mém avataru a mimochodem p?íbuzný od Budkina) o nich ?íká:
"Vy bando posranejch bažant?!"

"?lov?k musí být zapálen pro svou v?c" - Jan Hus
Maud
Zaslal: čt Srp 28, 2008 4:39 pm Citovat
Upírka
Sabbat znám jen ze hry, takže ten vynechám... P?idala bych se k Anarch?m. Jsou mi sympati?t?jší jak Kamarilla. Navíc tam jsou Nines a Jack Twisted Evil Moje motto je stejné jako Sketlerovo: Žij a nech žít Very Happy Kamarilla se svými mocenskými boji se mi moc nelíbí Rolling Eyes

I'm not lazy. I'm just happy doing nothing (Emily the Strange)

http://dark-passion.net
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
kuchy
Zaslal: čt Srp 28, 2008 4:52 pm Citovat
kuchátor
Nejspíš bych souhlasil s Maud. Kamarilla vypadá na první pohled p?kn?, ale uvnit? je dosti prohnilá. Prost? hnus a navíc je tam na m? až moc byrokracie. Anarchové jsou dobrá volba.

bucivoj
Zaslal: čt Zář 25, 2008 10:13 pm Citovat
Vlkodlak
Kuchy napsal:
Nejspíš bych souhlasil s Maud. Kamarilla vypadá na první pohled p?kn?, ale uvnit? je dosti prohnilá. Prost? hnus a navíc je tam na m? až moc byrokracie. Anarchové jsou dobrá volba.

kamarilla bola zalozena v stredoveku ako odpoved na doslova zdecimovanie polovice upirstva novou ludskou organizaciou society of leopold zalozenou na pokyn vatikanu{inkvizicia} a ako odpoved na vlnu upirov ktory vdaka ritualu vinkulum potrhali svoje pokrvne puto {boon}
zo svojimi sirami, skratka ma svoje opodstatnenie
binariz3
Zaslal: pá Zář 26, 2008 6:26 pm Citovat
Upír
kamarilla protože je to asi nejmenší zlo. Alespo? pro m? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Blaster
Zaslal: ne Zář 28, 2008 1:10 pm Citovat
Upír
Tohle vysv?tlení je mi vcelku známo, jen se domnívám, že m?lo být zaneseno n?kde do vypráv?ní d?je VTMB, je to vcelku d?ležitá v?c Wink

bucivoj
Zaslal: ne Zář 28, 2008 10:09 pm Citovat
Vlkodlak
Blaster napsal:
Tohle vysv?tlení je mi vcelku známo, jen se domnívám, že m?lo být zaneseno n?kde do vypráv?ní d?je VTMB, je to vcelku d?ležitá v?c Wink

Toto je pravdaze omacka vsetky tieto organizacie pravdaze chrania niekolko mocnych upirov urciteaj ten ritual vinkulum a society of leopold bolo ne niekoho pokyn..Lasombrom sa totiz vtedy podarilo zabit svojho zakladatela klanu , vznikol klan Tremere po diablerii Saulota{co nakoniec nebola pravda}a a bol podniknuty utok anarchov na zakladatela klanu Tsimisce v jeho cadetral of flesh v transilvanii, hranou smrtou a uskokom sa vtedy podarilo velkemu Tsimiscemu ovladnut zacinajuci sabat....za sabatom je tzv true black hand ktory sidli v tieni enochu{prve mesto} v risi smrti kde su chranene styri truhly.....skratka v kazdej frakcii je to na hovno vsade ste hrackami v rukach niekolkotisic rocnych monstier vitajte vo WOD Laughing
ale ked uz si vybrat bral by som klan Tsimisce mam ich rad skoda ze neboli v hre Crying or Very sad
Trandul
Zaslal: po Říj 13, 2008 1:54 pm Citovat
Upír
Má volba je Camarilla. Hodn? záleží na Princi, nap? v LA byla Camarilla dost prohnilá, ale v jiných m?stech to m?že být lepší. Má pevný a jasný zákony, možná n?který až moc tvrdý. Hodn? zvíhod?uje prince(možnost diablerie na svym potomkovi apod.).
Anarchové jsou v ur?itých ohledech lepší než Camarilla, ale p?edpokládá se u nich ur?itá dávka zdravýho rozumu, kterým nedisponují upln? všichni Rodní. Rodný se tam rozhoduje víc samostatn? a musí si sám dávat pozor na Maškarádu.
K Sabbatu bych se nep?idal, nejhorší je ta diablerie, nedodržování Maškardády a v?tší kontakt s bestií.
HaF
Zaslal: čt Říj 16, 2008 10:44 am Citovat
Člověk
Ani Sabbat, ani Kamarilla, ani Anarchové.

Klan Tremere je to, co je nad nimi. Tam kde stojí, stojí naše kroky. A bez nás není Kamarilla Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Magiere
Zaslal: čt Říj 16, 2008 12:59 pm Citovat
Upírka
Á, další pravov?rný Tremer! Brat?e, vítej! Cool Twisted Evil

Zaslal: čt Říj 16, 2008 4:21 pm Citovat
Vlkodlak
Magiere napsal:
Á, další pravov?rný Tremer! Brat?e, vítej! Cool Twisted Evil

byt Tremere je asi to najhorsie co sa cloveku moze stat
tyranska organizacia kde kazdy clen klanu musi byt bondnuty k svojmu nadriadenemu v chantry nevraviac o tom ze cely klan vznikol diableriou Saulota zopar mocichtivými magmi s transylvanskej chantry Ale proti gustu ziadny disputaat mozno niekdo potrebuje byt vedený nejakym šéfom z vrchu Laughing
Ak už sa stat trpiacim a bohom prekliatim monštrom tak jedine Tsimisce alebo nosferatu Cool...ani gangrel a Ravnos nieje na zahodenie to sa mi zdaju take free klany
HaF
Zaslal: čt Říj 16, 2008 4:32 pm Citovat
Člověk
Nevíš, o ?em díš, bídáku. Naši starší drží moudrost klanu, a p?edávají ji dál. Za sv?j drzý jazyk budeš jednoho dne pykat Exclamation Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: