Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Bloodlines  ~  Camarilla vs. Sabat

Sekta

Kamarilla  
45%
  [ 11 ]  45%

Sabat  
12%
  [ 3 ]  12%

Anarch  
41%
  [ 10 ]  41%

Celkem hlasů : 24
..
Zaslal: st Led 21, 2009 1:11 pm Citovat
Yo dík Shocked Cool
A ty jsi ve VtM-Blodlines kdo?!
Tremer, Ventrue?!
Magiere
Zaslal: st Led 21, 2009 1:13 pm Citovat
Upírka
Není za?, používej to. Wink A taky prosím ješt? jedna drobnost - fórum není chat, takže nepiš n?kolik krátkých v?t za sebou do více p?ísp?vk?. V klidu, to ?asem vychytáš, pokud jsi na fóru poprvé.

Zaslal: čt Úno 05, 2009 1:31 pm Citovat
Free to je nejlepší
Drac
Zaslal: po Úno 23, 2009 12:39 pm Citovat
Upírka
Já jsem šla taky sama za sebe, jilikož podle m? jsou gangre?i osamocené bestiální zví?átka... Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
..
Zaslal: po Úno 23, 2009 12:42 pm Citovat
Tam máš kámoše, toho vl?áka..Jo Bennet, nebo tak n?jak Wink
Malignus
Zaslal: po Úno 23, 2009 9:27 pm Citovat
Upír
Magiere napsal:
Já jsem sice Kamík, protože mi Sabbati ani Anarchové na 100% nevyhovují, ale vidím v naší organizaci i chyby. Rozhodn? by se s tím n?co m?lo ud?lat: nep?ivolávat Blood Hunt za sebemenší p?estupek, nelézt klanu Ventrue do prdele, rozvíjet p?átelství s Anarchy a ustanovení Maškarády z patnáctého století více p?iblížit moderní dob?, ?ili novelizovat. Idea

Ano. Mám stejný názor.

Paxman: Powel je kretén, Harrison byl lepší. Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
White Demon
Zaslal: po Úno 23, 2009 10:38 pm Citovat
Čaroděj
za anarchy ne
sabbat v?bec
Kammarila b?žte n?kam
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
..
Zaslal: út Úno 24, 2009 9:49 am Citovat
AWhajte, tak za koho.. Chorou mysl?! Laughing
White Demon
Zaslal: st Úno 25, 2009 3:41 pm Citovat
Čaroděj
ano a taky za omá?kový mozek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
..
Zaslal: čt Úno 26, 2009 2:47 pm Citovat
Laughing
Drac
Zaslal: pá Bře 06, 2009 8:20 am Citovat
Upírka
Kenji.Kenshin napsal:
Tam máš kámoše, toho vl?áka..Jo Bennet, nebo tak n?jak Wink

Jo jo, ten je fajnovej Smile Taky jede sám za sebe. Skoda, ze ke konci hry zdrhne...
A jmenuje se Beket
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
..
Zaslal: pá Bře 06, 2009 11:19 am Citovat
Joo Beckett Laughing to víš ta pam?t na jména..
Bejt Free to je to, o co jde Wink
DraikBloodline
Zaslal: so Črc 18, 2009 10:12 pm Citovat
Upír
Muj prispevek bude mozna netradicni ale muze slouzit i jako jsite predstaveni me osoby:
V roce 1964 byla nase LRRP jednotka ve Vietnamu rozprasena na uzemi nepritele. S prostrelenym brichem se spatne chodi ale nez naletova jendotka shodila Napalm stihl jsem se doplazit do jeskyne. Uprostred noci jsem zaslechl sramot. S 1911kou jsem cekal patraci cetu jednotek NVA ale misot otho se dovnitr prosmykla sehnuta postava sporeho obleceni. Byl to muj budouci Stvoritel. Vybral si cestu rozjimani a samoty aby porozumnel sam sobe a nasemu "stavu", pozdeji jsem se v civilizaci doszvedel ze takovym se rika Iconnu. Pretvoreni moi zachranilo tenkrat zivot a ja se celych 23 let ucil prizpusobovat sve telo a jako on jsem se snazil pochopit co jsme. Gangrelska Bestie mi byla pritelem i nejhorsim sokem ale nakonec jsme se spolu naucili zit. V roce 1987 jsem se vratil do ameriky abych poznal zivot ve spolecnosti nasincu. Oproti zivotu v dzungli to bylo tak jine, civilizovane a presto divoke. Brzy jsem vypozoroval nekolik frakci ktere se staveli proti sobe svymi nazory i zbranemi. Sabbat? Ne, nikdy, to je jen banda tupych nasincu kterym vladne nekolik malo inteligentnich kteri si chteji podmanit lidstvo a ovladnout svet. Ti nemaji ani poneti i jinem reseni. o Enochu ani neslyseli. Kamarilla? Ne, proc byt pesakem v radach ktere jsou vysilany ve vlnach proti nepriteli aby se nejaky starsi mohl bezpecne dostat i se svejma cenostma do bezpeci? Shnila a byrokraticka spolecnost vydrzela az moc ldouho na to na cem je stavena. Na nadvlade Starsich nad mladsimi, kterym radeji ani nevysvetluji vse co by potrebovali vedet aby se nahodou nedrapali na jejich mista. Nelisi se od Sabbatu tolik jak si mysli. Sabbati se alespon neskryvaji za vznesene reci o spravedlnosti. Anarchove? Ta jedina spolecnost uznava jakousi volnost. Zij a nech zit je zakon predatoru v prirode a kdyz ho dodrzuji obe strany tak funguje dokonale. Z Anarchu dela spolecenstvi to ze si dovedou navzajem pomoci. Jak rekla jedna vyznamna osobnost v jejich radach - Nemyslete si ze Kamarilla ma na Maskaradu patent. I oni ji dodrzuji ale ne proto ze jim to nekdo diktuje ale proto ze maji vlastni hlavu a chapou ze je to nezbytnost. Proc se snazit ovladnout svet kdyz muzeme zit s lidmi v miru a proc se nechat komandovat bandou Starsich kteri vyrizuji staleti stare malicherne spory posilanim Mladat na smrt? Anarchove jsou nejschudnejsi cesta. Budte svobodni Nasinci a Nasinky, svobodni.....

Zaslal: so Črc 18, 2009 10:45 pm Citovat
Upír
Sabbat, Camarilla, Anarchové ...
Jedni bez druhejch stejn? nic neznamenaj.

Jenom já, m?j pes a ostatní a? jdou k ?ertu. Cool

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
DraikBloodline
Zaslal: so Črc 18, 2009 10:59 pm Citovat
Upír
Anarchove je pojmenovani ktere nam dala kamarilla, my sami se neprohlasujem za spolecnost pokud to neni nutne, drzime pri sobe protoze jinak bysme byli kazdy sam proti nim Wink

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: