Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  Moje sestra vlkodlak

Líbila se vám trilogie Moje sestra vlkodlak?

Ano, super!  
22%
  [ 4 ]  22%

Pr?m?r, ušlo to.  
38%
  [ 7 ]  38%

Ne, hrozné!  
5%
  [ 1 ]  5%

Nevid?l/a jsem.  
33%
  [ 6 ]  33%

Celkem hlasů : 18
Magiere
Zaslal: čt Bře 06, 2008 5:14 pm Citovat
Upírka
Trilogie Moje sestra vlkodlak je podle m? to lepší z "vlkodla?í kinematografie" a osobn? mám tyto filmy velmi ráda. Názory se však r?zní, n?komu se to líbí, jiný trilogii odsuzuje jako teenagerovskou. A jak jste na tom vy?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Renca2
Zaslal: st Dub 02, 2008 1:25 pm Citovat
Vlkodlačice
Už je to delší doba, co jsem to vid?la, ale nejvíc se mi líbil první díl. Trojka byly hodn? zvláštní a odehrávala se v jiné dob?, bylo to jako úpln? jiný film a ne sou?ást trilogie.
Z film? o vlkodlacích - a moc jich není - se mi líbí klasický Vlk z J.Nicholsonem.
Z nedávné doby je to Krev jako ?okoláda a Prokletí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Magiere
Zaslal: st Dub 02, 2008 2:21 pm Citovat
Upírka
Moje sestra vlkodlak se líbila dokonce i mému ta?kovi. Laughing A to už je co ?íct...

Zaslal: pá Lis 21, 2008 12:50 pm Citovat
Vlkodlačice
Pokud by m?l n?kdo zájem, v Popronu se dá film koupit jako p?íloha ?asopisu Filmag za 49,- K?

http://www.popron.cz/index.aspx?gotoId=920115&_actionNumber=9034

Zaslal: út Led 06, 2009 3:54 pm Citovat
Upírka
M? se to teda n?jk moc nelíbilo,i když je asi fakt,že taky kv?li tomu že sem vid?la jen jeden díl(myslim 3)!Vyložen? špatný to zas nebylo.ale n?jak moc m? to nevzalo.....z t?ch filmech o vlkodlacích m? asi nejvíc vzalo Krev jako ?okoláda-možná taky proto že to to?ili lidi od Underworldu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Venda
Zaslal: út Led 06, 2009 8:41 pm Citovat
Vlkodlak
Ja videl taky jen trojku a vubec sem to nepochopil. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Renca2
Zaslal: čt Led 08, 2009 2:51 pm Citovat
Vlkodlačice
Trojka, co si pamatuju, byla ?asov? posunuta do minulosti, ne? Taky se mi nelíbila.
Ale 1. a 2. díl je ze sou?asnosti, a docela dobrý.

Zaslal: čt Led 08, 2009 8:16 pm Citovat
Vlkodlak
Pamatujes si to dobre Reni, 1 a 2 si musim nekde obstarat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hellraiser
Zaslal: čt Led 08, 2009 9:45 pm Citovat
Člověk
Jednou jsem to nejak prerusovane videl (asi jsem prepinal moc nudne-trapne-pubertalni pasaze) a je fakt ze je to hodne teenagerovsky ale zaroven to ma v sobe neco originalniho co me nutilo po vynechani pro me uz neunosnejch pasazich prepnout zpet a dokoukat to. => jednou za cas to muzu

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Galeana
Zaslal: ne Bře 22, 2009 5:43 pm Citovat
Upírka
Filmy o vlkodlacích podle m? v?tšinou nestojí za nic. Vznikne z toho jen bé?kový horor s maskami k plá?i. Confused

Moje sestra vlkodlak se mi docela i líbila. Dokonce i všechny 3 díly. První problémy na st?ední, další sebepoškozování, psychiatrie a ten konec.... Wow. Twisted Evil Ten t?etí m?l taky n?co do sebe.....hlav?n ten konec. Miluju špatný konce. Twisted Evil Brala bych ho i jako takovou samostatnou jednotku. Na první dva moc nenavazoval.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
..
Zaslal: po Bře 23, 2009 10:18 am Citovat
Já radši temnej úpln?k, nebo spole?enství vlk?..
Cool

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na: