Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Knihy  ~  Tina Salo

Magiere
Zaslal: ne Říj 05, 2008 7:06 pm Citovat
Upírka
Tak jsem si kone?n? našla ?as si op?t roze?íst n?jakou knížku. Neodolala jsem Pet?e Neomillnerové a sáhla po první dílu série o upírce Tin? Salo - Sladká jako krev.

Jsem zatím za stran? 70 a hltám nedo?kav? dál! Styl Petry je svižný, p?ímý, zábavný...prost? skv?lý! Dodnes jsem od ní ?etla jen pár povídek o Moire a Desmondovi a jednu o zaklína?ce Lot?, takže te? tak trochu doháním mezery.

Opravdu se mi to líbí a mohu v?ele doporu?it všem, sm?ju se p?i ?tení až nebezpe?n? ?asto. Laughing

Zaslal: pá Lis 21, 2008 6:10 pm Citovat
Vlkodlačice
Mám objednaný 3.díl Past na medv?da, ale zatím ješt? nedošel Sad

Ale jak tak b?hám po "fórech", tak n?kte?í už mají p?e?teno, a prý ten díl není "ukon?en", na což hned Petra reagovala (viz fantasyplanet):
"Obálky budou od p?íštího dílu diametráln? jiné, zm?níme styl, takže se nechte p?ekvapit Smile A pokud jde o Béra... tentokrát p?ípad není uzav?ený, protože ani p?i v?tším po?tu stránek se to nedalo úpln? uzav?ít... tentokrát to není epizoda, ale prost? díl Smile "

Takže je jasné, že Tina bude pokra?ovat Smile

Ale taky doufám, že mezi psaním Tiny napíše Petra pokra?ování i Písní ?arod?jky.

Zaslal: so Lis 22, 2008 1:30 am Citovat
Čarodějka
Vzhledem k tomu, že se rýsuje n?jaká spolupráce, zašla jsem se sem podívat, takže všechno hned uvedu na pravou míru.
Past samoz?ejm? ukon?ená je, ale tentokrát zbylo víc "koukajících nití", vy?ešit to úpln? by znamenalo psát "velký" román a to zas tahle serie neunese.
Pokud jde o to, jestli Tina bude kon?it nebo ne, idea je taková, že bude pokra?ovat, dokud ji bude snášet a dokud na ní nakladatel a potažmo i já nebudeme prod?lávat kalhoty, takže je to trochu i na vás ?tená?ích Smile)
V p?íštím roce ?eká serii redesign (nejsem moc spokojená s obálkami, které se p?íliš nehodí k charakteru knihy) na a m?ly by v n?m vyjít 2 další pokra?ování. Jak už jsem n?kde psala, p?íští díl bude o tom, že staré h?íchy mají dlouhé stíny a h?íšníkem bude (nep?ekvapiv?) Kay Smile´
Triton taky plánuje propaga?ní akci na serie o Anit? a Tin? a dokonce p?ipravuje rozjet ješt? jednu upírskou serii.

Pokud jde o Lotu a Moire, sbírku zaklína?ských povídek budu odevzdávat do konce roku a další díl Písní ?arod?jky by m?l vyjít na ja?e, pokud mi nic nespadne na hlavu, nebo z t?ch svých holek nezcvoknu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sevia
Zaslal: so Lis 22, 2008 10:34 am Citovat
Upírka
Skv?lé zprávy Smile Na Lotu se t?ším.
Pevn? v??ím, že Triton plány dodrží, jsem obzvláš? zv?davá na tu novou sérii, kterou se chystají rozjet Surprised

Zaslal: so Lis 22, 2008 11:44 am Citovat
Upírka
Objednávka z Tritonu (kde jsem si kupovala Past na medv?da, Vlastní krev a Vlka) mi také ješt? nedošla. Že by nestíhali?

Petro, vítám t? u nás! Wink Takhle budeme mít informace tak?íkajíc z první ruky. Cool

Zaslal: so Lis 22, 2008 12:30 pm Citovat
Vlkodlačice
Taky Petru vítám mezi nás a díky za to bližší info, co se chystá dál. Very Happy

... další upírská série Question ví n?kdo n?co bližšího, nebo je to tajná informace ?

...byla bych ráda, kdyby to byla série o Sookie

Zaslal: so Lis 22, 2008 9:07 pm Citovat
Čarodějka
Ad distribuce - opravdu nestíhají, objednávky je totáln? zasekaly, takže vydržte.
Na tu další tritonskou serii se m?žu zeptat a Brokilon p?ipravuje tohle http://www.fantasticfiction.co.uk/h/tanya-huff/blood-price.htm.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sevia
Zaslal: ne Lis 23, 2008 9:27 am Citovat
Upírka
Surprised Vicki Nelson. V tom p?ípad? se p?idávám k Ren?e a za tritonskou sérii také hádám Southern Vampire Mysteries. Protože aby n?kdo za?al vydávat Anne Rice, toho se nedo?kám.

K distribuci. Na Past si klidn? po?kám. Po?ád mi p?i objednání odpadá dlouhé trmácení po knihkupectvích a pohledy prodava?ek, co že to po nich (bez urážky) chci. Bydlím na špatném míst? Rolling Eyes

Btw Vrchní inkvizitorka ?arod?jnici ur?it? za?ídí..

Zaslal: ne Lis 23, 2008 5:32 pm Citovat
Vlkodlačice
Very Happy Díky za dobrou zprávu, že n?kdo kone?n? vydá Blood Books od T.Huff. Very Happy

Zaslal: st Pro 10, 2008 11:07 am Citovat
Vlkodlačice
Ren?a napsal:

... další upírská série Question ví n?kdo n?co bližšího, nebo je to tajná informace ?

...byla bych ráda, kdyby to byla série o Sookie

Si odpovídám na vlastní otázky Laughing , ale pro ty zv?davé jako já:

Tou další upírskou sérií je myšlen Knight?v Vlk, respektive série Vampire Earth, která má už 7 díl?.

Zaslal: st Pro 10, 2008 9:12 pm Citovat
Čarodějka
Byla ve h?e ješt? jedna, ale nebude, neb si Triton myslí, že už toho má dost a imo má pravdu. S Noca?em jsou to ?ty?i upírské serie, a pokud se o n? má jen trochu postarat....

Zaslal: pá Pro 12, 2008 10:41 am Citovat
Vlkodlačice
Past na medv?da jsem p?e?etla za dva ve?ery.
Díky Alraune, opravdu jsem si to užila. Hlavn? Kaye, který tu dostal víc prostoru pro své hrátky. V minulém díle se mi zdál trochu upozad?n, ale tady to bylo dostate?n? napraveno. P?íští díl prý má být o jeho starých h?íších, to se t?ším. Very Happy
A taky se mi zamlouval mladej Maizen a ten komorník.
Tina mi p?išla tak n?jak vlá?ena okolnostmi, než že by sama byla iniciátorkou d?je, ale to byl z?ejm? zám?r.
V t?ch zmatcích v Polsku jsem m?la p?i ?tení taky trochu zmatek. Jako kdo je s kým a proti komu. Laughing

Vždycky jsem se trochu vyhýbala povídkám, ale te? jsem si dokoupila Vlastní krev, abych m?la trochu ucelen?jší obraz o Moire. Písn? ?arod?jky se mi hodn? líbily a mám pocit, že Moire rozumím trochu víc, než Tin?.

Zaslal: pá Pro 12, 2008 11:24 am Citovat
Upírka
Tak už jsem také za?ala ?íst Past na medv?da. Zatím mám za sebou sice jen první kapitolu (?ekala jsem na zastávce), ale po?ítám, že to sfouknu velice rychle. Cool

Zaslal: ne Pro 14, 2008 5:40 pm Citovat
Čarodějka
Jojo, je to zám?r, p?ece jen jsem toho s tinou napsala za poslední dobu dost a n?jak m? nebavila ta její nepr?st?elnost, špatn? se mi s tím pracovalo.

Zaslal: so Úno 28, 2009 11:08 am Citovat
Upírka
séria o Tine je super , mám roz?ítané aj Hry na bolest ale poviedky moc nemusím lebo mám rada obsiahly dej a hlavne série ako napr. Tina Salo alebo Anita Blake.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: