Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Knihy  ~  Současná městská fantasy

Jaká je vaše nejoblíbenější moderní urban fantasy?

Anita Blake (L.K.Hamilton)  
80%
  [ 4 ]  80%

Harry Dresden (J.Bucher)  
0%
  [ 0 ]  0%

Hlídky (S.Lukjaněnko)  
0%
  [ 0 ]  0%

Kate Daniels (I.Andrews)  
20%
  [ 1 ]  20%

Krevní pouta (T.Huff)  
0%
  [ 0 ]  0%

Leandrosovi (R.Thurman)  
0%
  [ 0 ]  0%

Mercy Thompson (P.Briggs)  
0%
  [ 0 ]  0%

Pravá krev (Ch.Harris)  
0%
  [ 0 ]  0%

Rachel Morgan (K.Harrison)  
0%
  [ 0 ]  0%

Tina Salo (P.Neomillnerová)  
0%
  [ 0 ]  0%

Celkem hlasů : 5
Nikolaos
Zaslal: ne Bře 01, 2009 6:05 pm Citovat
Upírka
Jj aj mne ale je to celkom odychovka ale asi si už ?a?šie diely nebudem kupova? . Ja mám roz?ítaný druhý diel ale už pol roka som sa do tej knihy nepozrela. Tak isto myslím, že oželiem aj sériu o strážcoch po?asia. Nebolo to zlé ale nebolo to ani ni? extra.

Aj jaj mám rada popkulturní odkazy Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renca2
Zaslal: út Bře 03, 2009 2:32 pm Citovat
Vlkodlačice
Spisovatelka L.J.Smith napsala a vydala kone?n? pokra?ování Vampire Diaries. Díl pátý The Return: Nightfall je zárove? za?átkem nové trilogie o upíru Damonovi.

Je to návrat po hodn? dlouhé dob?, Vampire Diaries jsou z roku 1991. Mezitím autorka psala n?kolik dalších sérií, které však nem?žu hodnotit, protože krom? zmi?ovaných Upí?ích deník? jsem ?etla jen 2 díly z Night World.

Autorka má na svých stránkách spoustu ukázek, tak m?žete nahlédnout.
http://www.ljanesmith.net/booklist.php

Vampire Diaries se možná do?kají seriálového zpracování. Letos se bude natá?et pilotní díl, po kterém se uvidí.
http://www.variety.com/article/VR1117999664.html?categoryid=14&cs=1

No, vypadá to, že po úsp?chu Twilight se zvedla vlna popularity "upí?í" tématiky. Very Happy

A k tomu navíc BBC vysílá nový seriál Being Human. V hlavních rolích upír, vlkodlak a duch.

Zaslal: čt Bře 05, 2009 8:49 am Citovat
Ren?o, to už zavání posedlostí..
Ale budiž, n?co opíšu a to co opíšu i vyzkoušim.
Wink
Renca2
Zaslal: čt Bře 05, 2009 9:07 am Citovat
Vlkodlačice
Question Question Question

Zaslal: po Bře 09, 2009 1:43 pm Citovat
Vlkodlačice
Ren?a napsal:

A tak jsem se kone?n? dostala k sérii o vlkodla?ici Kitty Norville od Carrie Vaughn. Kitty pracuje v rádiu a díky náhod? za?ne uvád?t talkshow o upírech a vlkodlacích. Pozd?ji ji nezbývá než odhalit, že i ona je jednou z nich a že opravdu tato stvo?ení existují. Stává se tak celebritou, což se nelíbí ani její vlkodla?í sme?ce ani Vládci upír? ve m?st?.

Tak už mám za sebou 4 díly. Very Happy U druhého dílu jsem m?la tendenci p?estat ?íst, ale jsem ráda, že jsem vytrvala, protože díl 3. byl lepší než ten první a ?ty?ka zatím the best. Opravdu dobrá vlkodla?í série.

Druhý díl Kitty goes to Washington se odehrával ve Washingtonu,D.C., kde byla Kitty p?edvolána ke slyšení v senátu. Trošku ak?ní to za?alo být, až když ji unesli, ty výslechy p?edím m? trochu nudily.

V 3.díle Kitty takes a Holiday se Kitty stará o svého p?ítele, který se stal vlkodlakem a má sebevražedné myšlenky.
Díl 4. Kitty and the Silver Bullet, to je upí?í politika a návrat Kitty do Denveru ke staré sme?ce, což se však neobejde bez boje.

Stránky autorky:
http://carrievaughn.com/

Zaslal: po Bře 09, 2009 1:57 pm Citovat
Tou posedlostí myslím tvý knihomolení Wink
Už chápeš?
Renca2
Zaslal: po Bře 09, 2009 2:11 pm Citovat
Vlkodlačice
No jo, no. N?kdo hraje hry, n?kdo kouká na TV, n?kdo sportuje a n?kte?í ?tou Wink
Na sport jsem líná, v TV v?tšinou nic není a hrám jsem našt?stí nep?išla na chu?, což jsem ráda, protože je to hrozný žrout ?asu.

BTW, knihomol jsem od té doby, co jsem se nau?ila ?íst Very Happy

Zaslal: po Bře 09, 2009 2:21 pm Citovat
Ale Reni, ty jsi chodící knihovna.
To není jen oblíbená ?etba.
Wink Laughing
Renca2
Zaslal: po Bře 09, 2009 2:27 pm Citovat
Vlkodlačice
Kéž by.
Spoustu v?cí, co jsem p?e?etla, už si nepamatuju. N?kdy ani názvy a autory, natož o ?em to bylo. Sad

Zaslal: po Bře 09, 2009 2:29 pm Citovat
To m? taky kolikrát štve.
Confused
Magiere
Zaslal: po Bře 09, 2009 8:14 pm Citovat
Upírka
Já si obvykle d?lám stru?né zápisky d?je. Docela se to hodí u sérií, kdy ?ekáte na další díl i víc jak rok. Idea

Zaslal: út Bře 10, 2009 7:35 am Citovat
Vlkodlačice
Kdysi jsem si zápisky taky d?lala, ale vydrželo mi to jen na pár knih.
Jsem na to zdechlá. A taky mi to v?tšinou nep?ijde d?ležité, abych si to pamatovala. Navíc se dá hodn? obsah? nebo aspo? recenzí najít na netu.

A taky...pokud na n?co úpln? zapomenu, znamená to, že to nic extra nebylo. Podobn? moje pam?? funguje u film?. Ty opravdu dobré nezapomenu. Nemyslím každý detail, ale hlavní linii a hlavn? sv?j vlastní pocit z filmu nebo knihy.

Zaslal: út Bře 10, 2009 11:59 am Citovat
Zápisky si d?lám jen u bloodlin?..
Alraune
Zaslal: út Bře 10, 2009 4:06 pm Citovat
Čarodějka
Když si ?lov?k nepamatuje, co ?etl,je to dobré. Horší je, že já si kolikrát nepamatuju, co jsem napsala Smile))

Zaslal: út Bře 10, 2009 9:08 pm Citovat
Upírka
Hehe, tak to je mnohem horší, máš pravdu. Už ti n?kdo položil na conu otázku ohledn? n??eho z tvých knih a ty sis to nepamatovala? Laughing

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: