Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Moonlight  ~  Málo k tomu

Maggie
Zaslal: ne Bře 09, 2008 6:28 pm Citovat
Upírka
moc se mi tenhle seriál líbí Wink Mick je strašn? hezký. Myslím, že to byl zajímavý nápad - upír detektiv Smile Líbil se Vám?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Magiere
Zaslal: ne Bře 09, 2008 8:12 pm Citovat
Upírka
Mn? osobn? se líbil velmi - nem?žu se do?kat dalších epizod! Omlouvám se, že je toto téma zatím prázdné, ale Foxy si ješt? nenašla ?as. Smile

Zaslal: ne Bře 09, 2008 8:38 pm Citovat
Upírka
to je v po?ádku Wink ...taky se nem?žu do?kat dalších epizod! Crying or Very sad už je myslím nato?ený 13 díl...no a jestli bude v?bec pokra?ování Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pán Temnot
Zaslal: pá Bře 21, 2008 1:35 pm Citovat
Člověk
Je to dobrý seriál i když na trochu moc sladký, ale snad se to zlepší, ale koukám, že ho opoušt?jí vykonní producenti:)

Zaslal: ne Črc 06, 2008 5:46 pm Citovat
Queen of light
Tak tohle sem ješt? nem?la možnost vid?t.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Arcanis
Zaslal: ne Črc 06, 2008 5:53 pm Citovat
Vlkodlak
Tak to honem rychle naprav Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger
Loveless
Zaslal: po Črc 07, 2008 1:28 pm Citovat
Queen of light
A kde to mám napravit?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Arcanis
Zaslal: po Črc 07, 2008 2:40 pm Citovat
Vlkodlak
psal jsem že Magiere to má
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger
kuchy
Zaslal: čt Črc 10, 2008 9:15 pm Citovat
kuchátor
Práv? tenhle seriál stahuju, ale pravd?podobn? se k n?mu dostanu až za týden. Už se t?ším. Doufám, že bude minimáln? tak dobrej, jak tady popisujete.

Magiere
Zaslal: pá Črc 11, 2008 9:34 am Citovat
Upírka
Na VampConu jsme promítali první epizodu a ta m?la takový úsp?ch, že jsme museli uvést i další díly o pauzách a v no?ních hodinách. Smile

Zaslal: pá Črc 11, 2008 9:37 am Citovat
Vlkodlak
a ranních Cool
Magiere
Zaslal: pá Črc 11, 2008 9:44 am Citovat
Upírka
Prost? kdykoli, kdy to bylo možné. Very Happy

Zaslal: pá Črc 11, 2008 11:50 am Citovat
Člověk
Magiere: První díl je hodne dobrý už jen kv?li Draculovi z Buffy, ale bohužel n?které ostatní díly už proste ztratili onu atmosferu...

Zaslal: pá Črc 11, 2008 12:48 pm Citovat
Upírka
Co??? Shocked

Zaslal: pá Črc 11, 2008 1:00 pm Citovat
Člověk
No ti to tady vychvaluješ a já ?íkám, že Moonlight po n?kolika epizodách ztratil dech a i když n?které z pozdních epizod nebyly špatné na první ?ty?i to nem?lo.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: