Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Textové RPG  ~  Vaše zkušenosti a názory

Vaše zkušenosti...

co je to RP?  
23%
  [ 4 ]  23%

už jsem pár ?etl/a, ale zatím nehrál/a  
11%
  [ 2 ]  11%

hraju krátce  
11%
  [ 2 ]  11%

hraju už n?kolik let  
52%
  [ 9 ]  52%

Celkem hlasů : 17
Sid
Zaslal: so Led 10, 2009 7:49 pm Citovat
Vlkodlačice
Takže, pochlubte se, máte s textovým role-playingem n?jaké zkušenosti? Smile

Naposledy upravil Sid dne so Led 10, 2009 10:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
kuchy
Zaslal: so Led 10, 2009 8:13 pm Citovat
kuchátor
Párkrát jsem hrál Dra?í doup?, po?ítá se to?

Sid
Zaslal: so Led 10, 2009 8:27 pm Citovat
Vlkodlačice
Vpodstat? ano...
Ale u textového RPG to není tolik (tedy vlastn? v?bec) o n?jakém vrhání kostkou, ale je to o vlastním úsudku Smile
Je to vlastn? Dra?í doup?, kdy ale v?tšinou neexistuje Pán Jeskyn?, ale spíš moderátor - který usm?r?uje ty, co by moc vl?eli... a hráli si na nep?emožitelné nebo zabili bez souhlasu postavu n?komu jinému apod.
A pak je tu ješt? dobré myslet na formu p?ísp?vku. Aby to vypadalo jako kus p?íb?hu - popisy, trochu úprava formy textu a není dobré psát tzv. SMSkové p?ísp?vky... tj. t?i v?ty a dost Very Happy To NE-E!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
kuchy
Zaslal: so Led 10, 2009 8:42 pm Citovat
kuchátor
Sid napsal:
A pak je tu ješt? dobré myslet na formu p?ísp?vku. Aby to vypadalo jako kus p?íb?hu - popisy, trochu úprava formy textu a není dobré psát tzv. SMSkové p?ísp?vky... tj. t?i v?ty a dost Very Happy To NE-E!

Tak s tímhle budu mít trochu problém, ale snad se to n?jak zvládne

Sid
Zaslal: so Led 10, 2009 8:47 pm Citovat
Vlkodlačice
kuchy napsal:
Tak s tímhle budu mít trochu problém, ale snad se to n?jak zvládne

Vyzkoušíš, uvidíš Smile
JustSpectre
Zaslal: so Led 10, 2009 8:51 pm Citovat
Upír
O n??em podobném jsem ?etl na Vampire Freaks, ale nikdy jsem nem?l odvahu zapojit se do hry. No t?eba m? tato hra inspiruje a p?idám se.

Drakony
Zaslal: so Led 10, 2009 9:30 pm Citovat
Dračí vládce
dlhší ?as som hrával Dra?í doup?, tak som zvedavý, ako sa vyvynie toto...

Zaslal: so Led 10, 2009 11:11 pm Citovat
Vlkodlačice
Má n?kdo n?co proti tomu, aby se to odehrávalo v sou?asnosti?
Základem by m?li být upí?i a vlkodlaci... mytologická stvo?ení do ur?ité míry povolena... Smile
Drakony
Zaslal: so Led 10, 2009 11:19 pm Citovat
Dračí vládce
ja som myslel, že to bude pod?a myšlienky Magiere, t.j. v budúcnosti Confused

Zaslal: so Led 10, 2009 11:22 pm Citovat
Upír
Též jsem si nad tím lámal hlavu v jakém sv?t?. No a tak m? napadlo spásné ?ešení a sice hlasování.

kuchy
Zaslal: so Led 10, 2009 11:31 pm Citovat
kuchátor
Drakony napsal:
ja som myslel, že to bude pod?a myšlienky Magiere, t.j. v budúcnosti Confused

Tohle práv? není podle Magiere, ta vytvá?í n?co jiného. ?asem se toho snad taky do?káme.

Jinak m? je to asi celkem jedno, kdy se to bude odehrávat

Magiere
Zaslal: ne Led 11, 2009 2:07 pm Citovat
Upírka
P?esn? tak, tohle není v?bec z mé hlavy ani ze sv?ta budoucnosti, který vymýšlím, nebo? mi to bude trvat ješt? dlouho. Takhle alespo? všichni nabudeme zkušenosti s tímhle typem hraní a pak už to bude malina.

Takže abych nebyla OT - p?iznávám se, že jsem ješt? nikdy textové RPG ani Dra?ák nehrála. Embarassed

Zaslal: čt Led 15, 2009 8:17 pm Citovat
Vlkodlačice
Tak jsem nahodila téma... zkuste napsat úvod pro postavu... jen tak... nebo pokud se vám do toho moc nechce, tak si vytvo?te životopis postavy Smile a šup s ním na pískovišt?... snad se mi do pond?lka poda?í napsat p?ísp?vek Very Happy
Drakony
Zaslal: čt Led 15, 2009 8:23 pm Citovat
Dračí vládce
a môže by? "vierovyznanie" Jashin? Ve?mi ma nadchlo, bolo to v Narutovy, vyznával ho Hidan... ide o to, že pri súboji musí posluhova? zrani? nepriate?a, jeho krv olíza? a nakresli? jeho krvou znak Jashinu na zem... po dokon?ení tohoto rituálu telo vyznáva?a pokryje temná vrstva, ktorá mu dovo?uje zrni? nepriate?a takto: napr. ja sa prepichnem do srdca jemu to prepichne srdce a pomaly zomiera Rolling Eyes je to skôr pre masochistov, ktorý majú radi boles?. A zabudol som, že vyznáva?i Jashinu sú nesmrte?ný, dokonca aj po oddelení hlavy a pod.... ale ak prepichne nepriate? hlavu vyznáva?ovy, vyznáva? je m?tvy, ale ak je v znamení na zemy, zomrie aj nepriate? Smile Wink dúfam že to sta?í... nie je to až tak všemocné, Hidana rozštvrtili a hodili do hlbokej priepasti, ktorú zavalili obrovskými balvanmi.

Zaslal: čt Led 15, 2009 8:25 pm Citovat
Vlkodlačice
Abych pravdu ?ekla, tak tohle by bylo dobré pro n?jakého echt záporáka, ale nejsem si jistá, jestli by to bylo vhodné pro postavu na ?ast?jší hraní. Možná by bylo lepší, jestli to má být chlapík na delší hraní, že by mohl podobnou schopnost získat ?asem...

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: