Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Textové RPG  ~  Pískovišt?

Loveless
Zaslal: ne Bře 01, 2009 1:36 pm Citovat
Queen of light
hehe asi neznáš p?epravníky pro kon? Very Happy moc jezdc? vid?t není, ale pár sem jich potkala.

Internet: "Beze mě jste v prdeli."
Elektřina: "tak se uklidníme jo?!"
Lovelka-Draenei mage-Endless Agony
Lovelka - Elven Archmage - Czech 44/51lvl
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Sid
Zaslal: ne Bře 01, 2009 2:38 pm Citovat
Vlkodlačice
Kuchiki-chan napsal:
hehe asi neznáš p?epravníky pro kon? Very Happy moc jezdc? vid?t není, ale pár sem jich potkala.

Nadchla jsem se p?edstavou jízdy na koni mezi auty Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Loveless
Zaslal: ne Bře 01, 2009 2:42 pm Citovat
Queen of light
Kon? jakožto všestraný tvor je použitelný všude a u policie taky dob?e slouží. Když má klidnou povahu tak by zvládl i jet i po dráze kterou se ?ítí F1 Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Sid
Zaslal: út Bře 03, 2009 10:08 am Citovat
Vlkodlačice
Okay, okay... ale... ted pokracovani Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ragnarok
Zaslal: st Dub 08, 2009 7:54 pm Citovat
Upír
Dotaz: Je tohle téma ješt? "p?i život?" ?
Rád bych se zkusil p?idat, kdyby to nikomu nevadilo... Embarassed

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
kuchy
Zaslal: st Dub 08, 2009 8:01 pm Citovat
kuchátor
P?dat se samoz?ejm? m?žeš. Sice se tu Sid už delší dobu neobjevila, ale hrát se snad m?že i bez ní

Ragnarok
Zaslal: st Dub 08, 2009 8:08 pm Citovat
Upír
Spíš sem se tak trochu ujiš?oval:
Jesli se vubec k n?jaký h?e schyluje, nebo už byla odehrána, nebo bych zasánul do št?edu d?je. Smile

kuchy
Zaslal: st Dub 08, 2009 8:15 pm Citovat
kuchátor
Když to trochu blíž prozkoumáš, tak zjistíš, že ve h?e jsou zatím jen dva p?ísp?vky, takže se dá ?íct, že se teprve schyluje

Sid
Zaslal: st Dub 08, 2009 9:16 pm Citovat
Vlkodlačice
Sid vy?kává ve stínech, zda-li se tady bude n?co dít. Sama tam p?ispívat nebudu Smile

Ragnarok> ješt? se ani po?ádn? neza?alo, p?esn? jak napsal Kuchy.

Nebbisha> Not bad... ale cht?lo by to drobet rozepsat co a jak... a ti bílí upí?i? je to n?jaká teorie? Jestli ano, tak se o ni prosím pod?l Smile
kuchy
Zaslal: st Dub 08, 2009 9:19 pm Citovat
kuchátor
Nep?ispívala bys sama, p?ispíval bych i já. Ale i tak to nemá cenu, chce to víc lidí

Sid
Zaslal: st Dub 08, 2009 9:50 pm Citovat
Vlkodlačice
Tak tak...
Loveless
Zaslal: st Dub 08, 2009 10:28 pm Citovat
Queen of light
hrála bych ale nechcou se mi opravovat ty chyby s toho ?vodu (pá? mi nefak?í word n?jak se ty programy a ta windows Vista proti m? spikly ?i co) a navíc nevím jak bych m?la pokra?ovat dál.

Sid
Zaslal: čt Dub 09, 2009 8:20 am Citovat
Vlkodlačice
N?co vymyslíme Cool Když jsme hráli drobet jinde, tak se na to docela dost dbalo (jediný kdo m?l výjimku byl jeden dyslektik/dysgrafik co s námi hrál, ale i tomu se ?eklo "od ?eho je word?"). Takže když nefachá word, zkus Open Office Smile Ten je stejn? dobrý a dokonce zadarmo. A spousta program? ti to opraví automaticky. A ur?o se ti to bude hodit do budoucna. Koukala jsem, že na blogu máš n?jaké své vlastní povídky... RPG textem je dobrá pr?prava...
Tak to uprav aspo? trošilinku a naho? do HRY. Kují Smile

BTW - ?eknu vám, pro? jsem tu tak dlouho nebyla - jednak se nic ned?lo, pže pokud se tu n?co šustne, chodí mi upozorn?ní na mail Wink. A navíc se mi na notesu usmažila integrovaná grafárna na základní desce (což v p?ekladu znamená hooooooodn? pen?z) a hledání nového notebooku chvíli trvá Razz
Jo, a abych nezapomn?la, dv? slova. Bakalá?ka, státnice.
kuchy
Zaslal: čt Dub 09, 2009 9:41 am Citovat
kuchátor
A když už se bavíme o pravopisu, tak existuje plugin do Firefoxu. Sice neopravuje, ale aspo? t? upozorní. Ovšem shodu podm?tu s p?ísudkem neumí, takže bys tam i tak m?la dost chyb

Ragnarok
Zaslal: čt Dub 16, 2009 8:57 pm Citovat
Upír
Vim, že sem na psaní docela st?evo...
ale zkusit sem to musel. Smile

Znáte ten pocit, že vás n?kdo sleduje? Když vám b?há mráz po zádech, jako by vám ten neznámej m?l každou chvíli sko?it na h?bet, nebo dejchat na krk. Ale vždycky, když se oto?íte, zjistíte že jedinej kdo vás sleduje je váš stín? Tak p?esn? ten sem tenkrát zažíval. Instinktivn? sem se oto?il, abych se podíval na to nic, co m? pronásleduje. Poslední co sem vid?l byla n??í pracka p?imá?knutá na m?j xicht a poslední co sem cejtil bylo jak se mi n?kdo zakusuje do krku., jediný na co sem se zmoh bylo tlumen? zaje?et.
Nemam nejmenší tušení jak dlouho sem tam ležel, ale probral sem se v n?jaký starý garáži bez oken. Prohmatal si krk, hledajíc stopy po tom útoku, z "minulý noci" ale zdál se bejt v po?ádku. Nem?l sem jinou možnost, než se po slepu vydat náhodnym sm?rem a snažit se našmátrat východ. Povedlo se a dokonce bylo i odem?eno. Radost m? ale okamžit? opustila, jakmile sem dve?e otev?el. Snad to bylo tou nechutn? hustou mlhou, že m? hned slunce nespálilo na škvarek... Se siln? popálenym obli?ejem a rukama, kterejma sem si ho zakryl, sem okamžit? odsko?il zpátky do ?ernýho stínu vedle dve?í. Bolest netrvala ani pár minut, upadnul sem totiž do bezv?domí. Zase.
Když sem se probral podruhe, otev?enýma dve?ma vnikalo do garáže jenom s?tlo m?síce. Vystr?il sem jen ruku a ze strachu p?ed popáleninama sem ji hned zase stáhnul do stínu. Žádná bolest se nekonala, takže sem se odvážil nechat ruku na sv?tle dýl a zjistit tak jesli je pro m? bezpe?ný vylízt. Až tehdy sem s uv?domil že moje ruka vypadá, jako by se s ní nikdy nic nestalo. Vylez sem na sv?t a rozhlídnul se kolem. Znám svoje m?sto dob?e a prošmejdil sem snad každej jeho kout. Takže když sem tenhle pohled nepoznával, došlo mi, že doma nejspíš nebudu.
Ale nem?lo žádnej smysl stát na okraji m?sta a ?um?t na n?j. Vyrazil sem na obhlídku terénu, doprovázenej neskute?nym pocitem žízn?...

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: