Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  Spole?enství vlk?

Magiere
Zaslal: so Led 17, 2009 11:37 am Citovat
Upírka
Protože Spole?enství vlk? je momentáln? ke koupi na stánku a mnozí z vás do n?j nejspíš budou investovat, založila jsem nový topic, protože m? zajímají vaše názory na tento snímek.

Líbil se tak moc pouze mi nebo se líbil i vám? Wink

Zaslal: so Led 17, 2009 12:39 pm Citovat
Vlkodlačice
V?era jsem se na to dívala... jsem asi moc velká optimistka, tj. skoro vždycky, když ?ekám od filmu n?co víc, dostanu mí?...tzn. že jsem tém?? vždy zklamaná... proto je lepší, když n?co objevím zcela náhodn? a tudíž nic neo?ekávám, a pak jsem nadšená... jsem se n?jak zamotala Very Happy , zpátky k filmu:
Atmosférou a pohádkovým pozadím mi to trochu p?ipomn?lo film Kletba brat?í Grimm? (M.Damon a H.Ledger). Musím ?íct, že jsem stále ?ekala, že ten sen skon?í, že se probudí do reality a p?íb?h se bude odehrávat v sou?asnosti.
Taky jsem ?ekala trochu víc vl?ích prom?n, byly tam vlastn? jen dv? za celý film, navíc každá prob?hla jinak, což mi p?išlo divné. Ale pokud je to vše pojato jako sen, tak ve snu nem?žu ?ekat žádnou logiku, což mi práv? na "snových" filmech vadí.
Nem?žu ale ?íct, že by se mi film nelíbil, jen jsem prost? po?ád ?ekala, že se to bude ubírat jiným sm?rem.
Jsem zv?davá na další názory, tak pište Wink

Zaslal: ne Led 18, 2009 12:28 pm Citovat
kuchátor
Tak jsem to v?era vid?l a musím ?íct, že se mi to opravdu líbilo.

Venda
Zaslal: ne Led 18, 2009 6:59 pm Citovat
Vlkodlak
Ja se teda vaseho fanklubu zdrzim. Bylo to na me takovy moc fantasmagoricky. Ale nezaujala me ani tenkrat Rencou zminovana Kletba b G.
Me tyhle prostredi proste neberou.......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Magiere
Zaslal: ne Led 18, 2009 7:10 pm Citovat
Upírka
To já zase pohádkov?-hororová-fantasmagorická prost?edí ráda. Holt proti gustu... Wink

Zaslal: po Led 19, 2009 8:49 am Citovat
Vlkodlačice
Venda napsal:
Ja se teda vaseho fanklubu zdrzim.

Z?ejm? to nebylo jasné z mého p?ísp?vku, ale m? taky ne.
I ta Kletba b.G. byla taková divná.

Zaslal: po Led 19, 2009 9:24 pm Citovat
Vlkodlak
Ja myslel Magiere a Kuchyho. U tebe sem si nebyl jistej Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
kuchy
Zaslal: po Led 19, 2009 9:37 pm Citovat
kuchátor
No, já bych to asi nenazýval fanklubem. Když jsem ?ekl, že se mi to opravdu líbilo, myslel jsem tím, že se mi to opravdu líbilo víc, než v?tšina film? s tématikou upí?i/vlkouši. Což není zas tak nic zvláštního, nebo? v?tšina t?chto film? je dosti bé?kových až cé?kových. Zkrátka v mém žeb?í?ku je to v horní p?lce.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na: