Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Knihy  ~  Vznešení mrtví

Renca2
Zaslal: čt Led 22, 2009 8:47 am Citovat
Vlkodlačice
Sérii Vznešení mrtví od J.C. a Barb Hendee z?ejm? mnozí znáte.

Fantomprint plánuje na únor dotisk 1.knihy Dhampir a zárove? vydání 6. knihy Child of a Dead God.
V lednu te? vyšel v USA další díl In Shade and Shadow.

Zajímaly by mne vaše názory na tuhle sérii, protože já s ní mám trochu problém a zvažuju, jestli si mám ten 6.díl kupovat a ?íst. Mám pocit, že série se poslední dobou moc zamotává a poslední kniha Rebel m? docela zklamala.

Navíc mi d?lají problém ty ro?ní rozestupy, protože zapomínám souvislosti. Daleko lepší by bylo si p?e?íst celou sérii najednou.

BTW, nemáte sérii n?kdo ?erstv? p?e?tenou? Že by tu n?kdo celý d?j až po pátou knihu shrnul? Aspo? to nejd?ležit?jší. Anotace si sice m?žu najít, ale já mám na mysli spíš to, co Magiere s Leesilem postupn? zjiš?ují o své minulosti a svém "poslání".

Zaslal: čt Led 22, 2009 5:56 pm Citovat
Upírka
Mn? taky d?lají ro?ní rozestupy mezi knihami (a nejen v této sérii) problém. Proto si d?lám u ?tení pr?b?zn? zápisky do ?tená?ského deníku - možná p?ežitek ze školy, ale mi to pomáhá, když si po delší dob? pot?ebuju p?ipomenout d?j. Smile

Zaslal: pá Led 23, 2009 12:24 pm Citovat
Vlkodlačice
Abych ?ekla pravdu, tak kniha m? moc nechytla. Auto?i se p?íliš inspirovali hrami na hrdiny a charaktery jsou klišovité, až to bolí...
Koupila jsem si první díl a ze setrva?nosti p?e?etla další dva... a zbytkem jsem jen prolistovala, protože m? to nudilo - a vždycky, když jsem otev?ela stránku, tak mi bylo jasné, co tam najdu. Tahle knižní série pro m? postrádá dynamiku. Je to natahované jako kšandy upí?ího d?da...
(?eká, kdy za?nou p?ilétat první kameny a za?ne se stav?t hranice Very Happy)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Magiere
Zaslal: pá Led 23, 2009 2:33 pm Citovat
Upírka
Já s tebou kupodivu souhlasím, i když m?j nick a avatar pochází práv? z této série. Vznešení mrtví nejsou nic p?evratného, prost? fantasy o upírech. Smile

Zaslal: so Zář 25, 2010 12:22 pm Citovat
Člověk
Perfektna seria..mam 6 knih
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Speshelli
Zaslal: pá Říj 22, 2010 12:21 pm Citovat
Upírka
To Renča : Taky myslím, že ten poslední díl zvládneš, ať to máš kompletní Smile (viz. diskuze Představování nováčků)
Jinak ten cyklus považuju za takovej průměr řekněme. Právě jsem na cca 150 straně posledního dílu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Renca2
Zaslal: pá Říj 22, 2010 1:15 pm Citovat
Vlkodlačice
Taky doufám, že se k tomu poslednímu dílu někdy dokopu, i když už je to dlouho, co jsem četla pětku.
Navíc jsem někde slyšela, že je to stejně neukončené.

Zaslal: pá Říj 22, 2010 3:16 pm Citovat
Upírka
YaY! Neukončený Brzo ti řeknu, jestli je to pravda Smile
Speshelli
Zaslal: út Pro 07, 2010 10:22 am Citovat
Upírka
Je to pravda. Co přesně "hadí smyčky" jsou se nedozvíme (pro Faye je Fay, dhampir cítí nemrtvýho...). K záverečnýmu boji došlo, ale mezi někým jiným, než jsem čekala. V podstatě jsou na "útěku" a chtělo by to další díl Very Happy
Renca2
Zaslal: út Pro 07, 2010 1:45 pm Citovat
Vlkodlačice
No tak tos mě přesvědčila o tom, že to číst dál nemá cenu. Ta série ani tak není nic extra a ještě navíc neukončená Sad

Zaslal: út Pro 07, 2010 2:01 pm Citovat
Upírka
Přímo si to říká o další díl, ale ten se asi neplánuje. Myslím, že stačí vědět to, co jsem napsala a nemusíš to ani čist Very Happy Nebo to klidně napíšu víc dopodrobna, kdyby byl zájem...

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na: