Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  XIII. století  ~  CARPATIA CASTLE

Holeczech
Zaslal: po Úno 16, 2009 7:19 pm Citovat
Člověk
Zdravím,mrkn?te na m?j goth nový projektík ve stylu XIII Století na

http://bandzone.cz/carpatiacastle

díky za vaší pozornost
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Magiere
Zaslal: po Úno 16, 2009 9:00 pm Citovat
Upírka
Zajímavý projekt...akorát v tom nevidím onen avizovaný "styl XIII". Je to sice p?kn? lad?né do ?erno-šeda, ale že by to m?lo n?co spole?ného s T?ináctkou... Wink

Zaslal: út Úno 17, 2009 7:09 am Citovat
Člověk
Díky za názor,nechci být žádným kopírákem,ale mé okolí to ?íká Smile,takže jsem za tv?j názor rád.P?esto uznávám,že jistá inspirace XIII,hlavn? v kytarách je.Když to ?lov?k poslouchá 15 let,tak ho to musí poznamenat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Magiere
Zaslal: út Úno 17, 2009 1:08 pm Citovat
Upírka
A tu píse? si fakt nahrál p?ímo ty? Shocked

Zaslal: út Úno 17, 2009 1:46 pm Citovat
Člověk
A kdo jiný?Jsem se malinko urazil Smile
mám tam 7 song? a jsem na n? pat?i?n? hrdý Very Happy
nevím jakou píse? máš na mysli,ale t?ší m? zájem,za to díííky
Magiere
Zaslal: út Úno 17, 2009 6:33 pm Citovat
Upírka
Tak už jsem si to poslechla celé (jo, už slyším ur?itou podobnost s XIII, ale nevadí mi to) a opravdu se mi to líbí. Dokonce uvažuju, že bych o tom na web hodila n?jakou zprávu. Co myslíš? Wink

Zaslal: st Úno 18, 2009 9:07 am Citovat
Člověk
bude to pro m? ?est,mít možnost prezentace na tomto webu
..
Zaslal: st Úno 18, 2009 9:49 am Citovat
Tý wle mi to p?ipadá jak n?co mezi Master Hammer smíchaný s XIII. stol..

Kdysi bych to možná poslouchal, ale m?j vkus se zm?nil..

Jinak chlape hodn? št?stí
Wink
Holeczech
Zaslal: st Úno 18, 2009 9:58 am Citovat
Člověk
Dík za názor a p?ání do budoucna.
Je škoda,že jakmile se objeví n?co nového,každý zkoumá co mu to vlastn? p?ipomíná Very Happy .
I když má ?lov?k spoustu snahy se odlišit a být sv?j,je to tém?? nemožné.
Je vlastn? jedna cesta,proslavit se tak,že ostatní budou p?irovnávat k vám Very Happy
..
Zaslal: st Úno 18, 2009 10:06 am Citovat
V dnešní dob? se odlišit?!

Jo jde to, ale musel by sis vzít p?íklad z Asijskejch kapel..

Evropa a Amerika už nemá z ?eho, proto se kopírujou a p?ejmenovávaj styly..

Já si pamatuju na Seppulturu album Morbid Vision..

Dneska tomu ?ikaj Trash,Death and Groove Metal..

Já si pamatuju dobu kdy to pro všechny byl Black Metal!!

A te? je Black myšlenej jako Cradle of Filth, Ancient, Dimmu Borgir atd...

Hochu bude to t?žký se v týhle sfé?e odlišit..

Si piš Cool
Holeczech
Zaslal: st Úno 18, 2009 10:18 am Citovat
Člověk
to souhlas.styly jsou pomíjivé a n?kdy ty rozdíly nechápu
nap? punk s pravicovými texty už není punk ale OI! a kapely se stejnou muzikou proti sob? štvou lidi jen na základ? obsahu text?.možná kdyby ?ínská punková kapela za?vala v textu OI! považovali by jí tady za kultovní OI! kapelu Smile
m? hrozn? baví hrát goth rock /ob?as mi to ute?e k tvrdším rif?m,dvoukopák?m,?evu/ a d?lat texty o té temn?jší polovin? bytí.
snad si ?asem vybuduju vlastní tvá?.
..
Zaslal: st Úno 18, 2009 10:23 am Citovat
Yo yo místo aby poslouchali tak d?lej musiku..

Pamatuju si na svý Punk years, byla jen dobrá a špatná musika a nezáleželo na tom, jestli to byl Industriál nebo Metáálek..

A víš co je nejhorší, lidi podle toho co posloucháš soud?j tebe..

Co to jééé?!

Pro p?íklad kv?li tomu, že poslouchát t?eba Satanic EBM nemusim bejtSatanista ne?!
Wink
Holeczech
Zaslal: st Úno 18, 2009 10:33 am Citovat
Člověk
p?esn? tak
loni p?ed Nosferatu Night,když se ztahovali BYTOSTI do Matrixu bylo v metru,tramvajích a p?ilehlých hosp?dkách Haló.A to jsem myslel,že Praha je trochu víc v pohod? Very Happy
te? v ned?li na Tiamat a 69 Eyes se vše krásn? opakovalo.
já se nijak nestrojím,ale obdivuju všechny kte?í svým dekadentním zjevem dotvá?í perfektní atmosféru akcí.
..
Zaslal: st Úno 18, 2009 10:41 am Citovat
Dy? vo tom to je, vo Atmošce..
Yo v Práglu jsou na takovýhle v?ci už zvyklý i starousedlíci..

Nem?žu zapomenout, jak jsem jel v tramvaji (asi cca 1 a p?l roku zp?t)

Nagelovavý vlasy na Psycho-halabala, linky na o?ích a rozmázlý o?ní stíny, ?erná obtáhnutá košila a ?erný taky obtáhly kalhoty plus Marteny nalešt?ný do sklovata..

N?mci m? fotily jak mago?i a n?jakej sta?ík se m? zastal a za?al se mnou dokonce kecat, hustej d?da...

Laughing
Holeczech
Zaslal: st Úno 18, 2009 11:17 am Citovat
Člověk
no já mám práv? s Prahou opa?né zkušenosti a to m? zarazilo.Historicky vzato významné m?sto pokroku,v?dy,u?ení,kultury a po?ád tolik vyjevenc? Very Happy

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: