Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Bloodlines  ~  Nejoblíben?jší postava v Bloodlines

Blaster
Zaslal: po Říj 13, 2008 9:55 am Citovat
Upír
Respektuji všechny ty, kte?í se nechovají nadut?, povýšen? a nep?átelsky. Jinak jak jsem uvedl v mém starším postu. Nap?iklad p?i prvním setkání s Andreiem jsem necítil žádnou nevoli - je to dané p?íb?hem, kdybych si mohl zvolit, zkusil bych jinou taktiku.

Ohledn? záhadného taxiká?e toho zase tak mnoho tajuplného není, sta?í sledovat styl jeho mluvy a p?emýšlet nad jeho názory - je v nich obsažena moudrost a dlouhodobé zkušenosti. Je to opravdu on. V sarkofágu byl Messarach, který je nakonec vid?t v záv?re?né sekvenci. Odkaz na tuto situaci najdete v Rosin? v?štb? (upírka Mdlé krve na pláži v Santa Monice, dialog "pro? se sm?je...a ten za ním, je jeho otec ?) - Jack se na konci sm?je a v tu chíli za jeho zády vystupuje z taxíku Kain.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magiere
Zaslal: po Říj 13, 2008 10:53 am Citovat
Upírka
P?i prvním hraní jsem jejím v?štbám nev?novala žádnou pozornost, ale podruhé už jsem v tom p?esn? vid?la to, co se vlastn? ve h?e stane. Dobrá d?jová provázanost. Smile

Zaslal: po Říj 13, 2008 1:28 pm Citovat
Upír
Takže Jack je poslední p?eživší z 2. generace. Ikdyž se mi zdá divný, pro? by se tak hrd? hlásil k Brujah?m, když jejich zakladatel byl ú?astník vzpoury proti 2. generaci?
Magiere
Zaslal: po Říj 13, 2008 1:38 pm Citovat
Upírka
Cože? Tohle v?bec nevím! To máš z n?jaké WoD knížky? Shocked

Zaslal: po Říj 13, 2008 2:00 pm Citovat
Upír
Magiere napsal:

Mám pravidla v ?eštin? pro Maškarádu a Warewolf: The Forsaken. Ale v?tšinu informací mám z vampire.cz.
MadCat
Zaslal: po Říj 13, 2008 3:19 pm Citovat
Člověk
Trandul napsal:
Magiere napsal:

Mám pravidla v ?eštin? pro Maškarádu a Warewolf: The Forsaken. Ale v?tšinu informací mám z vampire.cz.

takže konkrétn? je tahle informace odkud?
Trandul
Zaslal: po Říj 13, 2008 4:29 pm Citovat
Upír
http://www.vampire.cz/pravidla/history/index.php?klan=toreador

Na konci první ?ásti.
MadCat
Zaslal: po Říj 13, 2008 5:00 pm Citovat
Člověk
Trandul napsal:
http://www.vampire.cz/pravidla/history/index.php?klan=toreador

Na konci první ?ásti.

na konci první ?ásti ?eho? v tomhle není o žádným jackovi ani zmínka
Trandul
Zaslal: po Říj 13, 2008 5:10 pm Citovat
Upír
Já ne?ikám že to je fakt, pouze spekuluju.
Pokud je Jack syn Kainuv, tak je 2. generace. Na tom se shodnem. Ale první brujah je 3. generace. 3. generace se vzep?ela 2. generaci. A všechny je vyhladila. Takže byl Jack stvo?en až potom a je to jediný poz?stalý z 2. generace(pokud Kain nevytvo?il potom ješt? n?koho). Pro? by se ale tak hrd? hlásil k brujah?m, když byl zakladatel tohoto klanu ú?ástníkem vzpoury, která vyhladila všechny jeho sourozence?
Blaster
Zaslal: po Říj 13, 2008 5:17 pm Citovat
Upír
Pokud by byl Jack syn Kain?v, byl by 1. generace, protože pokud vím, Kain s Lillith "zplodil" 3 potomky, kte?í jsou ozna?ováni za 1. generaci. Ovšem já to myslel tak, že všichni upí?i jsou Kainovy d?ti.

Trandul
Zaslal: po Říj 13, 2008 6:25 pm Citovat
Upír
To samoz?ejm? jsou, ale Kain je 1. generace.
Cituji z Vampire 3e.: Podle text? Rodných vytvo?il Kain t?i své potomky, kte?í žili v prvním m?st? Enoch. Jejich jména údajn? byla: Zilach, Irat a Enosch, kterému se také n?kdy ?íkalo Enki. Jinak se neví o druhé generaci nic. Pravd?podobn? byli siry t?etí generace.
MadCat
Zaslal: po Říj 13, 2008 6:36 pm Citovat
Člověk
Trandul napsal:
Já ne?ikám že to je fakt, pouze spekuluju.
Pokud je Jack syn Kainuv, tak je 2. generace. Na tom se shodnem. Ale první brujah je 3. generace. 3. generace se vzep?ela 2. generaci. A všechny je vyhladila. Takže byl Jack stvo?en až potom a je to jediný poz?stalý z 2. generace(pokud Kain nevytvo?il potom ješt? n?koho). Pro? by se ale tak hrd? hlásil k brujah?m, když byl zakladatel tohoto klanu ú?ástníkem vzpoury, která vyhladila všechny jeho sourozence?

vzhledem k tomu, že je to od za?átku jenom zást?rka pro úpln? jiný plány, tak se m?že v klidu hlásit k ?emu chce Smile
podobn? jako Pink v Redemption
bucivoj
Zaslal: po Říj 13, 2008 8:26 pm Citovat
Vlkodlak
myslim ze vysoko sekate s tymi generaciami take ancient monstra {ak su este nazive 2 generacia je fakt "asi" final death}alebo nebodaj kain ktory je tisicky rokov nezvestny by sa neunuvali vstavat s torporu kvoli nejakej "nepodstatnej" roztrzke medzi frakciami v jihade
ale ako som tu uz niekde napisal informacie vo Wod su v intenciach "asi" "mozno"a "udajne"nikdy hlavny hrdina nezisti koho je babkou v rukach,kto s nim manipuluje a posuva si ho ako pesiaka na jihad sachovnici Cool
MadCat
Zaslal: po Říj 13, 2008 9:17 pm Citovat
Člověk
bucivoj napsal:
myslim ze vysoko sekate s tymi generaciami take ancient monstra {ak su este nazive 2 generacia je fakt "asi" final death}alebo nebodaj kain ktory je tisicky rokov nezvestny by sa neunuvali vstavat s torporu kvoli nejakej "nepodstatnej" roztrzke medzi frakciami v jihade
ale ako som tu uz niekde napisal informacie vo Wod su v intenciach "asi" "mozno"a "udajne"nikdy hlavny hrdina nezisti koho je babkou v rukach,kto s nim manipuluje a posuva si ho ako pesiaka na jihad sachovnici Cool

no vzhledem k tomu, že gehenna za?ala roku 1999 a bloodlines se odehrává v roce 2004, tak není nic podivnýho pokud se Kain objeví

navíc že ten taxiká? je Kain se nedá dost dob?e pop?ít Smile
Trandul
Zaslal: po Říj 13, 2008 9:36 pm Citovat
Upír
Ale taky pro to neni žádný d?kaz, stejn? jako pro tu gehenu.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: