Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Bloodlines  ~  Nejoblíben?jší postava v Bloodlines

Blaster
Zaslal: po Říj 13, 2008 9:39 pm Citovat
Upír
Jeden d?kaz by zde byl, ale týká se to pouze soubor? - dialogy pro taxiká?e jsou ve složce Caine.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MadCat
Zaslal: po Říj 13, 2008 9:48 pm Citovat
Člověk
Trandul napsal:
Ale taky pro to neni žádný d?kaz, stejn? jako pro tu gehenu.

všechny dialogy jsou v souborech pod jménem Cain, odkazujou k n?mu n?kolikrát ve h?e docela p?ímo a pokud ti nesta?í znamení Gehenny a docela reáln? se projevující návraty antediluvian?, tak se prost? budeš muset smí?it s tím, že v roce 2004 vyšla kniha se scéná?i pr?b?hu Gehenny, kterou starej World of Darkness prost? skon?il Smile
HaF
Zaslal: čt Říj 16, 2008 11:02 am Citovat
Člověk
Nejvic se mi libila Jaenette, a ta Toreadorka. S prvni moje Tremerka dokonce spala Rolling Eyes

A pak La Croix. Ale tak silene moc pripominal povahu myho upira...no jo...proto jsem asi na konci vyletel do luftu Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Magiere
Zaslal: čt Říj 16, 2008 1:02 pm Citovat
Upírka
Co? Tvá Tremerka se vyspala s Velvet? Jak se ti to poda?ilo? Já do ní po?ád kutila a ona nic! Dokonce jsem si kv?li tomu i nacheatovala flirtování. Laughing

Zaslal: čt Říj 16, 2008 3:15 pm Citovat
Člověk
Ja psal s prvni...Jaenette, u te druhe se mi to nepovedlo Very Happy

A nekdo tu mel narazky o obalce, a o nadrzenych chlapech! Rolling Eyes
Magiere
Zaslal: čt Říj 16, 2008 8:00 pm Citovat
Upírka
Jo takhle, už jsem se lekla, že jde svést i VV a m? se to nepovedlo. Laughing

Zaslal: st Lis 26, 2008 11:11 pm Citovat
Člověk
sice se to tu jmenuje "nejoblíben?jší postava", ale vzhledem k tomu, že (nejen) sem nikdo nic nepíše, tak jen p?ipomenu to, co jsem zapomn?l zd?raznit a tím je to, že Ninese jsem toleroval, když jsem tu hru hrál poprvé, ale vzhledem k tomu, už jsem tuhle hru hrál asi osmkrát, tak v každé z t?ch zbývajících sedmi her jsem byl velmi neš?astný z toho, že ho nem?žu n?jakým zp?sobem odklidit, protože kdybych m?l jmenovat herní postavu, která mi je protivn?jší než tenhleten, tak zrovna te? bych si na žádnou nevzpomn?l

a to je vše p?átelé Smile
..
Zaslal: st Led 21, 2009 11:52 am Citovat
Stopro Jack, Kain - Taxiká?, Velvet, šílená Malkav Woehrmanová a m?j milá?ek lovkyn? kuei-jin? z ?ínský ?tvrti (roztomilá holka) a nesmím zapomenout na mojí dárkyni z nemocnice.
Ragnarok
Zaslal: út Kvě 12, 2009 8:37 pm Citovat
Upír
P?vodn? se mi hodn? zamlouval Beckett ... ale potom co sem si stahnul ?eštinu se mi dost zprotivil svýma hláškama. Bo se mi zdá, že a? ?ekne cokoli tak se m?(resp mýho upírka samoz?ejm?) snaží zesm?šnit, schodit, nebo aspo? urazit...

Naopak hláškama a chováním se mi hodn? zamlouvá Damsel. Smile

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
..
Zaslal: st Kvě 13, 2009 12:16 am Citovat
Jenže od Gangrelského kroniká?e se dozvíš pravdu, u Damsel je to podle toho jak se chováš k Anarch?m..
A pro? by t? nezesm?šnoval, je starší..
Cool
Ragnarok
Zaslal: st Kvě 13, 2009 12:53 pm Citovat
Upír
Starší ... to je Jack taky a nejedná s tebou, jako s pytlem ho...

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
..
Zaslal: čt Kvě 14, 2009 11:52 am Citovat
Jako každej starší..
cidd
Zaslal: ne Kvě 24, 2009 1:07 pm Citovat
Člověk
Je tam vela zaujimavych postav, ale naj naj je VV, potom Jeanette (predsalen, takato bad girl sa len tak nevidi Smile ) No a Damsel.

A neznasal som toho straznika v LaCroixovej budove, ako sa to volal?

Zaslal: ne Kvě 24, 2009 2:48 pm Citovat
Upír
Chunk Razz
..
Zaslal: po Kvě 25, 2009 9:19 am Citovat
Chych Chunk..
Laughing

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další