Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  New moon

Renca2
Zaslal: út Pro 15, 2009 11:32 am Citovat
Vlkodlačice
Rob Pattinson a Kristen Stewart obsadili první 2 místa žebříčku nejvyhledávanějších jmen na světové filmové databázi IMDB.com za rok 2009.

V první desítce je ještě Taylor Lautner a Dakota Fanning.

http://www.imdb.com/features/rto/2010/starmeter

Zaslal: pá Led 08, 2010 9:59 pm Citovat
Upírka
S kamarádkama jsme se v kině chvílema opravdu smály velmi hlasitě, protože to byla komedie-parodie.Laughing Dost recenzí to "svádí" na scenáristku, ale nevím... Jestli hraní znamená mračení se, tak jsem asi adeptka na Oscara... Laughing No musim se na to podívat ještě jednou, počítám, že s flaškou vína to bude zábavnější a možná se na to budu i víc soustředit. Četla jsem i, že za to může předloha. Přitom New Moon v knižní podobě mě dost dostal, možná víc než Twilight...Ale fakt jsem od režiséra mých oblíbených filmů čekala víc... Cool

Zaslal: čt Led 14, 2010 6:00 pm Citovat
Upírka
Nebola tá Bella v dvojke nejaká divná? Zdalo sa mi akoby to hrala iná herečka. Či to tak zostarla od prvého dielu? V prvom diely bola naozaj pekná a sympatická. Tak som si ju predstavovala počas čítania knihy ale v druhom to bolo nejaké čudné.

Zaslal: čt Led 14, 2010 6:11 pm Citovat
Vlkodlačice
To Nikolaos:
Bella se ti zdála jiná? Toho jsem si nevšimla, a to jsem si Stmívání pustila pár dní předtím, že jsem šla na Nový měsíc. Confused

Zaslal: so Led 16, 2010 11:19 pm Citovat
Upírka
Je to možno môj dojem ale fakt sa mi to tak zdalo. Question
A ako sa ti páčil druhý diel?

Zaslal: so Led 16, 2010 11:53 pm Citovat
Tak o.k. soudruzi, ještě jsem překousl jedničku (Ta baleťácká nadhazovačka byla víc než žhavá), ale toto..
Myslím že další díl nepřežiju..
Laughing
Ragnarok
Zaslal: st Bře 31, 2010 8:10 pm Citovat
Upír
Tak sem právě dokoukal ...
Tenhle film se mi neskutečně líbil a neuvěřitelně obohatil moje vědomosti o upírech. Konečně si (díky souboji upírů ke konci) umim aspoň trošku představit jak vypadá Prudkost(Celerita?) v praxi ... z pohledu člověka. Smile

O ostatních hodnotách filmu netřeba mluvit, stejně nulový jako u jedničky.

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
kuchy
Zaslal: st Bře 31, 2010 8:19 pm Citovat
kuchátor
Obohatil vědomosti o upírech? Jako nevim, ale mě přídou upíři, jak si je představuje Meyerová, naprosto zmršený, ale to je asi věc názoru

Ragnarok
Zaslal: st Bře 31, 2010 9:09 pm Citovat
Upír
Rolling Eyes Co k tomuhle říct ... boha jeho, nejprv čtu a pak až píšu. Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
kuchy
Zaslal: st Bře 31, 2010 9:23 pm Citovat
kuchátor
Jo, četl jsem, akorát si nemyslím, že jeden souboj je "neuvěřitelný obohacení". Z toho co jsi napsal to vypadalo, že tě obohatily i jiný věci

Ragnarok
Zaslal: čt Dub 01, 2010 8:01 am Citovat
Upír
Mam chuť tě pobídnout ať čteš dál ... Confused
Furt totiž nepůsobíš dojmeme že ses dostal až na konec příspěvku.

Vidiš, lepší nevědět jako co teď vypadáš ... takhle to dopadá, když člověk dělá závěry z toho "jak to vypadá", případně "jak to vyznívá" místo toho "co bylo řečeno/napsáno" ... jeden z největších zdrojů manželskejch hádek. Smile

kuchy
Zaslal: čt Dub 01, 2010 10:09 am Citovat
kuchátor
Jistě že jsem se dostal až nakonec, asi jsi nepochopil, co jsem chtěl říct. Z toho co jsi napsal je jasné, že se ti na tom líbil jen ten souboj. Ale to mi zrovna nepřipadá jako "neuvěřitelný obohacení vědomostí o upírech" a navíc si nedovedu představit, jak by se někomu mohl film "neskutečně líbit", když se mu tam líbila jediná věc

btw, nevěděl jsem že jsme manželé

Ragnarok
Zaslal: čt Dub 01, 2010 11:05 am Citovat
Upír
Má smysl ti to řikat potřetí? Confused
Asi ne ...

kuchy
Zaslal: čt Dub 01, 2010 3:57 pm Citovat
kuchátor
Četl jsem ten tvůj příspěvek několikrát, ale pořád si nemůžu pomoct, je na něm cosi divného. A myslím, že jsem tu už popsal docela dobře, co mi na tom připadá tak divné. Evidentně s tím nesouhlasíš, ale stále jsi nebyl schopen to pořádně vysvětlit. Takže pokud mi to chceš opravdu objasnit, máš možnost...

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přidat nové téma

Přejdi na: