Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Textové RPG  ~  Funguje to ešte?

Moon-ica
Zaslal: ne Črc 12, 2009 3:06 pm Citovat
Srdce Temnoty
Tak to som potom ja zle pochopila o ?o ide. Ja som myslela že je to nie?o ako poviedková antologia rôznych autorov, používajúcich navzájom svoje postavy a reálie k tvorbe uceleného sveta.

Neviem ?i by sa tu našli ?udia ktorý by sa do nie?oho takého zapojili, no myslím, že je tu viacero takých ?o už nejaké tie poviedky stvorili a pod?a m?a by to mohol by? zaujímavy projekt.

Ragnarok
Zaslal: ne Črc 12, 2009 7:43 pm Citovat
Upír
To co popsal Crovax, je tipickej dra?ák ...
To co bylo zamejšleno splodit tady, je dra?ák bez kostky ... ?ili když se setká upír a lovec upír? tak se nehází kostkoui o to kdo rozkope pr**l tomu druhýmu, ale ti dva se musej domluvit na tom jak bude p?íb?h pokra?ovat, a až tu domluvu potom zve?ejn?j.
Comprende?

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
crovax
Zaslal: ne Črc 12, 2009 8:36 pm Citovat
Člověk
no typicky,ziadny iny pokial viem nieje:D
akoze stretnu sa dvaja a kazdy chce vyhrat,ako sa mozu dohodnut?Very Happy somnou by si sa veru nedohodol,ibazeby bolo po mojom(ja som kua) Rolling Eyes

Ragnarok
Zaslal: ne Črc 12, 2009 8:55 pm Citovat
Upír
Ano, to je p?áv? problém t?chhle spole?n? psanejch p?íb?h?, sou dva druhy lidí ... jedni si cht?j užít zábavu, druzí cht?j za každou cenu vyhrát...
Nutno dodat, že ti druzí v drtivý v?tšin? p?ípad? jenom kazej zábavu ostatním. Confused

Nicmén? nutno dodat, že jenom p?edhazuju to jak sem to pochopil ja, možná to autor dredu myslel upln? jinak.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Moon-ica
Zaslal: ne Črc 12, 2009 9:12 pm Citovat
Srdce Temnoty
Asi by bolo dobre ak by autor vysvetlil ako to myslel Very Happy

Ragnarok
Zaslal: ne Črc 12, 2009 9:18 pm Citovat
Upír
To by se tu autor musel ob?vovat ... ja ho/ji tu snad jeste ani nevidel. Confused

Moon-ica
Zaslal: ne Črc 12, 2009 9:28 pm Citovat
Srdce Temnoty
Tak by sa mal niekto nás? kto by to prevzal ak by bol o to záujem

kuchy
Zaslal: ne Črc 12, 2009 9:57 pm Citovat
kuchátor
Myslím, že to autorka popsala docela dob?e, sta?í jen ?íst. A pokud jde o PJ, tak tu žádný být nem?l. Pouze ?lov?k, který by zasáhl, pokud by se n?kdo nedržel v mantinelech.

Moon-ica
Zaslal: ne Črc 12, 2009 9:59 pm Citovat
Srdce Temnoty
Asi potom neviem dobre ?íta?, no z toho popisu nieje jasne o ?o presne sa jedna? malo. Nevysvetlil by si mi to prosím?

kuchy
Zaslal: ne Črc 12, 2009 10:07 pm Citovat
kuchátor
Te? zrovna nemám moc ?asu, ale snad se k tomu dostanu zítra a vysv?tlím ti to.

Moon-ica
Zaslal: ne Črc 12, 2009 10:10 pm Citovat
Srdce Temnoty
Budem rada. ?akujem

crovax
Zaslal: ne Črc 12, 2009 10:29 pm Citovat
Člověk
mne to tiez moc jasne nieje a to som uz videl vselico,ale vzhladom nato,ze sa to nejako neuchytilo,asi to nebude bud tak lahke,alebo tak zabavne

kuchy
Zaslal: po Črc 13, 2009 3:41 pm Citovat
kuchátor
Omlouvám se, ale n?jak jsem to nestihl a k internetu se dostanu až 24.7., takže to vysv?tlím až se vrátím. Nebo vám to m?že vysv?llit n?kdo jiný, pokud to n?kdo jiný chápe.

Sid
Zaslal: po Črc 27, 2009 1:21 pm Citovat
Vlkodlačice
Smile Sice se zpožd?ním, ale jsem tu... problém bude asi v tom, že jsem sledovala omezeny pocet threadu tady v tehle sekci a fakt, ze cas spise investuju do ukoncovani skoly nez do tohoto... coz by se ale mohlo zmenit, jelikoz jsou prazdniny a evidentne to tu vic zije Smile

Ragnarok i Kuchy to popsali docela dobre. Je to o psani pribehu.
Treba s nekolika pribehovymi liniemi, ale je z toho jedna story, ne samostatne povidky.

Zamerne sem neuvedla podobu prispevku, protoze to se vetsinou prizpusobuje lidem co to pisou. Ale vetsinou to neni v rozsahu cele povidky. Proste rozpisete jakz takz uzavreny kousek pribehu(aby to melo hlavu a patu a dalo se na to navazovat, dej ale uzavreny byt nemusi)... a pokud nekdo dalsi chce, muze se pripojit... nebo muze psat sam na vlastni pest...
A jeste ohledne uzivani cizich postav (autorem je jeden znamy):
Direktiva #1: Nebu?te hovada.
Direktiva #2: Kdo zabije nebo zraní cizí postavu bez dovolení, je hovado.

A jeste... to, co provadi Kuchiki a zbytek... pro me dost nepochopitelne na OFFTOPICu (i kdyz jsem jim rikala, ze by se to mohlo presunout, protoze je to RPG jako vysite, jen v drobet zkracenejsim podani...), se klidne da povazovat za RPG... viz treba "Posledni Runda" (pozdeji, ze zacatku moc ne-e)

Jestli mate zajem hrat, tak klidne... zkuste neco sepsat a pokud se to jakz takz bude dat zahrnout do toho sveta (doporucuju nejakou prirucku mytologie nebo tak Smile ) tak to muzem rozjet Smile
kuchy
Zaslal: po Črc 27, 2009 1:35 pm Citovat
kuchátor
No ne, kdo se to tu objevil? Už jsem ani nedoufal, že nás ješt? navštívíš.

Jinak díky za vysv?tlení nechápajícím, n?jak jsem se k tomu ješt? nedostal

A pokud jde o Poslední Rundu, tak už si ani nepamatuju, pro? jsme se s tím necht?li p?esunout sem. Klidn? to teda m?žem p?esunout, ale nevím, jestli to má cenu, je tam už delší dobu mrtvo.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: