Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Knihy  ~  Nejoblíbenější literární upír

Nejoblíben?jší krvesaj?

Regis (Zaklína?)  
9%
  [ 7 ]  9%

Kos?a (Hlídky)  
8%
  [ 6 ]  8%

Drákula (hehehe)  
23%
  [ 17 ]  23%

Genevieve (Drachenfels)  
2%
  [ 2 ]  2%

Otto Schrecklich (Zem?plocha)  
2%
  [ 2 ]  2%

Lestat  
23%
  [ 17 ]  23%

Marius  
5%
  [ 4 ]  5%

Jean-Claude  
11%
  [ 8 ]  11%

Tobiáš  
4%
  [ 3 ]  4%

Edward  
6%
  [ 5 ]  6%

Harry Keogh  
1%
  [ 1 ]  1%

Celkem hlasů : 72
mecii
Zaslal: pá Zář 12, 2008 3:23 pm Citovat
Člověk
Tak já jsem rozhodn? pro Regise lepší popis upíra jsem snad ješt? ne?etla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Magiere
Zaslal: pá Zář 12, 2008 6:30 pm Citovat
Upírka
M?žete sem n?kdo popis Regise postnout? Zem?plochu jsem ne?etla, ale když na n?j už druhý ?lov?k p?je takové chvalozp?vy, docela by m? zajímal. Smile

Zaslal: so Zář 13, 2008 3:22 pm Citovat
Člověk
Ach jak to laikovi popsat Very Happy nejlepší je si zaklína?skou ságu p?e?íst. U Regise nejde jen o to jak ta postava vypadá, ale spíš o pojetí upír? jako takivých. A Zem?plochu si p?e?ti ej to jedno z nejlepších a nejhumorn?jších fantasy co sem zatím ?etla.
Sevia
Zaslal: so Zář 13, 2008 6:34 pm Citovat
Upírka
Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy. Jediný krvesaj, kterého Geralt neposlal pod drn a kterého si i váží. Asi proto, že krev nepije. pití krve je totiž jako alkoholismus víte? Regis je hodn? starý, není upí?í póvl, ale vyšší spole?nost. Rád používá takové ty tiky s náhlým zmizením, vytahováním žhavých p?edm?t? z ohn? holou rukou a tak. Má své zásady, vybran? hovo?í se sklonem odpovídat na otázky d?ív, než je vyslovíte, n?koho to m?že trochu znervóz?ovat....A hlavn? je bez debat naprosto úžasný.
Málem bych zapomn?la povoláním lékárník Wink

Zaslal: so Zář 13, 2008 9:08 pm Citovat
Vlkodlak
Mag: Regis je ze zaklína?e, Otto Schrecklich je ze Zem?plochy.

"Go ahead, make my day."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Magiere
Zaslal: so Zář 13, 2008 9:16 pm Citovat
Upírka
Jaj, pardon za zmatek se sériemi. Embarassed

Zaklína?e jsem ješt? po?ádn? ne?etla (akorát vid?la seriál), ale narozdíl od Zem?plochy ho vlastním. A po letošním FF, kde jsem uko?istila podpis Sapkowského, tomu asi propadnu. Navíc by bylo blbý, že jsem si koupila a hraju hru Zaklína?, kdybych ne?etla knížky. Laughing

Zaslal: so Zář 13, 2008 9:27 pm Citovat
kuchátor
Já jsem taky zaklína?e ne?etl a hraju hru. Teda mám v plánu ji n?kdy dohrát. Až se k tomu dostanu, tak si ho ur?it? p?e?tu, ale to nebude v dohledné dob?.

Renca2
Zaslal: ne Zář 14, 2008 9:10 am Citovat
Vlkodlačice
Já Zaklína?e zatím taky ješt? ne?etla, ale je v po?adí Very Happy Seriál se mi hodn? líbil, PC hry nehraju. Smile

Momentáln? mám roze?tenou upí?í sérii o Sookie Stackhouse, jsem v polovin? 5. dílu a ?te se to skv?le. Mým oblíbeným upírem tak v sou?asnosti je Eric, šéf upír? 5.okrsku Louisiany, který se snaží p?ebrat Sookie svému pod?ízenému Billovi. Vztah telepatky Sookie a upíra Billa má trochu trhliny, ale do hry se ješt? p?imotá vlkodlak Alcide a to nemluvím o Elvisovi Very Happy Very Happy Very Happy
Je to zábavné ?tení, doporu?uju!

Zaslal: ne Zář 14, 2008 9:59 am Citovat
Upírka
Zaklína?e jsem ne?etla. Cht?la bych, ale zatím se mi žádná kniha do ruky nedostala... Naše knihovna není moc dob?e zásobená a kupovat všechno nem?žu. Hru jsem hrála, tak by nebylo špatné v?d?t co za tím bylo Very Happy

I'm not lazy. I'm just happy doing nothing (Emily the Strange)

http://dark-passion.net
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
mecii
Zaslal: ne Zář 14, 2008 12:31 pm Citovat
Člověk
Hru sem dohrála, knihy do?etla a v?ele doporu?uju Smile. Akorát u seriílu mi bylo trochu líto že nebyl víc rozpo?tovej levné triky to trochu kazily
nillis
Zaslal: st Pro 31, 2008 3:39 pm Citovat
Upírka
Magiere napsal:
Ne, krom? t?ch dvou knih, cos jmenovala, od Anne Rice v ?eštin? už nic nevyšlo. Velká škoda...

Vyšlo, jenže se nejedná o upíry ale o mumie... Laughing I p?esto je to docela dobré po?tení, jmenuje se to Ramses Prokletý.

Zaslal: st Pro 31, 2008 3:44 pm Citovat
Upírka
U m? byl první Drákula, pak jsem propadla jednak filmu a hlavn? knížce Interwiev s upírem a Luisovi, ale výb?r je omezený takže Lestat...a te? m? dostal Edward Cullen... Laughing

Zaslal: st Pro 31, 2008 5:05 pm Citovat
Upírka
Ha! Vidíš, na Ramsese prokletého jsem úpln? zapomn?la a to jsem ho dokonce ?etla. Embarassed

Zaslal: čt Led 01, 2009 12:33 pm Citovat
Upírka
Se sty?... Wink Laughing I když to bylo o jiných bytostech, m?lo to ten rukopis Anne Rice... Musím uznat, že m? mile p?ekvapila... P?iznám se, že nejsem úpln? zarytý fanoušek fantasy, sci-fi literatury, pár v?cí jsem p?e?etla, ale já ?tu v podstat? vše, co se mi dostane do ruky... Laughing

Zaslal: čt Led 01, 2009 12:41 pm Citovat
Upírka
Zas tolik se nestydím, když jsem Ramsese ?etla, byla jsem ješt? na základce. Smile A te? už mám za sebou gympl, takže už je to p?t let, co jsem ho držela v ruce.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: