Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  Psí vojáci

Bodkin
Zaslal: st Dub 02, 2008 3:44 pm Citovat
Vlkodlak
Nejrad?ji s vlkodlaky mám DOG Soldiers - Psí vojáky. Tak krut? nadsazený a vtipný film jsem nevid?l Very Happy

Voják jdoucí na férovku s vlkodlakem o metr v?tším, voják schovávající se na záchod? pálící sprejem vlkodla?í tlapy ?i chlap slepený sekundovým lepidlem po nehezké nehod?... Nezapomenutelné scény Laughing

"Go ahead, make my day."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Magiere
Zaslal: st Dub 02, 2008 3:55 pm Citovat
Upírka
Zcela náhodou se mi Dog soldiers dostaly do rukou minulý týden. Takže ?íkáš, že je to super? Hmm já slyšela, že se jedná o docela nechutný horor. Twisted Evil

Zaslal: st Dub 02, 2008 11:43 pm Citovat
Upír
Hmm, to zní zajímav?...
Dík za doporu?ení

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Bodkin
Zaslal: čt Dub 03, 2008 11:40 am Citovat
Vlkodlak
Za nechutný horor to m?že považovat jen sme?ka suchar? a pseudointelektuál?.

Každý ?lov?k, který miluje nadsázku a dovede ji poznat a zkousnout - t?eba ve Starship troopers a pár dalších - tomu se to zalíbí, toho se nebojím.

BTW - imho je ten film mnohem lepší než Hv?zdná p?chota, aby se n?kdo nelekl Very Happy

"Go ahead, make my day."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sharp
Zaslal: čt Dub 03, 2008 2:45 pm Citovat
Upír
Tak to jsi nasadil la?ku hodn? vysoko - protože Hv?zdná p?chota je m?j oblíbenej film - vpravd? geniální Verhoevenovo dílko... Chcete v?d?t víc?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Magiere
Zaslal: čt Dub 03, 2008 2:57 pm Citovat
Upírka
Hv?zdná p?chota jedni?ka byla super, moc se mi líbila. Zato dvojka stála za hov**. Mad

Pokud si budete chtít dál povídat o p?chot?, tak prosím od kecárny, která je pro tyto off-topicy speciáln? ur?ená. Wink

Zaslal: po Dub 14, 2008 12:46 am Citovat
Vlkodlak
Nuke'em, Rico! Cool

"Go ahead, make my day."
Magiere
Zaslal: po Dub 14, 2008 5:32 pm Citovat
Upírka
Tak jsem vid?la kone?n? Psí vojáky a...docela dobré. Bylo tam pár nechutných scén, avšak nic extra hrozného. Vlkodlaci byli tradi?n? škaredí, ale to jsem u tohoto typu filmu u?ekávala.

Ješt?že to p?ežil ten pejsek! Smile

Zaslal: čt Čer 05, 2008 5:53 pm Citovat
kuchátor
Tak sem práv? skouknul psí vojáky. Dosti hustý. Ani bych ne?ek, že ty vlkodlaci byli oškliví, m? p?ipadali docela hezou?ký.

Loveless
Zaslal: čt Čer 05, 2008 6:38 pm Citovat
Queen of light
tak tento filmík s p?erostlýma hafanama sem ješt? nevid?la.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Magiere
Zaslal: čt Čer 05, 2008 6:43 pm Citovat
Upírka
A já tento film práv? koupila na DVD za stovku v Bontonlandu. No neberte to! Laughing

Zaslal: ne Črc 13, 2008 9:54 am Citovat
Queen of light
V?era sem si koupila dvd psí vojáci a koukla se na n?j. Celkem dobrý bé?kový horor(takové horory já mám ráda) Co se tý?e t?ch p?erostlých pejsk? tak mám akotár dv? výhrady a to jejich dolní kon?etiny (nep?ipadaly mi moc jako n?jakého vlka) a p?em?na lidí ve vlkouše v?bec ji tam neukázaly (škoda), ale ješt? se mrknu do bonus?.

Internet: "Beze mě jste v prdeli."
Elektřina: "tak se uklidníme jo?!"
Lovelka-Draenei mage-Endless Agony
Lovelka - Elven Archmage - Czech 44/51lvl
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
iliumuden
Zaslal: ne Říj 26, 2008 5:06 pm Citovat
Vlkodlak
Suprový film, ktorý rozhodne stojí za pozretie. Niektoré hlášky a scény proste nemajú chybu. Nezabudnutelná je záchodová scéna, provizorný plame?omet s osviežova?u vzduchu proti vlkodlakovi Very Happy Len s podobou vlkodlakov sa mohli autori viac pohra?.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tommy Rodriguez
Zaslal: st Úno 04, 2009 7:06 pm Citovat
Vlkodlak
jo dobrá oddechovka, hlavn? krásná p?íroda, semtam n?jakej ten vlk...

Zaslal: st Úno 04, 2009 11:23 pm Citovat
?ekla bych, že Psý vojácí jsou spíš pr?m?r. Docela jsem se u toho i zasmála, jen nevím jestli to byl zám?r tv?rcu Wink Ale celkov? t?ch dvou hodin strávených u filmu nelituju.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: