Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Bloodlines  ~  Nostalgické vzpomínání..

Stala se tato hra u Vás kultovní??

Pro mne samotný název hlásá LEGENDU..  
100%
  [ 7 ]  100%

Hra mě oslovila, ale nepohltila (A proto, jsem rozhodnut ji hrát tak dlouho, dokud nepocítím opak!!)..  
0%
  [ 0 ]  0%

Vím, že tato hra existuje.. (Slibuji, že si tímto nechám vymýt mozek a budu hlásat nesrtelnou slávu VtM: Bloodlines)..  
0%
  [ 0 ]  0%

Neoslovila mne.. (Tímto se zavazuji a to ke spáchání obřadného vykrvení a následného zapomenutí mé podstaty!!)..  
0%
  [ 0 ]  0%

Celkem hlasů : 7
..
Zaslal: čt Pro 03, 2009 3:04 am Citovat
Je tomu již přez pět let, co jsme se jako "Rodní" probojovávali touto jedinečnou hrou, jenž se pro mnohé z nás (PRO MNE STOPRO) stala kultovou..
Pojďme si zavzpomínat na naše začátky..
Cool
..
Zaslal: čt Pro 03, 2009 3:19 am Citovat
Tak Vážení "Rodní" i "Vlkouši" u této hry jsem strávil mnoho hodin a tímto (a vím, že mnoha stvořením proti srsti) ji prohlašuji, ze své strany, za kultovní..

Z hlediska inovačnosti, příběhového potenciálu, ale i zabugovanosti je tato hra jedinečným uměleckým dílem..
V němž by nejeden nejraději zůstal..

Kolikráte jsem se přistihnul přemýšlejíc nad tím, zda bych nevyměnil šedou realitu za barevnost Santamonického deštivého večera..

Večera, jenž rozkládajíce se podél dvaceti bloků, byl pro mojí maličkost domovem na mnoho nocí..

Kéžby se vše dalo vrátit a tento skvost mohl i dále píti krev a to krev pařanů i pařanek, kteří se díky ní měnili na monstra kolikrát lidštější, než kdy bylo možné..

Crying or Very sad Wink
..
Zaslal: po Pro 07, 2009 1:33 am Citovat
Vážení, rozhodl jsem se kvůli VtM:B zakoupit Noťas..
Takže jsem tímto absolutní závislák na néto pařbě..
Po dlouhém rozmýšlení, jsem zjistil že nemá smysl všude táhnout Pecko a tak si nechám složit comp na tribut VtM..
Asi jsem magor, ale u Brujahů se to bere..
Laughing Razz Laughing Twisted Evil Wink
mlhoš
Zaslal: po Pro 07, 2009 5:11 pm Citovat
nemam te rad tímto si mne navnadil
ach můj zlatej malkav. Sad mám se ucit na matur ale ne jdu instalovat snad ti proklínana vista kousne A KREV POTEČE PROUDEM!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
kuchy
Zaslal: po Pro 07, 2009 6:17 pm Citovat
kuchátor
Tak si pořiď Sedmičky a nemusíš proklínat Visty

mlhoš
Zaslal: po Pro 07, 2009 7:31 pm Citovat
až dodelám seminárku tak to mám v plánu
kuchy
Zaslal: po Pro 07, 2009 7:38 pm Citovat
kuchátor
To je špatný přístup. Správně bys měl říct: Až nainstaluju Sedmičky, mám v plánu dodělat seminárku

mlhoš
Zaslal: po Pro 07, 2009 7:50 pm Citovat
vezmu li v potaz že v pátek je druhé odevzdání tak ....ÁÁÁÁÁÁ POMÓÓÓÓCC Rolling Eyes
kuchy
Zaslal: po Pro 07, 2009 7:51 pm Citovat
kuchátor
Seminárky se stejně vždycky dělaj až tu noc před odevzdáním, takže máš ještě spoustu času

mlhoš
Zaslal: po Pro 07, 2009 7:57 pm Citovat
tak to je super ale nechceš udelat zázrak Když si ten … no ty víš Laughing
kuchy
Zaslal: po Pro 07, 2009 8:04 pm Citovat
kuchátor
Nedělám zázraky na potkání. Šetřim si je, až budou opravdu potřeba

mlhoš
Zaslal: po Pro 07, 2009 8:08 pm Citovat
No a tet je opravdu potreba a to velmi akutní takže dědku hobluj
Laughing
kuchy
Zaslal: po Pro 07, 2009 8:11 pm Citovat
kuchátor
Uděláme to takhle: počkáme do pátku a když to nedopadne dobře, tak uznám, že ten zázrak byl potřeba

mlhoš
Zaslal: po Pro 07, 2009 8:15 pm Citovat
Hade
..
Zaslal: út Pro 08, 2009 12:56 am Citovat
Jo jo ještě, že mám Xp..
Laughing

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma