Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  Eclipse/Zatmění

Renca2
Zaslal: út Bře 16, 2010 12:57 pm Citovat
Vlkodlačice
Trailer na 3. díl ságy Twilight se potuluje už pár dní po netu.
Pěkně širokoúhle se na něj dá mrknout na oficiálních stránkách:
http://eclipsethemovie.com/

Zatmění je můj nejoblíbenější díl - jsem zvědavá, jak to zase zkazí. Po těch 2 filmech jsem ztratila veškerou naději, že by to mohlo být alespoň dobré.

Zaslal: čt Črc 01, 2010 12:39 pm Citovat
Vlkodlačice
Aktuální Fukova hodně kritická recenze na Zatmění na Sardenu, hlavně ta fotka s Bladem se povedla Laughing

http://www.sarden.cz/film-twilight-saga-zatmeni-twilight-saga-eclipse

Já si to jdu se ségrou vytrpět do kina až v polovině července...
Ale prý je to lepší než předchozí dva filmy, aspoň nějaké pozitivum Smile

A recenze na Moviezone:
http://film.moviezone.cz/twilight-saga-zatmeni/recenze/

Zaslal: pá Črc 02, 2010 11:41 am Citovat
Upír
Mě ten indián nas**l když se nechal ostříhat ... to už nic nezachrání.

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Erwien
Zaslal: pá Črc 02, 2010 10:21 pm Citovat
Upírka
...já eše neviděla ani druhej díl a on už je třetí jo?? Laughing hey tak to je dost dojezd,.. Cool ,... por mně je ta sága lehce ztracená, no nevím nevím,..

Zaslal: po Črc 12, 2010 10:59 am Citovat
Upír
Tak sem viděl zatmění ... a popravdě nebejt v tom ta bitka, tak je to asi nejhorší díl celý řady. Confused
BTW ta recenze co tu byla s tim Bladem ... to vystihla dokonale.

Člověk celej film čeká kdy se konečně stane něco zajímavýho a čeká tak dlouho, až najednou bvěžej závěrečný titulky. Navíc mě nepopsatelně štval neustále se opakující (řek to asi 10x) Vlkodlak, tvrdící že ho Bella miluje jen o tom sama ještě neví. Neustálý vracení se do minulostí jednotlivejch postav ... flashback neni špatná věc, pokud sám o sobě netrvá dýl ež přeedcházející a následující scéna ... což se tvůrcům nepodařilo.
Ono vlastně ani neni moc o čem psát Confused byl sem na tom s kamarádkou, ta v půlce usnula, to mluví samo za sebe.

A co se týče postav, upíři sou stejná příšernost, jako v předchozích dvou dílech ... jen se k tomu ještě přidala ta smrt a to tvrzení že nejsilnější je upíří mládě.
Pokud upírovi urazíte hlavu, místo vnitřností se vám naskytne pohled na hodně čirej led. Confused A k tomu jako bonus ten zvuk, jako když zlomíte železnou tyč. Rolling Eyes

Celkový hodnocení 2 body z 10ti možnejch. A to jen za tu bitvu uprostřed filmu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Renca2
Zaslal: po Črc 12, 2010 11:59 am Citovat
Vlkodlačice
Tohle video jsem jen za dva dny na FF viděla třikrát, tak pro ty, co ještě neměli možnost vidět, jak vypadá střetnutí Buffy s Edwardem Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=RZwM3GvaTRM

Zaslal: po Črc 12, 2010 11:09 pm Citovat
Upír
Zatraceně dobrý. Very Happy

..
Zaslal: út Črc 13, 2010 12:22 pm Citovat
Nikdy jsem se na Buffy tak rád nepokoukal..
Razz Laughing Laughing Cool
Renca2
Zaslal: st Črc 14, 2010 8:34 am Citovat
Vlkodlačice
Tak jsem film viděla včera v kině. Většině dívčího osazenstva bych mohla být mámou, kdybych si trochu pohla Laughing

Řekla bych, že to natočili docela snesitelně, jen "herci" pořád spíš pózují než aby hráli, v čele s patizonem.

A pořád se nemůžu zbavit dojmu, že to jsou filmy pro čtenáře, kteří ví, co kdo a proč dělá. A pořád se zbytečně snaží citovat doslovně knihu a bez kontextu to vyznívá hrozně směšně. Ono vyznívá spousta věcí neúmyslně směšně, nebo to točí rovnou jako parodii na sebe sama.

Problém je, že podobné výtky jako já má celá řada diváků a hlavně profesionálních recenzentů už od prvního dílu a filmaři se z toho vůbec nesnaží poučit, pořád dělají stejné chyby. Možná jim stačí davy u pokladen a na filmové kritiky kašlou Rolling Eyes

Tímhle dílem jsem skončila. Čtyřku nemám ráda ani jako knihu a navíc ji ještě rozdělí do dvou filmů.

Zaslal: čt Črc 15, 2010 12:30 pm Citovat
Upír
Renča napsal:
Možná jim stačí davy u pokladen

Však co jinýho taky. Smile Dokut budou děcka platiti ...

Nikolaos
Zaslal: ne Srp 08, 2010 1:00 pm Citovat
Upírka
Posledný diel bol naozaj echt divný nejak sa mi nepozdával. A nechápem načo to chcú rozdeliť do dvoch dielov? Zas až tak veľa toho deju tam nie je oproti predchádzajúcim 3 častiam. Či to je zas len čisto komerčné hľadisko? Neviem teda dva diely filmu sa mi zdajú moc čo sa týka 4 časti knihy.

Zaslal: po Srp 09, 2010 10:41 am Citovat
Zase na stranu druhou, MĚ SE SAKRA NEPOZDÁVAL ANI DÍL PRVNÍ..
ANI DRUHÝ A TŘETÍM TO NĚJAK ZASE U MĚ NEVYHRÁLI..
Jak jinak řečeno filmík pro dospívající dívky, to snad už radši harryho..
Laughing Cool
Eltharion
Zaslal: pá Zář 03, 2010 10:09 pm Citovat
Upír
Harry je fajnt .-p

A předpokládám, že jsem jeden z naprostého minima mužského osazenstva zde i celkově ve světě, ale i mě se třetí díl celkem líbil. Je to pohádka, upírská pohádka Smile Ale proč ne. Nejzásadnější problém (krom hereckých výkonů) vidím právě v tom, že je docela nutný znát knihu, aby se ve filmu divák trochu orientoval a hlavně chápal, proč se postavy chovají tak, jak se sakra chovají. Nevybalancovanost mezi přístupek k divákům, kteří znají knihu a těmi, co ji nečetli, filmu imho škodí nejvíc - obě dvě skupiny štve to, co je pro tu druhou.

A čtvrtý díl mě zajímá, třeba se konečně taky trochu víc budou věnovat Volturiovým. Jane je sladká B-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Renca2
Zaslal: po Zář 06, 2010 3:07 pm Citovat
Vlkodlačice
Nejseš jedinej z mužského osazenstva, který to nezavrhuje.
Brácha knihy nečetl a jeho holka ho na film vytáhla a neměl k tomu nijak zvlášť odsuzující připomínky, prostě průměrný romantický film.
On nechodí na speciální webové stránky, aby propadl fanynkovskému či naopak odsuzujícímu šílenství kolem Twilight ságy.

Zaslal: út Zář 07, 2010 1:09 pm Citovat
O to nejde, já jenom rád pokud ty herci nemaj "LOOK" jako na Heroinu..
Což slečna herečka má pořád..
A pan herec o něm radši nemluvit..
Laughing Cool

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: