Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Filmy  ~  Queen of the Damned

Bodkin
Zaslal: po Dub 14, 2008 12:45 am Citovat
Vlkodlak
Po t?ch oslavných ?e?ech, které jsem se tady mohl do?íst, jsem se rozhodl, že se na ten biják taky podívám. CSFD to m?la za pr?m?r, ale kašlal jsem na to. P?eci jen, s csfd se shodnu jen málo. P?esto jsem ne?ekal mnoho a dostal jsem ješt? mén?.

Nesmyslný a idiotský scéná?, který jsem prohlédl i pod vlivem alkoholu. Logické chyby všude kam se ?lov?k podíval - když už n?co ?eknu, tak se toho držím a nem?ním to jen kv?li tomu, aby to vypadalo kuul... Takhle to nefunguje. Herectví v?tšiny byla šedá mlha, jen n?kolik rychlovek (prolítnuvšív postav) bylo ztraceno n?kde ve tm?.

Hlavní hrdinka (?i co to bylo) m? zdaleka nep?esv?d?ila, že tak rychle propadla Lestatovi, který se choval jako pako + úpln? zbyte?ná Agent?ra pro dohled nad paranormálními voly byl úpln? k ni?emu, za?áte?níci se tam nesm?li zapojovat a veterán?m se už necht?lo, masturbovat v k?esle byla asi v?tší zábava.

Škoda, t?šil jsem se, že uvidím Druhý dobrý upírský film, bohužel se tak nestalo. Co už. Salem's Lot i nadále z?stává nejlepším (a jediným dobrým) upírským filmem, co jsem vid?l a mezi ním a zbytkem upírské produkce je rozdíl n?kolika výškových budov.

Dobrou noc všichni.

"Go ahead, make my day."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Maggie
Zaslal: po Dub 14, 2008 8:06 am Citovat
Upírka
Takže je to tv?j názor Wink supr.....ale s jedinou v?cí stebou nesouhlasím, a to stou, že "hlavní hrdinka" tedy Jesse (pokud nemyslíš Akashu) se mohla zamilovat (nebo propadnout) do Lestata, tak ?íkajíc v rekordním ?ase Wink ... je to možné, ale pokud jsi ji to nev??il?

D?ív jsem tento "horor" m?la hodn? ráda - až fanaticky, ale ?ím se o toto téma ?lov?k víc a víc zajímá, zjistí, že to je stejn? hloupost...Jediné co se mi na tom líbí je Stuart Townsend Laughing Embarassed
a skv?lý soundtrack Wink

Zaslal: po Dub 14, 2008 5:37 pm Citovat
Upírka
Te? ješt? po?káme na Kasse, a? nám všem hezky poreferuje, co bylo v tomto filmu špatn?. Laughing Práv? do?etl The Vampire Armand, tak to má v živé pam?ti. Hnedka ho sem pošlu...

Zaslal: po Dub 14, 2008 7:18 pm Citovat
Čaroděj
Co je na filmu špatn?? Jak Magiere zd?lila nedavno jsem do?etl The Vampire Armand a setkal se s nemylím p?ekvapením ohledn? Lestatova stvo?itele.
Ve filmu nám totiž nabulíkovali že je jim Marius, což ovšem není pravda, protože Lestata stvo?il Magnus. o kterém není ve filmu ani zmí?ka.
Nedalo mi to spát a tak jsem si sosnul ebook Queen of the Damned a hledal n?jaké zmí?ky o Magnusovi a našel jsme tuhle v?ti?ku kdy se Lestat zmi?uje o Magnusovi jako o stvo?iteli:
citace:
For example, even in the beginning, in the first few weeks after Magnus had made me

Nevim co všechno tv?rci scéná?e k filmu zmn?nili (knihu jsem ješt? ne?et), ale tohle mi p?ijde jako dost zasadní zásah do d?je a m?žu se jen domnívat co se mn?lo odehrávat jinak a co z?stalo zachováno.

Zaslal: po Dub 14, 2008 7:46 pm Citovat
Upírka
Laughing Laughing Tak to je super...Naprosto nesnáším voln? zpracované filmy, když se tam odehrává n?co úpln? jiného....(jak tomu bylo nap?íklad v No?ní hlídce)...

No já si asi co nejd?ív Qotd po?ídím a p?e?tu si ho...i když ze za?átku mi tam nic nevadilo a p?ipadalo mi to jako naprosto geniální film - už si to nemyslím Rolling Eyes
je to škoda Crying or Very sad ......

Kass: Ale i tak o n?m m?žem pokecat Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kass
Zaslal: út Dub 15, 2008 5:21 am Citovat
Čaroděj
Tady bych si troufl nesouhlasit, protože scéná? k no?ní stejn? jako k denní hlídce spracoval sam Lukjan?nko (ne n?kdo kdo otom nic neví). A to že to není podle knihy byl ?ist? jeho zámn?r.

Zaslal: út Dub 15, 2008 2:54 pm Citovat
Upírka
Já jsem ne?ekla, že to d?lal n?kdo kdo tomu nerozumí...Ale že Já osobn?, takové zpracování nemám ráda! Jestli to byl Lukjan?nk?v zám?r tak to je v pohod?, ale i tak se mi to nelíbí Sad

Zaslal: út Dub 15, 2008 3:55 pm Citovat
Upírka
Fanoušci Lukjan?nka se d?lí na ty, co mají rádi filmové Hlídky a co je rádi nemají. Laughing

Zaslal: út Dub 15, 2008 6:20 pm Citovat
Upírka
To jo no..........ale nechápu pro? jsou ty filmy jiné! Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bodkin
Zaslal: út Dub 15, 2008 6:23 pm Citovat
Vlkodlak
A pro? ne? Co já bych za to dal, aby bylo více film? podle knížky jiných Very Happy Nejlépe, aby byly ze stejného sv?ta, ale p?inesli jiné hrdiny a jejich p?íhody - to je dle mého ideální ?ešení.

"Go ahead, make my day."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Maggie
Zaslal: út Dub 15, 2008 7:15 pm Citovat
Upírka
M? takové ?ešení nevyhovuje Laughing Laughing ...holt "každej" jsme jinej Laughing a každý má jiná p?ání Wink

Zaslal: čt Čer 05, 2008 6:36 pm Citovat
Queen of light
Skv?lý filmík mám ho ráda.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Bonesa
Zaslal: čt Čer 05, 2008 6:37 pm Citovat
Člověk
Tak tenhle flm m? dost zklamal a asi sem nebyla jediná, když toho byl prej v USA propadák. Ale možná to d?lá to, že každej od toho spíš ?ekal pokra?ování Interview......Myslim že to vzali všechno tak n?jak po americku..kde jim šlo jenom o to vyzvednout lovestory a nazdar.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Loveless
Zaslal: čt Čer 05, 2008 6:41 pm Citovat
Queen of light
Ale lovesotry to byla p?kná nemyslíš??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Bonesa
Zaslal: čt Čer 05, 2008 6:49 pm Citovat
Člověk
Ale jo, musim uznat že sem jim nakonec fandila...i když mi k Lestatovi Jess moc nesed?la.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: