Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Projekt Děti noci  ~  Návrhy na vylepšení/změny webu

Arcanis
Zaslal: so Črc 09, 2011 6:04 pm Citovat
Vlkodlak
Tak vážení, máte někdo nějaký nápad jak vylepšit/změnit web dětí noci? nějaké funkce co byste uvítali? Něco jako bylo například to vyhledávání, i podle autorů (všimli jste si toho vůbec?)

Zvažuju že bych přidal tlačítka "Like" (fb) a +1 (google+) případně "Sdílet" (fb, google+, twitter...). Jak se na to díváte?

Zaslal: ne Črc 10, 2011 3:27 pm Citovat
Vlkodlačice
to vyhledávání používám hodně, když dávám odkazy do nových článků na ty starší, případně když hledám, co už na webu je, a co ještě ne

co se týče dalších funkcí, tak bych ráda, aby bylo vidět počet přečtení článku i na webu

Zaslal: ne Črc 10, 2011 9:52 pm Citovat
Čarodějka
Na tlačítka jsem, ač uživatel FB, už téměř alergická.
FB je výborné komunikační médium, ale jako jeho uživatel nepotřebuju, aby lidi věděli, jaký článek na kterém webu jsem si zrovna přečetla.
O Google+ jsem se dozvěděla teprve včera, ale i kdybych svůj účet na něm měla, můj názor zůstane stejný jako u FB.
Za mě ne.

Ale napadlo mě třeba posuzování článků čtenáři např. těmi palci nahoru a dolu a tím pádem vypočtení procentuálního vyjádření kvality článku. Jestli víš, co tím myslím.
A místo rukou např. visícího netopýra, ať jsme tématičtí.

Naposledy upravil Axia dne po Črc 11, 2011 8:24 am, celkově upraveno 1 krát.

Zaslal: ne Črc 10, 2011 10:39 pm Citovat
Upír
Jo netopír bude +1
A vlčí hlava bude -1 Laughing

Máte-li stále všechny končetiny na svém místě ... asi se mu líbíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Renca2
Zaslal: po Črc 11, 2011 10:07 am Citovat
Vlkodlačice
Mně to hodnocení článků přijde trochu sebestředné, navíc ani na známých webech, kde se počet přečtení článků pohybuje ve stovkách (třeba Sarden.cz), se objevuje jen několik hlasů. Pokud má třeba článek 300 přečtení a ohodnotí ho hvězdičkami jen 3-5 čtenářů, tak to stejně nemá žádnou vypovídací schopnost.

FB a Twitter nepoužívám, tak se k tomu nevyjadřuju.

do budoucna bych pak chtěla místo 3 sloupců jen 2, s tím, že by se ten prostřední rozšířil, a kategorie článků by byly na horní liště, jako je to třeba na Topzine.cz

Zaslal: po Črc 11, 2011 4:00 pm Citovat
Vlkodlak
To jsem rád že to vidíme stejně, na fb a g+ tlačítka jsem taky alergickej, a nikdy jsem je nepoužil Very Happy ale když už ne přímo like a +1, tlačítko "share" by mohlo ušetřit některým lidem kopírování adresy z řádku. A když by se udělalo nějak tematicky... co na tohle?

hodnocení článků si myslím je taky zbytečný....

Počet přečtení je administraci? jestli jo, bude to někde počítaný a uložený, a půjde to vytáhnout. Takže počet přečtení hodit pod detail článku? nebo i do výpisu článků?

Design (-1 sloupec) směrovat na knighta Very Happy ale taky jsem občas koukal že ta hlavní část je taková trochu úzká...

Zaslal: po Črc 11, 2011 5:56 pm Citovat
Vlkodlačice
počet přečtení je v administraci, určitě hodit pod článek, do výpisu asi není nutné

Zaslal: út Črc 12, 2011 6:12 am Citovat
Básník smrti
Jo, sloupce se upraví, teď je to ale koncipováno tak, aby to vyhovovalo všem. 50% uživatelů, kteří na náš web chodí, mají rozlišení 1280x1024 a menší, takže na tohle je velikost sloupců odpovídající. Do budoucna určitě překopu, sám jsem o tom už uvažoval, teď ale zařizuju víc věcí, než je zdrávo, takže opravdu nestíhám. Najděte mi práci, já vám spravím web Very Happy

Zaslal: út Črc 12, 2011 5:15 pm Citovat
Dračí vládce
ono by ani nevadili 3 stĺpce, len by ten stredový nemusel byť taký úzky.. respektíve najlepšie by bolo, aby bol adaptívny na rozlíšenie užívateľa..

Zaslal: út Črc 12, 2011 6:45 pm Citovat
Vlkodlačice
nebo to rozšíření sloupce na dva po rozkliknutí článku, jak je to třeba na sarden.cz

ale myslím, že ty kategori místo v levém sloupci nahoře na liště by bylo asi nejschůdnější, to "o webu", "redakce" a "spolupráce" by se mohlo dát pod jeden, a pak by tam asi těch pět dalších kategorií vešlo

kdyby se to rozšířilo, pak by vedle perexu snad mohl vejít i náhled obrázku z článku

Zaslal: út Črc 12, 2011 7:05 pm Citovat
Dračí vládce
no to možno najlepšie riešenie.. myslíš to tak, že jednotlivé kategórie by sa skriptom rozrolovali?

Zaslal: út Črc 12, 2011 7:08 pm Citovat
Vlkodlačice
jako třeba tady http://www.topzine.cz/

Zaslal: út Črc 12, 2011 8:22 pm Citovat
Vlkodlak
S rozšiřitelnou velikostí sloupců mám jen neblahou zkušenost, ale pokud by to někdo (knight? drakony?) zvládl do csska narvat tak, aby to nedělalo v různých prohlížečích a rozlišeních blbosti, klidně by to taky šlo Smile

Zaslal: út Črc 12, 2011 10:40 pm Citovat
Dračí vládce
Hell no bro Very Happy.. Ja som od grafiky, nie od kodovania O.o Very Happy

A nedalo by sa to urobit tak, aby to malo iste obmedzenie, teda minimum, nech sa to az velmi nestlaci a nerobi bordel s obrazkami?

Zaslal: st Črc 13, 2011 2:07 pm Citovat
Vlkodlak
To je grafika Razz
Jako určitě by to šlo, ale já s tím mám blbý zkušenosti - každý prohlížeč to roztahuje trochu jinak... nejmenší velikost je ta nejmenší starost Very Happy ale tak třeba časem, kdoví Smile

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: